Jacek Kochman

Toruń
53,01560218,59230170 56 622 40 46

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.45
18 opinii

Miałem z tym panem pierwszy raz do czynienia. W prosty sposób zbył mnie po przez skierowanie do innego specjalisty. Po prostu za państwowe pieniądze nie chciało mu się chyba pracować. Była to ostatnia wizyta u tego pana !!!!

bardzo dobry lekarz i człowiek pacjent długoletni z Górzna

Nie polecam nikomu! Pacjenta traktuje jako zło konieczne. Kiedy poprosiłem o skierowanie na rehabilitację kręgosłupa to otrzymałem receptę na leki p.bólowe. Nie otrzymałem żadnych wskazań jak chronić kręgosłup do czasu operacji, żadnych zabiegów ani sanatorium. Wyraźnie przeszkadzałem i zabierałem cenny czas pana doktora!

PRZEZ CAŁĄ WIZYTĘ MILCZY POMIMO ZADAWANYCH PYTAŃ STRASZNIE NIEMIŁY MA PACJENTÓW ZA NIC - POWALIĆ SIĘ W ŁÓŻKU W SZPITALU I OGLĄDAĆ EURO SKANDAL!!!

To sie nawet nie nadaje na komentarz.Panie Doktorze mysle ze pora zastanowic sie nad swoim podejsciem do pacjenta .uwazam ze Torun jest bardzo ubogi w neurologow a tym bardziej dobrych i rzetelnych specjalistow ale Pan doktor nie jest godny polecenia.

Negatyw w 100 procentach!!! jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak chamskim,lekceważącym podejściem lekarza do pacjenta!wciąż nie ma czasu,wręcz daje sie wyczuc pretensje do pacjentów ze raczą chorowac i zabierac mu jego cenny czas!!!nie wyjaśnia,nie tłumaczy nie odpowiada na pytania!!!sądzę ze do pacjentów prywatnych jego podejście moze być zupełnie inne stąd pozytywne komentarze,albo ktoś z jego rodziny podbija mu średnią.rozmawiam z pacjentami oczekaując w kolejce i każdy ma takie samo zdanie...nie chce powtarzac tego co juz inni napisali-ale w pełni zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami tu zamieszczonymi.dyrekcja szpitala powinna zająć sie samowolką tego pana.chyba że dalej zamierza tolerować postawe lekarza który nie ma za grosz szacunku dla pacjenta i zrozumienia dla jego cierpienia.

bardzo mi pomógł,profesjonalne podejście do ogólnego problemu za zdrowiem/nie odcinkowo/.

Tylko wizyty w Poradni Batorego. Kompletnie bez szacunku dla chorego, nie podaje informacji na co pacjent choruje, kultura "troglodit"-czyli brak kultury.Leki w cale nie działają. Brak szacunku do pacjentów, częste rozmowy telefoniczne, kawka itp. a pacjent czeka na korytarzu. Wynajęty przez NFZ to traktuje to zajęcie jak chałturę, bez żadnej chęci wyleczenia. Wizyty u mnie u tego "lekarza" odwrotnie przebiegały niż u pacjenta niżej, mnie chciał widzieć bardzo rzadko za dwa, trzy miesiące. Czyli jakby była kasa to pewnikiem co dziennie raczył by mnie śmiesznym leczenie. Bardzo nie doradzam, a w szczególności prywatnie-bo na NFZ przynajmniej od razu nie płacimy.Choć co miesiąc państwo zabiera nam sporo kasy z pensji na takich niekompetentnych lekarzy. 100 % negatyw!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie mam pojęcia za co płacę.

Zyczyłabym wszystkim takiego lekarza. Od razu rozpoznał moją chrobę. Odstawił wcześniejsze leki,a po zastsowaniu kuracji już po misiącu była wyrażna poprawa.

Moim zdaniem w trakcie wizyty w gabinecie prywatnym oraz publicznym wykazywał jednakowe zainteresowanie moją chorobą. Był miły i kompetentny w/g mnie godny polecenia.

Rozpoczynając leczenie byłam pełna nadziei,był miły, wydawał się kompetentny, dawał skierowania na badania, wyznaczał wizyty co miesiąc,co nie było aż takim uszczerbkiem dla mojego portfela. Z biegiem czasu, czas między wizytami się skracał, nawet do trzech w miesiącu,a na to mnie nie stać, zwłaszcza,że polegają one tylko na pytaniu:jak samopoczucie i wypisaniu recepty( trwa to 5 minut i stówka dla doktora).Wniosek:zmieniam lekarza!

połączenie lekarza i sanitariusza a pośrodku pan w białym fartuszku , ciągle w biegu jest tutaj i tam a pacjent stoi zdziwiony i pyta o pogodę "ducha" zapewne , wizyta tzw. błyskawiczna po co tracić czas, przecież mamy go tak nieweiele, a reszta ? a reszta jest milczeniem.

Bardzo się spieszy do domu choć powinien jeszcze pracować pół godziny do końca. Podchodzi do sprawy niepowaznie jesteś chory a lekarz nawet nie dotknie chorego miejsca i stwierdzi że jesteś zdrowy. Przepisuje leki które niedziałają. Ręka drętwieje brakuje czucia w ręku, człowiek nie może wstać z łożka a dla tego lekarza jest wszystko wpożądku. Bo na kasę chorych to człowiek się nie liczy. Najwyrażniej ten lekarz to robi tylko dla kasy.

Bardzo nieprzyjemne podejście do chorego człowieka

Ten lekarz prywatnie jest mily a jak pujdziecie na kase chorych to poprostuuUu inny czlowiek. Radze do niego nie isdz

Gdy pierwszy raz korzystalam z porady prywatnej byl bardzo mily ale w przychodni to nie ten lekarz

Jak wyżej i zleca badania, które według niego są nizbędne, a także wytłumaczy dlaczego niektórych badań nie trzeba wykonywać.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny