lekarz

Marcin Tarnowski

Okulista dziecięcy, Okulista

Gdzie przyjmuję
place 11


Opole
50,675106717,9212976

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
2.1/5
Kompleksowość podejścia
1.7/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
1.8/5
Ilość poświęconego czasu
1.5/5
Uprzejmość
1.5/5
Godny polecenia
1.6/5
Średnia:
1.75
13 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Bardzo dobry fachowiec,profesjonalne podejście do pacjenta,muszę powiedzieć że doktor pomógł mi w bardzo szybkim czasie i efekty były już na drugi dzień chodź byłem u innego okulisty i leczył mnie dwa tygodnie bez efektu a miałem bardzo silne zapalenie oka.Także gorąco polecam i dziękuję panie doktorze!

1,0/5

Arogancki i nieuprzejmy lekarz! Nie wiem kto dopuścił go do pracy z dziećmi. Miałam to nieszczęście, że dwa razy musiałam mieć z nim styczność w poradni na Witosa. Podejście do dziecka żadne - traktuje dziecko jak przedmiot - zero empatii! A rodziców dziecka traktuje jak intruzów, o co by człowiek nie zapytał to coś odburknie lub z pretensjami cokolwiek powie. Zdecydowanie nie polecam!

1,0/5

Arogancji i bezczelny lekarz. Zero doświadczenia oraz wyobraźni. Nie polecam a nawet odradzam. Pomylił sie przy wyborze zawodu.

1,3/5

Nie polecam!!! Nieuprzejmy, arogancki, bez kontaktu.

4,2/5

Byłem jakiś czas temu u tego okulisty. Diagnozę wystawił jak się okazało prawidłową, leczenie z dobrym skutkiem. Normalny lekarz. Byłem prywatnie. Polecam. A komentarze napisane poniżej to jakiś bełkot.

1,2/5

Arogancki, nieuprzejmy, podejście lekarza do rodziców małego pacjenta oburzające. Lekarz ten pomylił się chyba z powołaniem. Jak placówka może zatrudniać takiego lekarza. Generalnie odradzam wizyty u tego lekarza.

1,0/5

Bardzo arogancki, ignorujący pacjenta. Odradzam stanowczo!!!! Jeżeli macie wybór to idzcie do kogoś innego!!! Jak ktoś taki może pracować z małymi dziećmi!!!

1,0/5

Arogancki, zniecierpliwiony, krzyczy na pacjentów, pogania ich, generalnie ma w nosie że czekało się na tę wizytę ponad miesiąc. Nieudolny - mało skuteczny w dobieraniu okularów. Sprawia wrażenie osoby nie lubiącej swojej pracy i sfrustrowanej. Robi złośliwe docinki, traktuje pacjenta w sposób przedmiotowy. Wizyta u niego to STRATA CZASU, chyba że chcemy wysłuchać reklamy jednego z opolskich salonów optycznych ...

1,0/5

DNO. Nie mam na myśli oka, ale sposób postępowania. Jestem zdziwiony, że placówka zatrudnia takiego "lekarza" i w ten prosty sposób niszczy swój wizerunek. Gorąco odradzam wizyty.

1,2/5

nie polecam, nieuprzejmy dla pacjentów (tzn. dla rodziców pacjenta), pracuje mam wrażenie za karę

1,2/5

Musiałabym wyrazić się bardzo nieprzyjemnie o Lekarzu Tarnowskim, dlatego napiszę tylko tyle ,że absolutnie go nie polecam!!!!.

1,3/5

Bardzo nieprzyjemny. Lekcewazace podejście do pacjenta. Zdecydowanie Nie polecam.

2,0/5

Kiepska obsluga pacjenta ze strony tego okulisty, nie polecam.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat