lekarz Marcin Tarnowski

1,6
1,7
1,7
1,6

Nie polecam!!! Nieuprzejmy, arogancki, bez kontaktu.

Nie polecam!!! Nieuprzejmy, arogancki, bez kontaktu.

Byłem jakiś czas temu u tego okulisty. Diagnozę wystawił jak się okazało prawidłową, leczenie z dobrym skutkiem. Normalny lekarz. Byłem prywatnie. Polecam. A komentarze napisane poniżej to jakiś bełkot.

Polecam.
A komentarze napisane poniżej to jakiś bełkot.

Arogancki, nieuprzejmy, podejście lekarza do rodziców małego pacjenta oburzające. Lekarz ten pomylił się chyba z powołaniem. Jak placówka może zatrudniać takiego lekarza. Generalnie odradzam wizyty u tego lekarza.

Bardzo arogancki, ignorujący pacjenta. Odradzam stanowczo!!!! Jeżeli macie wybór to idzcie do kogoś innego!!! Jak ktoś taki może pracować z małymi dziećmi!!!

Bardzo arogancki, ignorujący pacjenta. Odradzam stanowczo!!!!
Jeżeli macie wybór to idzcie do kogoś innego!!!
Jak ktoś taki może pracować z małymi dziećmi!!!

Arogancki, zniecierpliwiony, krzyczy na pacjentów, pogania ich, generalnie ma w nosie że czekało się na tę wizytę ponad miesiąc. Nieudolny - mało skuteczny w dobieraniu okularów. Sprawia wrażenie osoby nie lubiącej swojej pracy i sfrustrowanej. Robi złośliwe docinki, traktuje pacjenta w sposób przedmiotowy. Wizyta u niego to STRATA CZASU, chyba że chcemy wysłuchać reklamy jednego z opolskich salonów optycznych ...

Robi złośliwe docinki, traktuje pacjenta w sposób przedmiotowy.

DNO. Nie mam na myśli oka, ale sposób postępowania. Jestem zdziwiony, że placówka zatrudnia takiego "lekarza" i w ten prosty sposób niszczy swój wizerunek. Gorąco odradzam wizyty.

nie polecam, nieuprzejmy dla pacjentów (tzn. dla rodziców pacjenta), pracuje mam wrażenie za karę

Musiałabym wyrazić się bardzo nieprzyjemnie o Lekarzu Tarnowskim, dlatego napiszę tylko tyle ,że absolutnie go nie polecam!!!!.

Bardzo nieprzyjemny. Lekcewazace podejście do pacjenta. Zdecydowanie Nie polecam.

Kiepska obsluga pacjenta ze strony tego okulisty, nie polecam.

Kiepska obsluga pacjenta ze strony tego okulisty, nie polecam.