Lekarze

dr n. med. Bogusława Piela

FemiMed
Kielecka 38A
41-219 Sosnowiec

Dziękuję że na swojej drodze spotkałam Panią Doktor, która posiada ogromną wiedzę jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, jest kompetentna, spokojna i sympatyczna. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże i zawsze wychodziłam z gabinetu uspokojona, bo co wizytę oprócz bardzo szczegółowych i dokładnych badaniach Pani Doktor odpowiadała na pytania i wątpliwości poświęcając tyle czasu ile było to konieczne. Jeśli coś się działo zawsze mogłam do Pani Doktor napisać, zadzwonić i ...
Opinia dodana przez: Kasia mama Miśki

lek. med. Ewa Gołasa

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Mediks Sp. z o.o.
ul. Mireckiego 10
26-610 Radom

Bardzo Dobra Pani Doktor, angażuje się, żeby po informować pacjentkę o wyniku badań wykorzystuje swój prywatny czas, cieszę się że na nią trafiłam.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

53-503 Wrocław

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

53-503 Wrocław

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

53-503 Wrocław

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog
                                       lek. med. Elżbieta Kozłowska

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. stom. Andrzej Chramiec

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115
02-017 Warszawa

To najlepszy stomatolog na świecie . Nigdy się nie poddaje i zawsze wygrywa 🤗👏🏻 A tak serio to pełen profesjonalizm, doświadczenie, zdolności i wiedza.
Opinia dodana przez: Aneta i Wojtek

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Marek Moszyk

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.

lek. dent. Joanna Marcheluk

Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Joanna Marcheluk
Bitwy Warszawskiej 1/32
08-110 Siedlce

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

dr n. med. Julia Zaręba-Szczudlik

Gabinety Lekarskie Łucka
Łucka 18 lok. 1802
00-845 Warszawa

Z wielką dozą niepewności weszłam w styczniu do gabinetu pani doktor. Nie znałam jej w ogóle, a miała prowadzić moją ciążę (poprzednia lekarka nie mogła i akurat ona wskazała mi panią doktor Szczudlik jako profesjonalnalistę). Okazało się, że pani doktor jest niezwykle kompetentnym specjalistą, o wysokim poziomie zaangażowania w wykonywaną pracę, a także niezwykle empatyczną osobą. Z każdej wizyty jestem bardzo zadowolona i przede wszystkim uspokojona, że wszystko jest ok. ...
Opinia dodana przez: Joa

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Polecam Dr Marię. Profesjonalizm, ogromna wiedza, kultura osobista, cierpliwość, zaufanie. Lekarz wysokiej klasy.
Opinia dodana przez: Barbara Robaszkiewicz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Paweł Dąbrowski

lekarz Paweł Dąbrowski

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Tata od kilkudziesięciu lat ma ranę na stopie i nodze!wielu lekarzy rozkładało ręce ..bo, rana nie goiła się( problemy naczyniowe). Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Doktora sprawiły, że po kilku miesiącach znów zaczęła rosnąć skóra. A tata odzyskał szansę na normalne funkcjonowanie. Pan Doktor otacza opieką, to nie tylko wybitny chirurg, specjalista ale lekarz, który posiada kompleksowe podejście do pacjenta! do tego wspaniały, pełen empatii człowiek.
{'id': 32049, 'name': u'Ruda \u015al\u0105ska'} Ginekolog
                                       lek. med. Marzena Malec

lek. med. Marzena Malec

NZOZ "Genom"
ulica 1 maja 339
41-710 Ruda Śląska

Pani Marzena prowadziła moje dwie ciąże. Pomimo różnych komplikacji zawsze mogłam liczyć na pomoc. Nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie, jest bardzo cierpliwa, dokładnie wykonuje badania, można zadawać jej pytania i na nie odpowiada. Oprócz tego jest bardzo sympatyczną osobą,dlatego wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza, któremu mogłam zaufać i spokojnie czekać na narodziny córek, bo wiedziałam że jestem otoczona opieką. ...
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Małgorzata Mazurek

lek. dent. Małgorzata Mazurek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a
00-414 Warszawa

Świetny, doświadczony lekarz, m.in. chirurg i przemiła osoba. Jestem stałą pacjentką. Pani doktor jest niezrównanym specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowej. Pamiętam usunięcie trudnej ósemki. Pani doktor znieczuliła, coś tam nacisnęła, obejrzała, ja siedziałam mocno trzymając fotel spoconymi z emocji dłońmi. I wtedy usłyszałam: już po wszystkim 😊, 😳😳😳 szok! Polecam serdecznie 😊👍
Opinia dodana przez: Małgorzata D.

mgr Daria Willman

Fizjoterapeuta, Fizjoterapeuta uroginekologiczny

FemiMed
Kielecka 38A
41-219 Sosnowiec

Pani Daria ma wspaniałe podejście do pacjentek. Jest życzliwa i uprzejma. Odpowiada na wszystkie pytania i rozjaśnia wątpliwości w obszerny, a co najważniejsze zrozumiały sposób. Posiada szeroką wiedzę i nie skupia się wyłącznie na problematycznym miejscu, ale też zaleca działania oddziałujące pozytywnie na całe ciało. Na każdej wizycie dopytuje o samopoczucie i na bieżąco reaguje na wszystkie uwagi/spostrzeżenia od pacjentek. Atmosfera na wizycie jest swobodna, a podejście Pani Darii niweluje ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 7129, 'name': u'Tarn\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Antoni Sydor

dr n. med. Antoni Sydor

Internista, Nefrolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Centrum Medyczne MEDICUS
Mostowa 4A (gabinet 21)
33-100 Tarnów

Widać duże doświadczenie lekarza, jest bardzo kulturalnym czlowiekiem. Można poczuć się bezpiecznie i w zaufaniu. Leczenie jak do tej pory jest skuteczne, leki dobrze dobrane mam nadzieję że będzie tak dalej. Dziękuję serdecznie za pomoc!
Opinia dodana przez: Gosia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Piotr Turkowski

dr n. med. Piotr Turkowski

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Klinika OT.CO - Klinika Medycyny Estetycznej w Warszawie
Bartycka 24B/U1
00-716 Warszawa

Jestem po zabiegu u Doktora Turkowskiego i mogę szczerze polecić zabieg transplantacji metodą FUE - bez blizny. Dobrze podane znieczulenie miejscowe zniwelowało odczucia bólowe do minimum(zabieg był bezbolesny). Trwał ok. 7 godzin, był wykonany solidnie, bardzo dokładnie. U doktora obiecana liczba przeszczepów jest równa. Panie techniczki również czuwały nad całą procedurą doskonale asystując doktorowi. Po zabiegu dostałem dokładne zalecenia jak dbać o włosy. Na efekty trzeba poczekać od 3 do ...
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog dziecięcy
                                       lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Adam Żebrowski

lekarz Adam Żebrowski

Chirurg ogólny, Proktolog

BoraClinic Centrum Medyczne
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 37
03-982 Warszawa

Polecam doktora. Świetny specjalista. Przetoka zniknęła:) zabieg szybki i bezbolesne. Opieka pozabiegowa na wysokim poziomie. Ciągły kontakt w moich nerwach
Opinia dodana przez: Karolina