Lekarze Okulista Warszawa

dr n. med. Irmina Rembiszewska-Ratyńska

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Wnikliwy, bardzo staranny, szanujący pacjenta okulista. Polecam Panią Doktor! Leczę się od dawna i jestem bardzo zadowolona. Drobne zabiegi chirurgiczne (gradówki, prosaki, małe znamiona) wykonuje świetnie. Niestety mam skłonność do takich zmian, więc co jakiś czas trafiam do p.Doktor.

lekarz Elżbieta Bień

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)
01-013 Warszawa

Pani Doktór przygotowywała mnie i kwalifikowała moje oczy do operacji zaćmy. Bardzo życzliwe i kompetentne podejście, w którym jest zauważony (też) pacjen jako człowiek. Byłam na obu rodzajach wizyt u tego Lekarza - prywatnie i państwowo - w obu przypadlach pełne zadowolenie. Wzbudza zaufanie, spokojnie i rzeczowo wyjaśnia pytania. Polecam.

dr n. med. Irena Romaniuk

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Wyjątkowa lekarka! Tylko same superlatywy za kompetencje, indywidualne, ale kompleksowe podejście do pacjenta, któremu wszystko o chorobie jest zrozumiale i jasno tłumaczone. Czas poświęcony pacjentowi to nie tylko obowiązkowe 15 min., ale jak potrzeba to i godzina!. Trochę to irytuje oczekujących na wizytę pacjentów, ale warto czekać, bo zaangażowanie pani Doktor, jej uprzejmość, wiedza i profesjonalizm w leczeniu są godne polecenia.
Opinia dodana przez: Maria-Krystyna

lekarz Krzysztof Ochalik

Górczewska 80/70
01-401 Warszawa

Super podejście do pacjenta idealnie dobranie soczewki pełen profesjonalizm gorąco polecam w razie problemów dostępny telefonicznie
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Marta Makowiec-Tabernacka

Multi Med
Grochowska 234/240
Warszawa

Pani doktor zawsze spokojnie wyjaśnia pytania pacjenta. Wizyta przebiega komforrowo w miłej atmosferze .Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Dominika Białas

Centrum Medyczne MML
Plac Grzybowski ul. Bagno 2, wejście E
00-112 Warszawa

Pani Doktor to BARDZO dobry lekarz. Trafiłam do Pani Doktor po kilkukrotnych, nieudanych operacjach raka powieki górnej, które były wykonywane przez specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej. Każdy kolejny zabieg, który wcześniej przebyłam, nie tylko nie wyleczył mnie z choroby ale dodatkowo powodował coraz gorszy efekt kosmetyczny i niedomykanie się powiek a tym samym ciągłe stany zapalne oka, bliznę rogówki i znaczne pogorszenie widzenia. Obawiając się kolejnej operacji postanowiłam spróbować leczenia ...
Opinia dodana przez: Jolanta Jakubowska

lekarz Jolanta Nowakowska-Dąbrowska

Ilskiego Franciszka 12 A/2
04-479 Warszawa

Naprawdę warto odwiedzić Pani doktor. Niezwykle podjeście do pacjenta przy tym wielka wiedza i doświadczenie! Ja polecam każdemu
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Kujawska

Poetów 10 A/25
03-147 Warszawa

Profesjonalne podejscie do pacjenta.Bardzo zyczliwa i uprzejma.Cierpliwie tlumaczy i wyjasnia wszelkie watpliwosci .Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Mariusz Wielgórski

Centrum Medyczne Tarchomin
ulica Radiowa 21a/22
01-485 Warszawa

Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.Na 1 wizycie wykonał szczegółowe badania i od razu skierował do szpitala.W ciągu 2 tyg.przeprowadzono operacje guza mózgu. Jestem 1.5 roku po operacji i cały czas jestem pod opieką Pana doktora gdyż miałam duże problemy z okiem.Dzieki Niemu moje oko jest w dużo lepszym stanie.Polecam wszystkim Doktora Mariusza Wielgórskiego.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Dominika Białas

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
ulica Okopowa 33
01-059 Warszawa

Pani doktor godna polecenia, jestem bardzo zadowolona z operacji powiek górnych, którą wykonała Pani doktor Dominika Białas. Świetny kontakt przed i po zabiegu. Polecam w 100% !!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Jasińska

Elektoralna 19b/42
Warszawa

Pełen profesjonalizm 😁 świetne podejście do dziecka, szybka diagnoza. Szczerze mogę polecić każdemu.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Gimnazjalna 1
01-364 Warszawa

Wyrażam wielką wdzięczność i podziękowanie Pani Doktor za uratowanie wzroku.Po znacznie opóżnionej prawidłowej diagnozie/choroba AMD/większość okulistów kazała mi pogodzić się z utratą widzenia.Pani Doktor zastosowała leczenie/zastrzyki,zabieg/,które dało rewelacyjny wynik zapewniając mi komfort życia. Podziwiam profesjonalizm Pani Doktor, wielką życzliwość i cierpliwość dla pacjentów/bez względu na ich wiek/. Dlatego jest to lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Marta z Józefowa

dr n. med. Agnieszka Siennicka

Gabinet Okulistyczny Focus
Łukowska 1 lok 12
04-113 Warszawa

Do pani Agnieszki trafiłam przypadkowo - i dzięki Bogu, trafna diagnoza, super dobrane leki - działające szybko i skutecznie. Bardzo dobry lekarz (i fajna babka).polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Magdalena Ulińska

Mangalia 1 lok. 8
02-758 Warszawa

Konkretna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Najlepsza, zna się na chorobach oczu, jak nikt. Polecam z całego serca.

lekarz Anna Kamińska

Grzybowska 6/10 lok. 522
00-131 Warszawa

Lepszego lekarza okulisty od Dr Kamińskiej - nie znam.Superprofesjonalizm.Dziękuję.Leczę się kilka lat,P.dr pierwsza zdiagnozowała chorobę,wreszcie moge byc spokojny o swój wzrok.
Opinia dodana przez: Marcin M.

lekarz Aleksandra Usowska

Kądziołeczki 43/2
02-850 Warszawa

Wspaniały,doświadczony,o dużej kulturze lekarz-dokładne badanie ,dokładne wyjaśnienie zaistniałych zmian chorobowych - zrozumiały dla mnie sposób leczenia - empatia i szacunek dla starszego wieku-leczenie skuteczne -mogę znowu czytać-Dziękuję PANI DOKTOR. doktor.
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Joanna Wojtyła

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61
01-673 Warszawa

Miałam wykonywaną korekcję metodą SMILE. Duża krótkowzroczność. Pani doktor kompetenta, bardzo miła, wyjaśniła wszystkie metody. Minął rok i wszystko jest w porządku. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Magdalena Bielak

Zakład Medyczny "KAAR-MED"
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 10/23
02-362 Warszawa

Pani doktor osobiście operowała mi zaćmę. Jestem bardzo zadowolona! Przemiła i delkatna podczas całego zabiegu.
Opinia dodana przez: Basia

Joanna Goetz

LIM
Warszawa al.Jerozolimskie 65/79
Warszawa

Pani Doktor nadzwyczaj uprzejma i bardzo życzliwa. Wizytę miałam opłaconą w abonamencie przychodni LIM.

dr hab. n. med. Jacek Robaszkiewicz

Klnika Oko Laser
Boya Żeleńskiego 4a
Warszawa

Lepiej być nie może!!... O rany co tu więcej napisać . 100 znaków? Po co? W swojej 50 letniej "karierze" okularnika pierwszy taki lekarz z takimi kompetencjami !!!
Opinia dodana przez: Piotr Czart :-)