Lekarze Okulista Warszawa

dr Anna Borucka

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

Lekarz godny polecenia! Pani Doktor jest bardzo konkretna, z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Agnieszka Kamińska

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a
Warszawa

Wspaniała Pani Doktor! Profesjonalistka jakich mało, kompetentna, cierpliwie i jasno wyjaśniająca wszystkie wątpliwości, sprawny operator, uprzejma, miła, a przede wszystkim słuchająca pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Iwona Gan raczyńska

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Leczę sie u Pani Raczyńskiej od wielu lat i na prawdę polecam. Wcześniej okulista dobrał mi źle szkła, zamiast minusów dał mi plusy co pogłębiło moją wadę, na szczęście trafiłam tu. Polecam serdecznie.

dr n. med. Joanna Brydak-Godowska

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Znakomity, kompetentny lekarz, wielkiej klasy fachowiec, człowiek oddany pacjentom. Trafiłam do Pani Doktor przy okazji rutynowych badań i miałam szczęście, bo od razu zaniepokoiły ją niewielkie nieprawidłowości mogące w przyszłości rozwinąć się u mnie w groźną chorobę. Pełna, rzeczowa i zrozumiała informacja dotycząca przebiegu leczenia, czas i uwaga w pełni poświęcona pacjentowi.

lekarz Zofia Czarnomska

Wiśniowa 37
02-545 Warszawa

Pani doktor leczyła mojego syna, jest wspaniałym ciepłym czlowiekiem z niesamowitą wiedzą, polecam ja wszystkim którzy pytają o okulistę dziecięcego, nie ma lepszego w Warszawie. z wyrazami szacunku wdzięczna mama

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina

dr Maria Kilanowska

LUX MED
Warszawa

Bardzo dobry lekarz dokladnie bada i jest mila i uprzejma. Trafnie diagnozuje i tlumaczy jak rozwiazac problem.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Monika Górecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Super Pani Doktor z wyjątkowym podejście do pacjenta. Była to pierwsza wizyta u Pani Doktor i napewno nie ostatnia. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Terelak-Borys

Klaudyny 4/88
01-684 Warszawa

Nie tak dawno temu miałam okazję być pacjentką dr Terelak w klinice Libermedic. Jej profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta były naprawdę godne podziwu. Z ogromną troską i zaangażowaniem zbadała moje oczy, a następnie w przystępny sposób wyjaśniła diagnozę oraz zaproponowała odpowiedni plan leczenia. Jestem niezwykle wdzięczna za jej pomoc, a szczególnie za to, że dzięki niej wróciłam do pełnej sprawności wzrokowej. Jeśli ktoś szuka prawdziwego eksperta w dziedzinie okulistyki, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Górska

Wiśniowa 37
02-545 Warszawa

Pani Doktor przyjęła mnie mimo mojego spóźnienia, była empatyczna, serdeczna co od razu poprawiło moje samopoczucie. Wnikliwa i uważna, Mam nadzieję, że zalecenia które dostałam przyniosą dobre efekty

lekarz Adam Kluś

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
04-141 Warszawa

Panie Doktorze, Dziękuję za profesjonalizm, elegancję i dobrą energię podczas zabiegu 3 sierpnia na Podleśnej. Wrócę do Pana z drugim okiem. Życzę udanego urlopu. StB
Opinia dodana przez: Stanisław

lek. med. Michał Szot

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa

Pan doktor jest niesłychanie miłym i sympatycznym człowiekiem. Będąc w gabinecie człowiek nie odczuwa dystansu typu pacjent - lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i odpowiada na wszystkie pytania. Poza tym widać, że Pan doktor bardzo sumiennie wykonuje swoją pracę i przejmuje się pacjentem.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Stanisław Krzywicki

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa

Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ na wizycie dowiedziałem się wszystkiego o właściwej pracy przed komputerem. Akurat mam spore problemy z suchym okiem, wcześniej bolała mnie często głowa od monitora. Okulista dobrał mi nie tylko farmakologię, ale polecił dobre okulary i nauczył mnie ciekawych ćwiczeń oka. Dzięki temu mam teraz ogromny komfort. Świetnie, że przyjmuje nawet o 19.45 w poniedziałki. Ogromny plus dla osób pracujących.
Opinia dodana przez: Wojtek
Pani Doktor jest wspaniałą, przemiłą, pozytywnie nastawioną i profesjonalną osobą. Gorąco polecam i sama jeszcze nie raz wrócę :)

lekarz Mirosław Żydecki

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

szkoda,żenie ma takich lekarzy w publicznej służbie zdrowia

lekarz Maria Stankiewicz

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4
04-102 Warszawa

Lekarz ja z serialu. Rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Pani dr jest pałna szacuknu i empatii, poświęca tyle czasu ile trzeba, często zostaje po godzinach, by przyjąć niezapisanych pacjentów. Świetny specjalista!!!
Jestem wdzięczna i pełna podziwu dla kompetencji, delikatności oraz kunsztu Pana Doktora. Zabieg operacyjny usunięcia ciałka szklistego oraz "naprawy" siatkówki odbył się bezboleśnie, szybko i bez powikłań. W kontakcie Pan Doktor jest niezwykle spokojny, konkretny, życzliwy. Z całego serca polecam konsultację i opiekę medyczną!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Joanna Gołębiewska

Gabinet Okulistyczny Iwona Partyka
Gagarina 9
00-754 Warszawa

Najlepszy lekarz, bardzo zaangażowany w swoją pracę, maxymalnie tłumaczy chorobę i proces jej leczenia, maxymalnie cierpliwa i opanowana, nie zwykle miła, inteligentna, do każdego pacjenta i jego problemu podchodzi indywidualnie, szuka najlepszych rozwiązań. Co tu dużo pisać, gdyby wszyscy lekarze choć w połowie byli by tacy jak p. Doktor to leczenie byłoby o wiele lepsze, i szybsze niestety takie diamenty zdarzają się bardzo rzadko. Gorąco polecam p. Doktor, naprawdę jest ...
Opinia dodana przez: GOSIA

lekarz Monika Udziela

ul. Stanisława Kazury 2c/8
02-795 Warszawa

Byłem pod opieką Pani Doktor w Klinicznym Szpitalu Okulistycznym na Pradze w związku z operacją jaskry. Jest wspaniałą okulistką o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Niezwykle troskliwa, pełna empatii, przewidująca. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Robert Chrabański

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Trafiłam do Pana doktora z córką lat 7 z zaburzeniami ze spektrum (według opini pediatry). Pan dr. Już od drzwi zbudował relacje z dzieckiem, cały lęk dziecka rozwiał uśmiechem, wspaniałym podejściem, traktowaniem małego pacjenta w taki sposób, że wszelkie leki i obawy opadły. Olbrzymia cierpliwość, profesjnalizm i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiły, że dziecko normalnie rozmawiało i współpracowało podczas badania ( dwóch ...
Opinia dodana przez: Agnieszka