lekarz

Jacek Kochman

Neurolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Gałczyńskiego 45
Toruń
53,01560218,59230170 56 622 40 46

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.6/5
Kompleksowość podejścia
2.5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.8/5
Ilość poświęconego czasu
2.5/5
Uprzejmość
2.7/5
Godny polecenia
2.3/5
Średnia:
2.65
19 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Szanowni państwo wszyscy którzy piszą jakąkolwiek opinie o tym lekarzu,jestem 14 lat po dwóch operacjach guza mózgu który to został trefnie zdiagnozowany przez tego pana i proszę Mi wierzyć dzięki Niemu żyję ,ponieważ szybka diagnoza i odpowiednie pokierowanie spowodowało to że w ciągu czterech tygodni od wykrycia tego guza miałem operację i to wszystko na kasę chorych żałuję że niema tego pana w moim rejonie bo na pewno kontynuowałbym u niego leczenie.

1,0/5

Miałem z tym panem pierwszy raz do czynienia. W prosty sposób zbył mnie po przez skierowanie do innego specjalisty. Po prostu za państwowe pieniądze nie chciało mu się chyba pracować. Była to ostatnia wizyta u tego pana !!!!

5,0/5

bardzo dobry lekarz i człowiek pacjent długoletni z Górzna

1,3/5

Nie polecam nikomu! Pacjenta traktuje jako zło konieczne. Kiedy poprosiłem o skierowanie na rehabilitację kręgosłupa to otrzymałem receptę na leki p.bólowe. Nie otrzymałem żadnych wskazań jak chronić kręgosłup do czasu operacji, żadnych zabiegów ani sanatorium. Wyraźnie przeszkadzałem i zabierałem cenny czas pana doktora!

1,0/5

PRZEZ CAŁĄ WIZYTĘ MILCZY POMIMO ZADAWANYCH PYTAŃ STRASZNIE NIEMIŁY MA PACJENTÓW ZA NIC - POWALIĆ SIĘ W ŁÓŻKU W SZPITALU I OGLĄDAĆ EURO SKANDAL!!!

1,3/5

To sie nawet nie nadaje na komentarz.Panie Doktorze mysle ze pora zastanowic sie nad swoim podejsciem do pacjenta .uwazam ze Torun jest bardzo ubogi w neurologow a tym bardziej dobrych i rzetelnych specjalistow ale Pan doktor nie jest godny polecenia.

1,0/5

Negatyw w 100 procentach!!! jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak chamskim,lekceważącym podejściem lekarza do pacjenta!wciąż nie ma czasu,wręcz daje sie wyczuc pretensje do pacjentów ze raczą chorowac i zabierac mu jego cenny czas!!!nie wyjaśnia,nie tłumaczy nie odpowiada na pytania!!!sądzę ze do pacjentów prywatnych jego podejście moze być zupełnie inne stąd pozytywne komentarze,albo ktoś z jego rodziny podbija mu średnią.rozmawiam z pacjentami oczekaując w kolejce i każdy ma takie samo zdanie...nie chce powtarzac tego co juz inni napisali-ale w pełni zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami tu zamieszczonymi.dyrekcja szpitala powinna zająć sie samowolką tego pana.chyba że dalej zamierza tolerować postawe lekarza który nie ma za grosz szacunku dla pacjenta i zrozumienia dla jego cierpienia.

5,0/5

bardzo mi pomógł,profesjonalne podejście do ogólnego problemu za zdrowiem/nie odcinkowo/.

1,0/5

Tylko wizyty w Poradni Batorego. Kompletnie bez szacunku dla chorego, nie podaje informacji na co pacjent choruje, kultura "troglodit"-czyli brak kultury.Leki w cale nie działają. Brak szacunku do pacjentów, częste rozmowy telefoniczne, kawka itp. a pacjent czeka na korytarzu. Wynajęty przez NFZ to traktuje to zajęcie jak chałturę, bez żadnej chęci wyleczenia. Wizyty u mnie u tego "lekarza" odwrotnie przebiegały niż u pacjenta niżej, mnie chciał widzieć bardzo rzadko za dwa, trzy miesiące. Czyli jakby była kasa to pewnikiem co dziennie raczył by mnie śmiesznym leczenie. Bardzo nie doradzam, a w szczególności prywatnie-bo na NFZ przynajmniej od razu nie płacimy.Choć co miesiąc państwo zabiera nam sporo kasy z pensji na takich niekompetentnych lekarzy. 100 % negatyw!!!!!!!!!!

1,8/5

Zdecydowanie nie mam pojęcia za co płacę.

4,7/5

Zyczyłabym wszystkim takiego lekarza. Od razu rozpoznał moją chrobę. Odstawił wcześniejsze leki,a po zastsowaniu kuracji już po misiącu była wyrażna poprawa.

4,8/5

Moim zdaniem w trakcie wizyty w gabinecie prywatnym oraz publicznym wykazywał jednakowe zainteresowanie moją chorobą. Był miły i kompetentny w/g mnie godny polecenia.

2,5/5

Rozpoczynając leczenie byłam pełna nadziei,był miły, wydawał się kompetentny, dawał skierowania na badania, wyznaczał wizyty co miesiąc,co nie było aż takim uszczerbkiem dla mojego portfela. Z biegiem czasu, czas między wizytami się skracał, nawet do trzech w miesiącu,a na to mnie nie stać, zwłaszcza,że polegają one tylko na pytaniu:jak samopoczucie i wypisaniu recepty( trwa to 5 minut i stówka dla doktora).Wniosek:zmieniam lekarza!

2,0/5

połączenie lekarza i sanitariusza a pośrodku pan w białym fartuszku , ciągle w biegu jest tutaj i tam a pacjent stoi zdziwiony i pyta o pogodę "ducha" zapewne , wizyta tzw. błyskawiczna po co tracić czas, przecież mamy go tak nieweiele, a reszta ? a reszta jest milczeniem.

1,3/5

Bardzo się spieszy do domu choć powinien jeszcze pracować pół godziny do końca. Podchodzi do sprawy niepowaznie jesteś chory a lekarz nawet nie dotknie chorego miejsca i stwierdzi że jesteś zdrowy. Przepisuje leki które niedziałają. Ręka drętwieje brakuje czucia w ręku, człowiek nie może wstać z łożka a dla tego lekarza jest wszystko wpożądku. Bo na kasę chorych to człowiek się nie liczy. Najwyrażniej ten lekarz to robi tylko dla kasy.

1,8/5

Bardzo nieprzyjemne podejście do chorego człowieka

2,0/5

Ten lekarz prywatnie jest mily a jak pujdziecie na kase chorych to poprostuuUu inny czlowiek. Radze do niego nie isdz

1,8/5

Gdy pierwszy raz korzystalam z porady prywatnej byl bardzo mily ale w przychodni to nie ten lekarz

4,5/5

Jak wyżej i zleca badania, które według niego są nizbędne, a także wytłumaczy dlaczego niektórych badań nie trzeba wykonywać.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat