Lekarze Kraków

lek. med. Maciej Mąkowski

lek. med. Maciej Mąkowski

Internista, Kardiolog

31-271 Kraków

Pan doktor M. Mąkowski konsultowal mojego ojca. Po wielu konsultacjach u innych kardiologów i angiologów po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak kompleksowym podejściem do rzeczywiście bardzo trudndgo przypadku choroby ojca. Dziękuję bardzo serdecznie.
Opinia dodana przez: Marzena Gawkowska
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Dietetyk
                                       mgr Dorota Tomera

mgr Dorota Tomera

Dietetyk

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Kraków

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej? Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Teresa Róg

Neurolog

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.
Pani Ania to bardzo dobry lekarz, miła, sympatyczna a przede wszystkim bardzo kompetentna. Ogromnie ubolewam nad tym, że już nie przyjmuje w moim mieście.
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Paweł Komarzyniec

lekarz Paweł Komarzyniec

Psychiatra

PHOENIX Centrum Psychomedyczne sp. z o.o.
ul. Włodzimierza Tetmajera 58c/2
Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, co widać w trakcie wizyty. Potrafi wszystko wytłumaczyć, ale też i spokojnie posłuchać argumentów pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz chęci zapoznania się też z wynikami badań i zaleceniami od innych specjalistów. Polecam, szczególnie dla tych co stresują się przed pierwszą wizytą. Andrzej.W.

lekarz Waldemar Kosiba

os. Urocze 2 (Przychodnia rejonowa)
31-952 Kraków

WITAM. DO DR.KOSIBY TRAFIŁAM PRZYPADKIEM GDYŻ BYŁ W MOJEJ PRZYCHODNI ,DODATKOWYM LEKARZEM .NA POCZĄTKU SCEPTYCZNIE NASTAWIONA ,BO NIE LUBIĘ ZMIENIAĆ LEKARZY .PO WIZYCIE SZYBKO JEDNAK ZMIENIŁAM ZDANIE.PAN DOKTOR MIŁY ,SYMPATYCZNY,DOSKONALE ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY.UMIEJĘTNOŚĆ WYSŁUCHANIA PACJENTA .BARDZO DOBRZE POSTAWIONA DIAGNOZA I MIMO TO ŻE BYŁAM JUZ POD OPIEKĄ SPECJALISTY PAN DOK.BYŁ DALEJ ZAINTERESOWANY POSTĘPAMI MOJEGO LECZENIA.NIESTETY PAN DOK.ODSZEDŁ Z MOJEJ PRZYCHODNI.FAKT ŻE BYŁO TO KILKA LAT TEMU,ALE OD TEGO ...
                                       lek. dent. Sylwia Zaliwska

lek. dent. Sylwia Zaliwska

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Pani doktor leczyła mnie jeszcze jako studentka i już wtedy była perfekcjonistką. Z racji na konieczność usunięcia ósemki niedawno trafiłem do chirurga stomatologa, który zbadał mnie bardzo dokładnie i spytał kto wykonywał mi plomby, oraz odbudowę uszkodzonego szkliwa. Nie mógł uwierzyć, że było to dzieło studentki i całość leczenia określił jako majstersztyk. Skoro tak dobra była dziesięć lat temu, teraz musi być jeszcze lepsza. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Maciej
                                       lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Miadent Studio
ul. Czajna 13b
30-689 Kraków

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Internista
                                       dr n. med. Monika Kraśnicka

dr n. med. Monika Kraśnicka

Internista, Nefrolog

31-271 Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog
                                       lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog, Ginekolog położnik

Szpital Uniwersytecki
Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Milena Ryznar-Żak

mgr Milena Ryznar-Żak

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Bronowicki Gabinet Psychoterapii Dzieci i Młodzieży 1
ul. Na Błonie 13d
Kraków

Z czystym sumieniem polecam. Pani Doktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Jestem zadowolona z konsultacji i porad dotyczących mojego dziecka. Psycholog umiejący słuchać i trafnie reagować na to co usłyszy. Uwagi Pani Doktor okazały się niezwykle trafne.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

prof. dr hab. n. med. Ewa Czarnobilska

Alergolog, Toksykolog

31-271 Kraków

Świetny lekarz który slucha wnikliwie pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, polecam.

dr hab. n. med. Ryszard Czepko

Neurochirurg

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Wspaniały człowiek, lekarz, specjalista dr hab. n. med. Ryszard Czepko ma ogromna wiedzę, a przede wszystkim empatię i zrozumienie dla pacjenta. Do końca życia będę wdzięczna, że spotkałam tak wybitnego fachowca. Bardzo dziękuje Panie Profesorze za przeprowadzoną operację u mojego taty. Katarzyna Werbiłowicz
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Karolina Probosz

mgr Karolina Probosz

Psycholog, Psychoterapeuta

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kraków

Pani Psycholog jest profesjonalna, rzetelna i od razu odpowiada mailowo na pomoc pacjenta. Do tego ma duże umiejętności psychoanalityczne potrzebne do pracy z pacjentem. Daje mu często światełko w ciemnym tunelu. Należy podkreślić, że jako profesjonalista wykłada na UJ, pracuje w ośrodkach wsparcia studentów AGH oraz ASP w Krakowie. Pani Doktor nie ogranicza czasu z pacjentem do spotkania z tzw. palcem na zegarku i potrafi wysłuchać wszystkich problemów pacjenta i ...
Opinia dodana przez: Alek

dr n. med. Anna Borratyńska

Neurolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: agnieszka
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Kardiolog
                                       dr n. med. Anton Chrustowicz

dr n. med. Anton Chrustowicz

Kardiolog

31-271 Kraków

Bardzo dobry specjalista kardiolog, do którego chodzę regularnie w ramach wizyt kontrolnych do UNIMEDICA przy Szpitalu Jana Pawła II po odbytej operacji serca. Badania wykonuje nowoczesnym sprzętem tj. USG (ECHO) serca, a opisy wykonuje bardzo dokładnie. Zresztą dr wynokunje ECHO serca dla pacjentów prof. nauk med. Jerzego Sadowskiego (wybitnego kardiochirurga), więc też to o czymś świadczy!! Na ten moment - doktor nauk medycznych... Serwis podaje nieaktualny tytuł naukowy.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Alergolog
                                       dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

dr n. med. Maria Klimaszewska-Rembiasz

Alergolog, Pediatra

31-271 Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       mgr Magdalena Trzeciecka

mgr Magdalena Trzeciecka

Seksuolog

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Pani Magda to osoba bardzo ciepła, wyrozumiała oraz empatyczna. Potrafi wysłuchać danej osoby, a następnie sformułować odpowiednie uwagi. Osobiście, było mi bardzo łatwo się otworzyć, dzięki bezpiecznej atmosferze, którą stworzyła. Posiada bardzo otwarty umysł, dzięki czemu osoba może się poczuć naprawdę zrozumiana, a jej rady są naprawdę nieocenione i co najważniejsze, zapadają w pamięć. Oprócz tego pani Magda przesyła dodatkowe materiały, które pomagają w radzeniu sobie poza terapią. Bardzo polecam!
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       mgr Patrycja Kulesza

mgr Patrycja Kulesza

Seksuolog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home
Smolki 11a
30-513 Kraków

Szczerze polecam. Cudowne podejście do pacjenta ze strony Pani Patrycji. Dokładnie słucha i udziela cennych wskazówek. Jestem wdzięczna za profesjonalizm i zaangażowanie. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera i zrozumienie. Bardzo dziękuje!
                                       dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
30-108 Kraków

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.
Opinia dodana przez: Anka