lekarz Marcin Tarnowski

1,6
1,7
1,7
1,6

Lekarz, który nie potrafi zbadać dziecka, niecierpliwy, nie poświęca wystarczającą dużo czasu pacjentowi, agoranci , nieuprzejmy, niekompetentny . Absolutnie nie polecam tego lekarza

Nieuprzejmy, bardzo mało czasu poświęca dla pacjenta, czego efektem są błędne diagnozy, gdy się okazało ze diagnoza jest błędna powiedział ze mimo iż nie widzę mam tak chodzić przez 3 tygodnie,a następnie wyprosil mnie z gabinetu

Lekarz godny polecenia, z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Trafna diagnoza i zaproponowane leczenie. Polecam

Nie rozumiem skąd wcześniejsze opinie. Lekarz miły, uprzejmy, z dobrym podejściem do pacjenta. Poświęcił wystarczającą ilość czasu na badanie i tłumaczenia. Polecam.

Lekarz, który nie powinien pracować z dziećmi. Nerwowy, niesympatyczny, nie potrafiący stworzyć spokojnej i miłej atmosfery pełnej bezpieczeństwa, co dla dziecka jest niezwykle ważne. Dziecka nie traktuje jako pacjenta a jak przedmiot. To wg mnie niedopuszczalne. Czas dla pacjenta ograniczony do minimum.Zdecydowanie nie polecam jako lekarza dla dzieci!!!!!

Lekarz (az ciezko uwierzyc) niekompetentny, arogancki i nieprofesionalny. Badanie wykonuje w pospiechu czego efektem jest jego bledna diagnoza. Gdy pojawia sie problem i reklamacja jego uslugi to nie ma juz dla ciebie czasu, wzrusza ramionami i mowi szyderczo "NO I CO?!" - Nigdy wiecej! stanowczo odradzam i bardzo zaluje ze nie bylo innego, dostepnego lekarza w tym terminie.

Tak aroganckiego i pozbawionego kultury osobistej lekarza jeszcze nie spotkałam. Nie polecam!!! Jak najdalej od takich.

Bardzo dobry fachowiec,profesjonalne podejście do pacjenta,muszę powiedzieć że doktor pomógł mi w bardzo szybkim czasie i efekty były już na drugi dzień chodź byłem u innego okulisty i leczył mnie dwa tygodnie bez efektu a miałem bardzo silne zapalenie oka.Także gorąco polecam i dziękuję panie doktorze!

Arogancki i nieuprzejmy lekarz! Nie wiem kto dopuścił go do pracy z dziećmi. Miałam to nieszczęście, że dwa razy musiałam mieć z nim styczność w poradni na Witosa. Podejście do dziecka żadne - traktuje dziecko jak przedmiot - zero empatii! A rodziców dziecka traktuje jak intruzów, o co by człowiek nie zapytał to coś odburknie lub z pretensjami cokolwiek powie. Zdecydowanie nie polecam!

Arogancji i bezczelny lekarz. Zero doświadczenia oraz wyobraźni. Nie polecam a nawet odradzam. Pomylił sie przy wyborze zawodu.