Lekarze Okulista Warszawa

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Nebi Sherkawey

Centrum Medyczne Wellmed Długa
Długa 27
00-238 Warszawa

Miałam przyjemność poznać Pana doktora na wizycie kwalifikacyjnej do operacji zacmy w klinice Mavit. Bylam przerażona jak prawie wszyscy. Podejscie Pana doktora do pacjenta jest wyjątkowe. Po kilku minutach z uśmiechem na ustach, Pan doktor przekazał mi garść niezbędnych informacji, co mnie bardzo uspokoiło. Miło jest spotkać na swojej drodze takiego lekarza. Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Zygmunt Mikołajczyk

Europejskie Centrum Leczenia Jaskry i Chorób Oczu
ul. Okrąg 1 A
00-415 Warszawa

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Byłam u niego z niespełna 2 letnim dzieckiem. To z jaką cierpliwością, sympatią, pomysłowością jak zabawić malucha oraz szczegółowe badanie dziecka spowodowało, że jeśli będę kiedyś potrzebować konsultacji okulisty to na pewno wybierzemy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Aleksandra Kuźnik-Borkowska

Okulista, Okulista dziecięcy

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
01-636 Warszawa

Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompleksowo bada oczy, tłumaczy gdzie jest problem, poświęca czas pacjentowi w 100%, świetnie bada ostrość oczu i dobierze szkła. Byłem na wizycie w CM Damiana, obym spotykał tylko takich lekarzy z powołania. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Ewa Buniowska-Rybałt

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam panią doktor i dziękuje za jej życzliwość,empatię i poświęcony czas.Jest wspaniałą lekarką.
Opinia dodana przez: Anna
                                       lekarz Małgorzata Zaraś

lekarz Małgorzata Zaraś

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Fantastyczna, miła, dokładna, na spokojnie wszystko tłumaczy, jeszcze się wczesniej nie spotkałem z tak kompetentnym i mądrym lekarzem, a przy tym z tak dobrym kontaktem... na prawdę szacunek
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Agnieszka Thwe Shein

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29
Warszawa

Znakomita i kompetentna lekarka. Nie jestem najłatwiejszym pacjentem okulistycznym, bo bronię się przed wkładaniem czegokolwiek do oka, ale do niej mam zaufanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Okulista dziecięcy
                                       dr n. med. Jadwiga Juszko

dr n. med. Jadwiga Juszko

Okulista dziecięcy

ul. Jana Sobieskiego 14/61
02-957 Warszawa

Fenomenalny lekarz. Minęło już kilka lat od operacji mojego dziecka. Gdziekolwiek pójdę do okulisty z dzieckiem i wyjaśniam wadę, każdy z podziwem mówi, że rewelacyjnie zrehabilitowane oko. A było zagrożenie utraty wzroku. Dziś dziecko jedynie do czytania i do komputera używa okularów. Szczerze polecam.

lekarz Kinga Brożek-Szymańska

Centrum Medicover Puławska
Puławska 278
02-819 Warszawa

Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Profesjonalna, kontaktowa, miła, uprzejma, bardzo pomocna, wrażliwa pani doktor. Zawsze chętnie do niej wracam.
Opinia dodana przez: Marian
                                       lek. med. Magdalena Dębska

lek. med. Magdalena Dębska

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Serdecznie dziękuję Pani dr Magdalenie Dębskiej, Osobie Wyjątkowej pod każdym względem, profesjonalnym i po prostu ludzkim, stała się dla mnie uosobieniem wartości znanych już starożytnym Grekom, jak Piękno, Dobro i Prawda, a Asklepios, "opiekun" lekarzy, i Hipokrates, "ojciec" medycyny, byliby z Niej dumni. Piękno i Dobro to oczywiste, to widzi się i czuje od pierwszych chwil jej profesjonalnej, służącej dobru pacjenta opieki, spełnianej z zaangażowaniem i troską. A Prawda przejawia ...
Opinia dodana przez: Andrzej
                                       lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Okulista, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81
02-393 Warszawa

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)

lekarz Magdalena Hałasa

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46
02-739 Warszawa

Od paru lat jestem pacjentką Pani Doktor. Moje pełne zaufanie budzi Jej profesjonalizm i dokładność. Spokojne i bardzo życzliwe podejście daje osobie takiej jak ja - z poważnym problemem okulistycznym - nadzieję na uratowanie w miarę przyzwoitej zdolności widzenia. Dla mnie Pani Doktor jest po prostu bardzo dobrym lekarzem. Serdecznie Pani dziękuję.
                                       dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

dr n. med. Barbara Polaczek-Krupa

Centrum Okulistyczne Targowa 2
Targowa 2
03-731 Warszawa

Pani Doktor jest profesjonalna, merytoryczna a przy tym bardzo sympatyczna a co ważne zaangażowana w problemy pacjenta.Wnikliwie analizuje dokumentację medyczną , proponuje wykonanie dodatkowych badan w celu poprawienia stanu pacjenta.Przedstawia dalszą koncepcję leczenia .Daje poczucie bezpieczeństwa .Klinika oferuje wiele profesjonalnych badań które nie wszędzie są dostępne.Bardzo wysoko oceniam.
Opinia dodana przez: Margaretta

dr Maciej Jochemczyk

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Zawsze miałam problem z oczami, od dziecka. Lekarze dawali mi różne diagnozy, że to może jaskra, zaćma, ale doktor tak mnie pokierował i zrobił takie badania, że znalazł diagnozę idealną wręcz i przde wszystkim wdrożył higienę oka. Polecam!
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Małgorzata Peltz-Gajowniczek

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

Świetna konkretna osoba, kompetentny lekarz. Nie cacka się i nie rozczula nad pacjentem. Lubię ją i chętnie do niej wracam. Nie idę do lekarza po to, żeby mnie głaskał po głowie i przeżywał moją przypadłość, idę tam po opinię i zalecenia leczenia i to od pani Gajowniczek zawsze otrzymuję jak należy. Nie wiem o co wam chodzi z tymi dziećmi, zabierzcie je do ortopedy dzieciecego. Polecam!!!!!

dr n. med. Joanna Ciszewska

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Bardzo dokładna lekarka. Zgłosiłam się z odwarstwiającą się siatkówką, jestem w trakcie leczenia. Polecam!

lekarz Krystyna Niemas

Mikołajczyka Stanisława 1/23
03-984 Warszawa

Świetna, profesjonalna okulistka. Niezwykle konkretna i przyjazna dla pacjenta. Szkoda, że już nie przyjmuje w przychodni na ul. górskiej!!!!!!!! Będziemy tęsknić. Pacjenci.
                                       dr n. med. Katarzyna Chmielewska

dr n. med. Katarzyna Chmielewska

Centrum Okulistyki Okoland
Osowska 84 lok. U1
04-351 Warszawa

Pani dr Chmielewska jest znakomitym lekarzem, a do tego miłą, kulturalną osobą.Traktuje pacjenta poważnie, słucha go z uwagą i chętnie udziela wszelkich wyjaśnień. No i najważniejsze, jest skuteczna: zastosowane przez Nią leczenie przywróciło mi ostrość widzenia, pomimo że występowały komplikacje zawinione przez chirurga, który wcześniej operował mi zaćmę.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Piotr Chojnowski

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Ocenę wystawiam po kilku wizytach u Pana doktora. Uważam, ze jest to nie tylko kompetentny, uważny, ale też bardzo empatyczny lekarz. Dobrze zdiagnozował moj problem, skierował na dalsze leczenie i objął opieką pozabiegową. Poświęcił mi czas tłumacząc zawiłość mojej choroby, ale też wykazał się dużą wrażliwością i wyrozumiałością dla moich problemów zdrowotnych . Nie jestem łatwym pacjentem, myślę że dr też to wie niemniej nigdy nie dał mi odczuć że ...
Opinia dodana przez: Majka