Marcin Tarnowski

Opole
50,675106717,9212976

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.75
13 opinii

Bardzo dobry fachowiec,profesjonalne podejście do pacjenta,muszę powiedzieć że doktor pomógł mi w bardzo szybkim czasie i efekty były już na drugi dzień chodź byłem u innego okulisty i leczył mnie dwa tygodnie bez efektu a miałem bardzo silne zapalenie oka.Także gorąco polecam i dziękuję panie doktorze!

Arogancki i nieuprzejmy lekarz! Nie wiem kto dopuścił go do pracy z dziećmi. Miałam to nieszczęście, że dwa razy musiałam mieć z nim styczność w poradni na Witosa. Podejście do dziecka żadne - traktuje dziecko jak przedmiot - zero empatii! A rodziców dziecka traktuje jak intruzów, o co by człowiek nie zapytał to coś odburknie lub z pretensjami cokolwiek powie. Zdecydowanie nie polecam!

Arogancji i bezczelny lekarz. Zero doświadczenia oraz wyobraźni. Nie polecam a nawet odradzam. Pomylił sie przy wyborze zawodu.

Nie polecam!!! Nieuprzejmy, arogancki, bez kontaktu.

Byłem jakiś czas temu u tego okulisty. Diagnozę wystawił jak się okazało prawidłową, leczenie z dobrym skutkiem. Normalny lekarz. Byłem prywatnie. Polecam. A komentarze napisane poniżej to jakiś bełkot.

Arogancki, nieuprzejmy, podejście lekarza do rodziców małego pacjenta oburzające. Lekarz ten pomylił się chyba z powołaniem. Jak placówka może zatrudniać takiego lekarza. Generalnie odradzam wizyty u tego lekarza.

Bardzo arogancki, ignorujący pacjenta. Odradzam stanowczo!!!! Jeżeli macie wybór to idzcie do kogoś innego!!! Jak ktoś taki może pracować z małymi dziećmi!!!

Arogancki, zniecierpliwiony, krzyczy na pacjentów, pogania ich, generalnie ma w nosie że czekało się na tę wizytę ponad miesiąc. Nieudolny - mało skuteczny w dobieraniu okularów. Sprawia wrażenie osoby nie lubiącej swojej pracy i sfrustrowanej. Robi złośliwe docinki, traktuje pacjenta w sposób przedmiotowy. Wizyta u niego to STRATA CZASU, chyba że chcemy wysłuchać reklamy jednego z opolskich salonów optycznych ...

DNO. Nie mam na myśli oka, ale sposób postępowania. Jestem zdziwiony, że placówka zatrudnia takiego "lekarza" i w ten prosty sposób niszczy swój wizerunek. Gorąco odradzam wizyty.

nie polecam, nieuprzejmy dla pacjentów (tzn. dla rodziców pacjenta), pracuje mam wrażenie za karę

Musiałabym wyrazić się bardzo nieprzyjemnie o Lekarzu Tarnowskim, dlatego napiszę tylko tyle ,że absolutnie go nie polecam!!!!.

Bardzo nieprzyjemny. Lekcewazace podejście do pacjenta. Zdecydowanie Nie polecam.

Kiepska obsluga pacjenta ze strony tego okulisty, nie polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny