lekarzIreneusz Krawczyk

Katowice
50,215587618,974786132-353-02-89

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.1512345
11 opinii

• 3

Witam niestety ale nie moge napisac niczego dobrego o klinice jak i o lekarzach a w szczególności dr.Krawczyk , brak jakiegokolwiek przesyłu informacji między lekarzem a pacjentem idziesz na operacje nie wiedzac co bedziesz miec robione jaką metodą po prostu nic nie wiesz . Nawet nie da sie porozmawiac z lekarzem bo albo go niema albo jest zajety albo patrzy na ciebie jak na kosmite żadnej empati .Klinika moze jest ok. Ale zachowanie lekarzy ..Jestem Bogiem.... ech szkoda

• 5

Bardzo pomógł mojej mamusi.Zawsze byłam poinformowana o przebiegu leczenia , zawsze tez pomimo przeprowadzanych codziennie ciężkich operacji mogłam dowiedzieć się o postępie leczenia mojej mamy.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za tak dużą pomoc w cierpieniu mojej mamusi.

• 2

Osobiście jeszcze nie spotkałam się z tak nieuprzejmym, traktującym pacjentów jak zło konieczne lekarzem.

• 1

Przereklamowany, chamski wiesniak,dobrze doji, arogancki wobec pacjentow i personelu, dobrze ze nie jest zonaty bo nikt by z nim nie wytrzymal!!!!!!!!!!

• 5

25 03 2010r.dr.Krawczyk usówał torbiel koloidalną trzeciej komory mózgu naszej córki-darował jej drugie życie.Po zabiegu Ola uczyła się jeść,pisać,miała kłopoty z pamięcią.Po 6 miesiącach rehabilitacji wróciła do pełnej sprawności.Dziś pracuje,mieszka sama i cieszy się życiem.

• 1

Los sprawił, że bliska mi osoba trafiła w stanie zagrożenia życia do kliniki neurochirurgii w Katowicach Ligocie, a lekarzem prowadzącym był właśnie dr Krawczyk. NIE ZROBIŁ NIC, by uratować pacjenta. Jest Pan neurochirurgiem Panie doktorze, nie wiem, czy z wyboru, czy z innych pobudek ale wydaje mi się, że gdyby było to powołanie to zamiast oglądać program telewizyjny zajął by się Pan ratowaniem życia pacjenta! Dodam tylko, że w wyniku braku podjętych odpowiednio wcześnie decyzji o przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego - pacjent kilka tygodni później zmarł. Gratuluję wszystkim chwalącym fachowość doktora, którzy uiścili odpowiednią opłatę, trwoga temu kto nie zapłaci, a zrządzeniem losu trafi pod jego opiekę ... Nie życzę tego nikomu.

• 5

Świetny fachowiec, niezwykle kompetentny i uzdolniony. Byłem przez niego operowany 3 miesiące temu - guz blisko 5 cm. Osoba której można zaufać, polecam wszystkim. Wspaniały człowiek i lekarz. TK

• 1

Gbur! Nie odpowiada na żadne pytania, z łaską mówi coś na temat pacjenta. Nie podejmie się leczenia dopóki nie dostanie pokaźnej sumki w kopercie. Wtedy nagle mu się odmienia i staje się miły! Jak jesteś biedny, to uciekaj, bo prędzej umrzesz niż ten lekarz podejmie się leczenia.

• 3

Więcej uśmiechu i zrozumienia dla pacjęta

• 5

Polecam wszystkim tego lekarza, dr Krawczyk to bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczy prostym językiem, ma czas dla pacjenta. Byłem u niego na wizycie w nowej przychodni w Katowicach poświęcił mi prawie 45 minut. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni też było w bardzo czystych i miłych warunkach. Teraz już wiem że wolę zapłacić za wizytę u niego ale nie czekam nie wiadomo jak długo na termin i w przynajmniej komfortowych warunkach.

• 5

Dobry lekarz, ale nie lubię chodzić do neurochirurgów :) z przyczyn wiadomo jakich. Ale bardzo dokładnie analizuje badania, Rezonanse, nawet znajdzie czas dla pacjenta na oddziale :) gdy nie przyjmuje pacjentów na przychodni. Pacjentka 24 lata :)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat