lekarz Marcin Tarnowski

1,6
1,7

Anonim

14.09.2016

Nie rozumiem skąd wcześniejsze opinie. Lekarz miły, uprzejmy, z dobrym podejściem do pacjenta. Poświęcił wystarczającą ilość czasu na badanie i tłumaczenia. Polecam.

Agnieszka

24.08.2016

Lekarz, który nie powinien pracować z dziećmi. Nerwowy, niesympatyczny, nie potrafiący stworzyć spokojnej i miłej atmosfery pełnej bezpieczeństwa, co dla dziecka jest niezwykle ważne. Dziecka nie traktuje jako pacjenta a jak przedmiot. To wg mnie niedopuszczalne. Czas dla pacjenta ograniczony do minimum.Zdecydowanie nie polecam jako lekarza dla dzieci!!!!!

byly pacjent

17.06.2015

Lekarz (az ciezko uwierzyc) niekompetentny, arogancki i nieprofesionalny. Badanie wykonuje w pospiechu czego efektem jest jego bledna diagnoza. Gdy pojawia sie problem i reklamacja jego uslugi to nie ma juz dla ciebie czasu, wzrusza ramionami i mowi szyderczo "NO I CO?!" - Nigdy wiecej! stanowczo odradzam i bardzo zaluje ze nie bylo innego, dostepnego lekarza w tym terminie.

dd

23.05.2015

Tak aroganckiego i pozbawionego kultury osobistej lekarza jeszcze nie spotkałam. Nie polecam!!! Jak najdalej od takich.

Piotr

18.12.2014

Bardzo dobry fachowiec,profesjonalne podejście do pacjenta,muszę powiedzieć że doktor pomógł mi w bardzo szybkim czasie i efekty były już na drugi dzień chodź byłem u innego okulisty i leczył mnie dwa tygodnie bez efektu a miałem bardzo silne zapalenie oka.Także gorąco polecam i dziękuję panie doktorze!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Opole"?

Ozimska 9/11

Medicus