Lekarze Pediatra Warszawa

dr n. med. Jacek Czelej

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83
02-107 Warszawa

Cudowny lekarz, przecudowny człowiek. Empatyczny, wyrozumiały, uważny zawsze znajdujący czas dla małego pacjenta ale też dla rodziców, którym dokładnie wszystko tłumaczy. Dzięki Panu Jackowi moje dziecko wyszło z wielu uciążliwych chorób i już od dłuższego czasu możemy naprawdę cieszyć się zdrowiem.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog dziecięcy
                                       lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Tak dokładnego i poświęcającego tyle czasu pacjentowi lekarza trudno znaleźć. Pani doktor wypytała mnie i mojego syna o naprawdę dużo rzeczy. Przypisane lekarstwa szybko odniosły skutek. Jeżeli macie problem alergologiczny to najlepszy wybór. My byliśmy u niej w Formmedzie.
Opinia dodana przez: Paula
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

lekarz Anna Truskolaska-Mojzesowicz

Psychiatra, Pediatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.
Opinia dodana przez: Jola
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

Wąchocka 8
03-934 Warszawa

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastrolog dziecięcy
                                       dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
                                       lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39
02-777 Warszawa

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Alergolog
                                       prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

prof. dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

Alergolog, Pediatra

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Warszawa

Pan Profesor Sybilski zajmuje się moją córką już od wielu lat. Jest rewelacyjnym pediatrą i alergologiem. Jak dla mnie jest wzorem lekarza: kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga jego dokładne zbadanie. Byłam z córką u pana Profesora kilkadziesiąt razy przy przeróżnych dolegliwościach. Zawsze ufam jego diagnozom i zawsze okazują się trafne.
Opinia dodana przez: Anna L
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Dermatolog dziecięcy
                                       dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

Dermatolog dziecięcy, Pediatra

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Warszawa

Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika
                                       dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Lim
Warszawa

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga
                                       lekarz Małgorzata Woźniak

lekarz Małgorzata Woźniak

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarka z ogromną wiedzą o sercem! Leczy całościowo, bada, wiąże choroby i objawy. Jest dociekliwa i nigdy nie zawodzi! Nie zbywa pacjentów, poświęca każdemu tyle czasu ile jest potrzeba. Tłumaczy, uspokoją, analizuje. Anioł nie człowiek!
Opinia dodana przez: Marta
                                       lek. med. Bożena Ryczkowska

lek. med. Bożena Ryczkowska

Przyjazna Medycyna dla dzieci i dorosłych
Koprzywiańska 37
04-285 Warszawa

Pani nie popiera medycyny tradycyjnej, jest zwolenniczką medycyny alternatywnej. Zaskoczyło nas to, że w gabinecie nie są respektowane zastawy bezpieczeństwa (tzn. Brak maseczek, brak środków dezynfekujących). Recepcjonistka, lekarka oraz inni pacjenci nie noszą maseczek podczas pandemii i wprost nam zostało powiedziane, że maseczki nie są potrzebne. Wizyta przebiegła w średnio miłej atmosferze, Pani nie przebadała dziecku ucha, jak się później okazało, dziecko miało infekcje ucha i stąd pojawiła się gorączka. ...
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychiatra
                                       prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

prof. dr hab. n. med. Maria Załuska

Psychiatra, Pediatra

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Warszawa

Znakomita lekarka. Przyjęła mnie w kryzysie, choć nie musiała. Poświęciła godzinę swojego prywatnego czasu, zebrała szczegółowy wywiad, dokładnie przedstawiła zalecenia. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Magdalena
                                       lekarz Ewa Kowalska

lekarz Ewa Kowalska

ul. Wrzeciono 10C
Warszawa

Nie polecam tego lekarza, niby zbadała córkę, ale jakoś bez zainteresowania. Dodam że córka daje się badać bez problemu, wykonuje polecenia, pokazuje gardło i oddycha podczas osłuchiwania nie kręcąc się. Objawy jakie mieliśmy to wysoka temperatura, kaszel i ból uszu. Zaleciła inhalacje z wody morskiej i syrop na kaszel i Nurofen na temperaturę... inny lekarz tego samego dnia stwierdził zapalenie oskrzeli, bardzo słyszalne szmery i zapalenie ucha. Masakra, szkoda czasu ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Bogusław Tauzowski

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Dziekanów Leśny
Warszawa

Niezwykle kompetentny lekarz i bardzo miły i uprzejmy człowiek. Wszystko nam wyjaśnił, zbadał synka kompleksowo ( w tym uszy, brzuszek) nie każdy lekarz to robi. Nie potrzebował RTG aby stwierdzić zapalenie oskrzeli, tylko stetoskop wystarczył i posłuchanie kaszlu synka. Nadzwyczajny naturalny kontakt z dzieckiem, ale i rodzicem. Bardzo polecam pana doktora, dawno takiego nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Bernadetta

dr Agnieszka Turlińska

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Warszawa

Polecam Panią Doktor. Jest jedynym lekarzem godnym zaufania. Wiele razy pomogła nam i zaopiekowała się dzieckiem. Dziękuję za oddanie i empatię.
Opinia dodana przez: Dominika

Jolanta Zajbt

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Przesympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Z sercem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do małych pacjentów. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i dobre diagnozy.
Opinia dodana przez: Dagmara