lekarz Jacek Kochman

2,7
2,3

Marek

23.09.2015

Szanowni państwo wszyscy którzy piszą jakąkolwiek opinie o tym lekarzu,jestem 14 lat po dwóch operacjach guza mózgu który to został trefnie zdiagnozowany przez tego pana i proszę Mi wierzyć dzięki Niemu żyję ,ponieważ szybka diagnoza i odpowiednie pokierowanie spowodowało to że w ciągu czterech tygodni od wykrycia tego guza miałem operację i to wszystko na kasę chorych żałuję że niema tego pana w moim rejonie bo na pewno kontynuowałbym u niego leczenie.

Jacek

21.06.2013

Miałem z tym panem pierwszy raz do czynienia. W prosty sposób zbył mnie po przez skierowanie do innego specjalisty. Po prostu za państwowe pieniądze nie chciało mu się chyba pracować. Była to ostatnia wizyta u tego pana !!!!

28.01.2013

bardzo dobry lekarz i człowiek pacjent długoletni z Górzna

bardzo dobry lekarz i człowiek pacjent długoletni z Górzna

20.11.2012

Nie polecam nikomu! Pacjenta traktuje jako zło konieczne. Kiedy poprosiłem o skierowanie na rehabilitację kręgosłupa to otrzymałem receptę na leki p.bólowe. Nie otrzymałem żadnych wskazań jak chronić kręgosłup do czasu operacji, żadnych zabiegów ani sanatorium. Wyraźnie przeszkadzałem i zabierałem cenny czas pana doktora!

Nie polecam nikomu! Pacjenta traktuje jako zło konieczne.

26.07.2012

PRZEZ CAŁĄ WIZYTĘ MILCZY POMIMO ZADAWANYCH PYTAŃ STRASZNIE NIEMIŁY MA PACJENTÓW ZA NIC - POWALIĆ SIĘ W ŁÓŻKU W SZPITALU I OGLĄDAĆ EURO SKANDAL!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurolog Toruń"?

Akademicka Przychodnia Lekarska
Gagarina