Lekarze Okulista Warszawa

lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Konkretna, dokładna, profesjonalna, bardzo pomocna. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Lekarz z powołania. Polecam!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Renata Bukowska

SPOŁKA LEKARSKA sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22/ parter/parking
00-132 Warszawa

bardzo dobra okulistka, chodziłam do niej z moją córką która ma poważną wadę wzroku , dzięki niej mojej córce wzrok się poprawił , nigdy się nie spieszyła ,przy oczopląsie nie proponowała zaklejania oka folią jak robiła inna okulistka tylko zapuszczałyśmy kropelki które nie były tak uciążliwe jak folia i spowodowały poprawę widzenia w słabszym oku

lekarz Jacek Kosmala

gen. Abrahama 4 lok. 32
03-982 Warszawa

Jest nie tylko świetnym praktykiem o wielkim doświadczeniu i wiedzy, ale w kontaktach z pacjentami jest przede wszystkim Człowiekiem, wrażliwym i czułym na ludzkie nieszczęście. Otacza pacjentów ciepłem i podtrzymuje na duchu - a to w leczeniu jest równie ważne. Jest po prostu SUPER.

lekarz Anna Ambroziak

Bruzdowa 112p
02-991 Warszawa

Pani Anna to wzorzec metra w medycynie ! Niezwykle kompetentna, miła, traktuje pacjentów jak swoich znajomych.
Opinia dodana przez: Marcel

lekarz Danuta Łozowska

Przychodnia Specjalistyczna dla Dzieci i Młodzieży Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ
Al. Wyzwolenia 6
00-570 Warszawa

Prawdziwa profesjonalistka lekarz który widać że kocha swoją pracę i o każdego tak samo dba. Sam szukam teraz okulisty gdyby doktor przyjmowała dorosłych jestem pierwszy.
Opinia dodana przez: Arek

lekarz Agnieszka Nasiłowska - Paciorek

02-785 Warszawa

Pani Doktor Agnieszka Nasiłowska–Paciorek jest wspaniałym lekarzem. Podczas wizyt czułam zaangażowanie Pani Doktor w moją sytuację. Po wysłuchaniu objawów wykonała niezbędne badania a następnie szczegółowo omówiła wyniki moich badań. Dostałam wyraźne zalecenia jakie działania mam wykonywać codziennie. Bardzo cenię Panią Doktor za dociekliwość, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Jest to moja ulubiona Pani Doktor. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Szymon Szczepanik

02-785 Warszawa

Wspaniały lekarz!!!! Świetny specjalista, bardzo dokładny i zangażowany!!! Bardzo miły, uprzejmy i ze wspaniałym podejściem do pacjenta!!!
Opinia dodana przez: edyta

Danuta Horodyńska

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61
01-673 Warszawa

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej
Opinia dodana przez: Lucja

lekarz Beata Adamczyk

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Prosto po wizycie i b.chcę podziękować za nieśpieszne i dokładne wytłumaczenie specyfiki mojej choroby, rozwianie dręczacych wątpliwości i wskazanie jak mam postępować dalej. Po kilku innych gabinetach, dopiero po wizycie u tego lekarza wiem co mi jest tak naprawdę i co dalej mam robić by zachować wyrok. Dziękuję, MC
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Karol Stasiak

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Pan doktor Stasiak jest okulistą najwyższej klasy nie zastanawia się co trzeba zrobić z chorym okiem bo on to wie od razu po badaniu sposób podejscia i rozmowa z pacjętem jaką sobie można wymarzyć szczęsliwy jest ten pacjęnt który tafi do niego na leczenie to nie tylko moja opinia ale wszystkich których leczył polecam tego lekarza i dobrego człowieka.
Opinia dodana przez: jerzy

lekarz Wanda Starościńska

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

To lekarz o ogromnym doświadzeniu zawodowym i wiedzy okulistycznej, przyjazny pacjentowi.

lekarz Maria Niesłuchowska

Egipska 6/36
03-977 Warszawa

Wspaniała lekarka i wspaniały człowiek. Wyśmienita diagnostyczka i terapeutka. Nie boi się rzadkich i trudnych do leczenia chorób.

Kamil Szulborski

Samodzielny Publiczny Szpital Okulistyczny
Warszawa

Wspaniały lekarz, łączący profesjonalizm, kompetencje, rzetelność, dokładność i sumienność, z serdeczną troską, empatią, cierpliwością, wyrozumiałością i szacunkiem wobec pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania, przywracający pacjentowi nadzieję i optymizm : )

lekarz Sława Borowska

Marii Dąbrowskiej 21 lok./48
01-903 Warszawa

Wspaniała lekarz, wybitny fachowiec, trafione diagnozy, skuteczne leczenie. Bardzo konkretna, rzeczowa, siła spokoju. Opinię wystawiam po kilku już wizytach kontrolnych, ale przede wszystkim z wdzięczności za uratowanie mojego oka. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Jabłońska

Załęże 18/8
04-320 Warszawa

Wspaniały Lekarz! Pani Doktor dokładnie ale bardzo fachowo i sprawnie przebadała moja Mamę i wykazała sie duzo cierpliwością. Sprawnie postawiła diagnoze mimo ze starsi lekarze nie potrafili rozpoznac u Mamy jaskry. Przystepnym językiem wytłumaczyła na czym choroba polega i jak nalezy ja leczyć. Dobrze dobrane leki sprawiły że moja Mama nie odczuwa bólu oczu, ma bardzo dobre cisnienie i jest bardzo zadowolona. Jesteśmy umówione już na kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lekarz Magdalena Szczygielska

02-785 Warszawa

Bardzo fachowa Pani dr. Jestem zadowolona po wizycie i wreszcie wiem co mi dolega ! a byłam już u kilku okulistów.... zaangażowana, uprzejma, empatyczna. Cieszę się że trafiłam na dr. Szczygielską. Polecam, jak okulista , to tylko dr. Szczygielska.
Opinia dodana przez: Justyna

lek. med. Maciej Domosławski

02-785 Warszawa

Niedość,że przystojny to jeszcze, bardzo miły i sympatyczny, prócz tego konsekwentny i godny zaufania. Leczy moją córkę od 13 lat. Z dobrym efektem. Polecam z całego serca.

dr n. med. Jaromir Wasyluk

Centrum Okulistyczne OPTIMUM
Bracka 11/13
00-501 Warszawa

Świetny lekarz. Pan Wasyluk zbadał moją wadę wzroku bardzo dokładnie. Pomógł dobrać soczewki i krople do oczu. Profesjonalny, i przy tym wyjątkowo sympatyczny człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania! Gorąco polecam.

lekarz Adam Valipur

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Ciołka 11
01-445 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Leczy na ulicy Ciołka. Serdecznie polecam.

lekarz Joanna Żelewska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Bardzo przyjazne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm - trafne diagnozy i duże poświecenie w sprawie pacjenta. Bardzo polecam.