lekarz

Ireneusz Krawczyk

Neurochirurg

Gdzie przyjmuję
place 11

Katowice
Katowice
50,215587618,974786132-353-02-89

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.5/5
Kompleksowość podejścia
3.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.9/5
Ilość poświęconego czasu
2.5/5
Uprzejmość
2.5/5
Godny polecenia
3.1/5
Średnia:
2.95
12 opinii
Opinie pacjentów
1,2/5

Bylem operowany przez dr Krawczyka,teraz bylem na kontroli-lekarz byl nie mily,robil zemnie wariata. Po wizycie dalej nic nie wiedzialem,bo nie odpowiadal na moje pytania tylko buczal i byl beszczelny.

Edytowane przez oceniającego: Lis 13, 2014

2,2/5

Witam niestety ale nie moge napisac niczego dobrego o klinice jak i o lekarzach a w szczególności dr.Krawczyk , brak jakiegokolwiek przesyłu informacji między lekarzem a pacjentem idziesz na operacje nie wiedzac co bedziesz miec robione jaką metodą po prostu nic nie wiesz . Nawet nie da sie porozmawiac z lekarzem bo albo go niema albo jest zajety albo patrzy na ciebie jak na kosmite żadnej empati .Klinika moze jest ok. Ale zachowanie lekarzy ..Jestem Bogiem.... ech szkoda

4,8/5

Bardzo pomógł mojej mamusi.Zawsze byłam poinformowana o przebiegu leczenia , zawsze tez pomimo przeprowadzanych codziennie ciężkich operacji mogłam dowiedzieć się o postępie leczenia mojej mamy.Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za tak dużą pomoc w cierpieniu mojej mamusi.

2,2/5

Osobiście jeszcze nie spotkałam się z tak nieuprzejmym, traktującym pacjentów jak zło konieczne lekarzem.

1,2/5

Przereklamowany, chamski wiesniak,dobrze doji, arogancki wobec pacjentow i personelu, dobrze ze nie jest zonaty bo nikt by z nim nie wytrzymal!!!!!!!!!!

5,0/5

25 03 2010r.dr.Krawczyk usówał torbiel koloidalną trzeciej komory mózgu naszej córki-darował jej drugie życie.Po zabiegu Ola uczyła się jeść,pisać,miała kłopoty z pamięcią.Po 6 miesiącach rehabilitacji wróciła do pełnej sprawności.Dziś pracuje,mieszka sama i cieszy się życiem.

1,3/5

Los sprawił, że bliska mi osoba trafiła w stanie zagrożenia życia do kliniki neurochirurgii w Katowicach Ligocie, a lekarzem prowadzącym był właśnie dr Krawczyk. NIE ZROBIŁ NIC, by uratować pacjenta. Jest Pan neurochirurgiem Panie doktorze, nie wiem, czy z wyboru, czy z innych pobudek ale wydaje mi się, że gdyby było to powołanie to zamiast oglądać program telewizyjny zajął by się Pan ratowaniem życia pacjenta! Dodam tylko, że w wyniku braku podjętych odpowiednio wcześnie decyzji o przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego - pacjent kilka tygodni później zmarł. Gratuluję wszystkim chwalącym fachowość doktora, którzy uiścili odpowiednią opłatę, trwoga temu kto nie zapłaci, a zrządzeniem losu trafi pod jego opiekę ... Nie życzę tego nikomu.

4,5/5

Świetny fachowiec, niezwykle kompetentny i uzdolniony. Byłem przez niego operowany 3 miesiące temu - guz blisko 5 cm. Osoba której można zaufać, polecam wszystkim. Wspaniały człowiek i lekarz. TK

1,0/5

Gbur! Nie odpowiada na żadne pytania, z łaską mówi coś na temat pacjenta. Nie podejmie się leczenia dopóki nie dostanie pokaźnej sumki w kopercie. Wtedy nagle mu się odmienia i staje się miły! Jak jesteś biedny, to uciekaj, bo prędzej umrzesz niż ten lekarz podejmie się leczenia.

2,3/5

Więcej uśmiechu i zrozumienia dla pacjęta

4,8/5

Polecam wszystkim tego lekarza, dr Krawczyk to bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczy prostym językiem, ma czas dla pacjenta. Byłem u niego na wizycie w nowej przychodni w Katowicach poświęcił mi prawie 45 minut. Oczekiwanie na wizytę w poczekalni też było w bardzo czystych i miłych warunkach. Teraz już wiem że wolę zapłacić za wizytę u niego ale nie czekam nie wiadomo jak długo na termin i w przynajmniej komfortowych warunkach.

4,7/5

Dobry lekarz, ale nie lubię chodzić do neurochirurgów :) z przyczyn wiadomo jakich. Ale bardzo dokładnie analizuje badania, Rezonanse, nawet znajdzie czas dla pacjenta na oddziale :) gdy nie przyjmuje pacjentów na przychodni. Pacjentka 24 lata :)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat