Lekarze Pediatra Warszawa

Lekarz rodzinny, Pediatra

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Bardzo doświadczony pediatra i lekarz rodzinny. Leczy dzieci swoich dorosłych już teraz pacjentów. Bardzo zajęta, dość trudno się umówić.
Opinia dodana przez: KArolina

lekarz Krystyna Sidor

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Tucholska 28/1
01-618 Warszawa

Co można powiedzieć o Pani Profesor- sam tytuł o Niej świadczy. Doświadczona Pani Doktor, zatroskana o małego pacjenta, dobrze zdiagnozowała dziecko i pilnie skierowała do szpitala. Tam wszystko się potwierdziło i zaczęto leczenie. Inny lekarz nie widział nic dziwnego w zachowaniu dziecka, dobrze że go nie posłuchaliśmy i znaleźliśmy Panią Doktor. Polecam i Bardzo Dziękuję Pani Doktor z całego serca!!!
Opinia dodana przez: Ann

Romualda Szlachetka

Neurolog, Pediatra

MAZOWIECKIE CENTRUM "ALA" Alergologii-Laryngologii-Audiologii
Warszawa

przesympatyczna, starsza Pani doktor. jako jedyna stwierdziła u mojego synka lekki przykurcz mięśni w szyjce ... nie chciał podnosić za bardzo główki, płakał przy lezeniu na brzuszku . Pani Doktor zleciła nam abyśmy udali się na rehabilitację. teraz Franek lubi leżeć na brzuskui jest spora roznica . polecam bardzo
Opinia dodana przez: marta

lekarz Juliusz Ostrowski

Śniardwy 6/79
02-695 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, z super podejściem do małego pacjenta, udzielający szczegółowych informacji na zadawane pytania.
Opinia dodana przez: Antoś

lekarz Magdalena Wołoszko

Saska 16/2
03-968 Warszawa

Polecam, bardzo dobry lekarz, trafnie stawia diagnozę i kompleksowo podchodzi do pacjenta. Dodatkowa Pani doktor jest bardzo miła i idealnie obchodzi się z małym pacjentem.

lekarz Monika Dąbrowska-Małecka

Przychodnia - Kleszczowa
Kleszczowa 3a
02-485 Warszawa

Pani Doktor jest kompetentna i miła, widać, że lubi swoich pacjentów, że lubi dzieci - jest delikatna, uśmiechnięta, ale dokładna.

prof. dr hab. n. med. Danuta Perek

Onkolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ STREFA ZDROWIA
Żegańska 48
04-736 Warszawa

Jako jedyna lekarz z wielu ,która na pierwszej wizycie pomogła w dalszej diagnostyce. Z pełnym zaufaniem mogę polecić Panią Profesor innym bezradnym rodzicom
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Jackowska

Internista, Pediatra

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Szewczyk

Endokrynolog, Pediatra

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo uwazne badanie. Pani doktor bardzo mila i z podjesciem do Dziecka.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Ewa Jarząbska

Pulmonolog, Alergolog

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani doktor jest niewyle miłą i uprzejmą osobą, ale jak trzeba to potrafi udzielić i reprymendy. Posiada ogromną wiedzę z zakresu swoich specjalizacji. Chodziłam do Pani doktor już jako dziecko, kiedy jeszcze pracowała w Dziekanowie Leśnym, a gdy dorosłam bylam jej pacjentką w Szpitalu Bielańskim i obecnie w poradni na Kochowskiego. Wszystkim niezdecydowanym, bardzo polecam. Joanna Ch.
Opinia dodana przez: asia ch3

lekarz Barbara Palińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Obrońców Tobruku 18 D/U3
01-494 Warszawa

Pani doktor Barbara Palińska znakomita lekarka. Wysoka kultura, kompetencja i piękny język polski w tłumaczeniu choroby i leczenia. Eugeniusz J. Lisowiec - dziennikarz, artysta muzyk
Opinia dodana przez: Lisowiec

Barbara Gutowska

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Pani Doktor jest jedyna w swoim rodzaju. Dysponuje bardzo obszerną wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Zwraca uwagę na takie szczegóły, które innym umykają, a które mogą zaważyć na prawidłowym rozwoju dziecka. Z całą stanowczością polecam :)

Małgorzata Gorzkowska-Paczwa

Centrum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Doktor Gorzkowską Paczwę polecam wszystkim rodzicom, który szukają dobrego specjalisty w temacie leczenia moczenia nocnego. Ja dzięki pani Doktor pozbyłam się mocznia nocnego u 7 letniego syna, wcześniej leczyłam dziecko przez rok u innego nefrologa i nie było żadnych efektów. Pani Doktor ma świetne podejście do dziecka, jest kontaktowa, życzliwa i bardzo kompetentna. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: justyna

lekarz Marzena Kwiatkowska

Przychodnia Pediatryczna przy szpitalu MSWiA
ul. Wołoska
Warszawa

Dzisiaj po raz pierwszy trafilam do Pani dr. do dzieci chorych. Wywarła na mnie i na mojej coreczce bardzo dobre wrażenie. Doskonały kontakt z dzieckiem. Dokładnie wytlumaczony sposób i rodzaj leczenia. Oprócz diagnozy Pani dr zwrocila uwagę na inny, nie związany z chorobą problem. Kompleksowe podejście do pacjenta. Widać, że to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Ewa

dr Hanna Michałek-Baranowska

Neonatolog, Pediatra

Szpital im.Św.Rodziny (Szpital Madalińskiego)
Warszawa

Dziękuję pani doktor za fachową pomoc po narodzinach Tadzia . Dziecko urodziło sie z infekcją która została odrazu wykryta i podano odpowiednie leki . Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę, bardzo empatyczne podejście do dziecka oraz rodzica. Polecam.
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Ewa Skorupska

Lecznica Ursus Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Tomcia Palucha 37/ lok. U 5
02-495 Warszawa

Wspaniały lekarz, prowadzi moje córki od 13 lat. Wspaniały diagnosta , cierpliwa i dociekliwa . Gorąco polecam, jest jedynym lekarzem, któremu ufam i nigdy się nie zawiodłam. :)
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Bozenna Ryll

Pediatra, Pulmonolog

Mazowieckie Centrum Alergologiczno-Laryngologiczno-Audiologiczne
Sienna 60
00-825 Warszawa

Super lekarz, idealnie prowadzi mojego syna, pod względem alergii i pulmonologii, poświęcam nam tyle czasu ile jest potrzeba, nie ma problemu jeśli coś dzieje, to przyjmuje od zaraz
Opinia dodana przez: Anna
Rewelacyjne podejście i nastawienie do pacjenta. Fachowość i kompetencje, ale przy tym słucha uważnie pacjenta i nie podchodzi sztampowo, tylko przejmuje się pacjentem i szuka rozwiązań. Oby nie dała się rutynie i nie zatraciła swoich kwalifikacji. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

lekarz Beata Staroszczyk

Endokrynolog, Endokrynolog dziecięcy

Kasprzaka 9/44
01-211 Warszawa

Bardzo dobra lekarka, bardzo dokładnie opisuje chorobę i planowane leczenie, do tego jest miła i życzliwa zarówno dla rodzica jak i dla pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania nastolatki przejętej swoją chorobą.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Synicyn

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani dr to fantastyczny lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Niesamowite podejście do pacjentów oraz ich rodziców oraz ogromna cierpliwość i serdeczność:) Ja byłam pacjentką Pani doktor jako mała dziewczynka i wspominam jak najlepiej:) Dzieci raczej nie przepadają za wizytami u lekarzy, ale nie w tym przypadku:) Polecam!