Lekarze Pediatra Warszawa

lekarz Violetta Łaguna

Prywatny Instytut Zdrowia i Urody
ulica Sobieskiego 18
02-957 Warszawa

Bardzo kompetentny lekarz. Ciepła, serdeczna. świetne podejścia do małych dzieci. Polecam!!! Pani nie wypisała mocnych leków tylko zaleciła proste metody leczenia. Od dzisiaj chodzę tylko do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Kasia

dr Zofia Hadrzyńska-Trzebuchowska

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19
01-381 Warszawa

Cierpliwa, kompetentną i nietuzinkowa w dzisiejszych czasach. Nie dała się omamić koncernom farmaceutycznym.

dr Anna Szewczyk

Lux Med
Warszawa

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, dokladnie tłumaczy swoje spostrzeżenia oraz sran dziecka. Doradza nawet w kwestiach wychodzacych poza ramę bieżącego problemu. Empatyczna, swietnie komunikuje sie z rodzicem.
Opinia dodana przez: Anna
Doktor Tarasinska to doktor Anioł... Tak ją nazywamy. Niezwykle kompetentna, czuła i oddana. Pani Doktor... Dziękuję ❤️
Opinia dodana przez: Mama Julka

lekarz Alicja Jarzynowska

Pogodna 20 lok.4
Warszawa

Pani Doktor z prawdziwego powołania. Zawsze ma czas wysłuchać co dolega jednemu lub drugiemu synkowi i potrafi powiedzieć co robić. Przy każdej wizycie bada chłopaków komleksowo i nie skupia się tylko na akurat bolącym miejscu czy jedynie objawach. Przekazuje swoje spostrzeżenia odnośnie każdego aspektu zdrowia i funkcjonowania dziecka a same dzieciaki bardzo lubią Panią Doktor a ja ufam jej zaleceniom, gdyż od ponad 3 lat zawsze trafia w tzw. 10. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krystyna Mazurek

Karowa 18a lok. 26
00-324 Warszawa

moja córka chodzi doniej już z 4 lata ale NAPRAWDE POLECAM:))))))SUPER LEKARZ

dr n. med. Anna Wakulińska

Onkolog, Pediatra

Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
04-730 Warszawa

Polecam Panią Doktor każdemu. Dokładnie zebrany wywiad i bardzo sprawne zbadanie CAŁEGO dziecka pozwoliły na postawienie diagnozy. Wreszcie. Bo tyłu już lekarzy odwiedziłam. I nareszcie leczenie przynosi efekt
Opinia dodana przez: Mama Kamilka

dr Joanna Żytyńska-Daniluk

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Pani doktor od kilku lat dba o zdrowie mojej córki. Mieszkamy na mokotowie i chodzimy do przychodni Medic House. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta, co u pediatry jest bardzo istotne. Przez wszystkie choroby przeprowadziła moją córkę bardzo poprawnie. Dziekuję
Opinia dodana przez: Maciej Gostomski

lekarz Ewa Głuszczak

Warszawa

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

lekarz Ewa Tomasik

działdowska
Warszawa

Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do dziecka i to na NFZ?!. Jestem bardzo zadowolona. Czuje się że lekarz z powołania. Poświęcony czas 100%, przebadana, zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Wojciech Duchiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Radiologica
Wiertnicza 124
02-952 Warszawa

Bardzo dobry pediatra ! Ma super podejście do dzieci, jak i do rodziców :)

lekarz Katarzyna Szkiłłądź

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani Doktor jest rewelacyjna Polecam wszystkim mama!!!!
Opinia dodana przez: gabi07

lekarz Jan Tesla

Boguckiego 6
01-502 Warszawa

Leczę się u dr Tesli od wielu lat. Praktycznie zawsze wybierał leczenie mało inwazyjne, co uchroniło mój organizm przed obniżeniem odporności.Jest bardzo uprzejmy oraz zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Moim zdaniem lekarz najlepszy z najlepszych!
Doskonały pediatra! Rzeczowo, fachowo podchodzi do problemu. NA dodatek prawdziwy gentelman jakich mało! Szarmancki

dr Szczepan Więckowski

Pediatra, Lekarz rodzinny

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Warszawa

Zdecydowanie polecam. Leczyłem się długo u pożal się Boże lekarki, która sypała antybiotykami na wszystkie strony. Pan doktor był zdecydowany, pewny tego co robi, zna się na rzeczy. Oby więcej takich lekarzy, którzy patrzą na pacjenta tak jak dr Więckowski, a nie na kopertę !

Jolanta Trojnar

Laryngolog, Pediatra

LEKARZ OTOLARYNGOLOG PEDIATRA JOLANTA TROJNAR SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
02-036 Warszawa

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca. Pani doktor zdiagnozowała chorobę u naszego syna z którą przez rok inni lekarze sobie nie radzili
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Anna Ramel-Król

Budrysów 9/28
04-119 Warszawa

Lekarz godny zaufania. Zawsze ma czas dla chorych dzieci, nigdy nie odmówi przyjęcia małego pacjenta, nawet po godzinach pracy. Niezwykła kultura. Poza kompetencjami jest to też Człowiek wielkiego serca. Opinie te potwierdza fakt, że do pani doktor od rana do nocy rodzice z chorymi dziećmi "walą drzwiami i oknami".
Opinia dodana przez: PZ
Pani Doktor kompletnie i pozytywnie zaskoczyla mnie podejsciem do naszej chorej corki. Zrobila skrupulatny i calosciowy wywiad. Dokladnie zbadala dziecko. Pytala o diete i historie roznych dolegliwosci. Lekarz z tak zwanym "darem". Dokladnie rozpoznala i zdiagnozowala chorobe, a zalecony sposob leczenia, jego szybkosc i efektywnosc calkowicie przerosly nasze oczekiwania. Pani Doktor stosuje Homeopatie, a antybiotyk zaleca wylacznie w przypadkach krytycznych. Otrzymalismy tez duzo wskazowek dot zmiany diety dziecka, co niezwlocznie ...

dr n. med. Anna Sochoń

Pediatra, Pulmonolog

Warszawa

Zdecydowanie polecam. Z dwójką dzieci mamy za sobą dziesiątki wizyt u różnych lekarzy i dr. Sochoń jest zdecydowanie najlepszym z jakim się spotkaliśmy. To kompetentny i "kompleksowy" lekarz. Zawsze rzeczowa i dokładna. Polecam! p.s. dodatkowo koszt wizyty przystępny dla każdego ;)
Opinia dodana przez: Paproszek_78

lekarz Anna Służewska

Przychodnia Rodzinna
ul. Rembielińska
Warszawa

Fantastyczna pani doktor, najpierw zajmowała się mim synem, teraz jeszcze córka dołączyła. Ma super podejście do dzieci, tych małych i tych starszych tez.Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta