Lekarze Pediatra Warszawa

lekarz Barbara Szal-Karkowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gardenii 16
04-649 Warszawa

Bardzo dziękuję, poprostu kłaniam.sie nisko i moje.slowa. uznania dla. Pani Profesor .Pani wyleczyła mojego.syna i córkę - dwoje dzieci za co będę wdzięczny Pani do końca. życia .Bardzo Pani dziękuję

lekarz Anna Gąsecka

ul. Opinogórska 2 m.17
04-839 Warszawa

Prawdziwy, dobry lekarz starej generacji... primum non nocere.. nie boi sie powiedzieć "nie wiem, poczekajmy" a nie faszerować od początku antybiotykami zeby tylko był efekt, nie wazne jakim kosztem. Moje juz w zasadzie dorosłe córki były leczone jako dzieci tylko u Pani Anny

lekarz Wiesław Kamiński

Partyzantów 8
05-860 Warszawa

Według mnie,to dobry lekarz, chodzimy do niego z Żoną i Córką(3 letnią),Jego diagnozy zawsze były trafne.Jest miły i kompetentny, uwagi poświęca wystarczająco,ale nie jest,to lekarz dla osób w podeszłym wieku które lubią się wyżalic i posiedziec w gabinecie pół godziny.Polecam Go szczególnie rodzicom,którzy mają małe dzieci. Jednocześnie podczas wizyty u Niego nie wolno tracic czujności, jeżeli mamy wizytę u Tego lekarza w publicznej służbie zdrowia, może byc tak(i my tak ...

lekarz Robert Kuszyński

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Syn leżąc w szpitalu na Niekłańskiej był przez jakiś czas pod opieką pana Kuszyńskiego. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Miły i kompetentny, z podejściem do dzieci. Nie wiem jakim jest alergologiem.

dr Grażyna Rozum

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych
Leszczynowa 14
03-197 Warszawa

Wspaniała Pani doktor z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. Leczy całą naszą rodzinę od wielu lat. Wyrazy wdzięczności i szacunku.
Opinia dodana przez: Olena

dr n. med. Michaela Pakszys

Pediatra, Psychoterapeuta

Londyńska 6/16
03-921 Warszawa

Swietny lekarz to za mało powiedziane. Nigdy nie spotkałam się z podobnie życzliwą i kompetentną lekarką. Wyjaśniła mi wynik badania, omówiła możliwości naprawy szeroko, z możliwościami ćwiczeń fizycznych, dietą, zaleceniami co do reżimu dnia, możliwościami terapii biofeedback. Zalecenia Pani Doktór i terapia biofeedback bardzo mi pomogły w moim problemie. Czuję się o dużo lepiej. Choruję od 3 lat, lecz dopiero teraz mogę powiedzieć iż widzę zdecydowaną poprawę mojego stanu i ...

lekarz Magdalena Kłyszewska

Centrum Medyczne Dantex Med-Dantex Sp. z o.o.S.K.A.
ulica Nowolipie 18
01-005 Warszawa

Byłam z Synem na jednej wizycie u Pani doktor na dyżurze, ale na pewno wrócę w razie potrzeby. Syn był zaopiekowany, zbadany parę razy, z odstępem czasowym, gdyż sytuacja tego wymagała. Pani doktor z wielkim zaangażowaniem podchodzi do małego pacjenta, dodatkowo ma świetny kontakt z dzieckiem, a rodzicowi krok po kroku wszystko tłumaczy. Bardzo dziękujemy za troskliwą pomoc. Oby więcej takich lekarzy !
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jakub Łodyga

Przychodnia Lekarska
Płocka 49
01-152 Warszawa

Dziękujemy za okazaną pomoc, poświęcony czas, kompleksowość podejścia i uprzejmość. Pozdrawiamy serdecznie! :)
Opinia dodana przez: Kamila Barbara Grodzka

dr n. med. Hanna Dmeńska

Pulmonolog, Alergolog

Meissnera 11 lok. 94
03-982 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor jako doskonałego specjalistę a przede wszystkim jako człowieka. Bardzo dokładnywywiad oraz wszystkie badania przed zaproponowaniem leczenia. O profesjonalizmie w swoim fachu świadczy brak ciężkich infekcji u dziecka od momentu wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Czwarnowska-Malon

Bukowskiego 4 lok. 10
03-982 Warszawa

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną a przy tym ma świetne podejście do dzieci. Moim zdaniem poza dużą wiedzą i doświadczeniem ma też intuicję. Mojego starszego syna wyprowadziła z zapalenia układu moczowego, z którego nie wyleczyło go leczenie szpitalne. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim, którzy mnie pytają o dobrego pediatrę.

dr n. med. Maciej Potocki

Neonatolog, Pediatra

medi vita
jadzwingów 1
07-356 Warszawa

Lekarz z powołania, z olbrzymią wiedza , bardzo zaangażowany w problemy małego pacjenta. Pan Doktor dokładnie zbada, wszystko dokładnie wytłumaczy , uspokoi , przedstawi ścieżkę leczenia. Godny polecenia , zaufania.

Maria Mazurska

Pediatra, Neonatolog

Praktyka Prywatna
Warszawa

Przemiła i niezwykle kompetentna Pani Doktor.Wizyty u lekarza jeszcze nigdy nie sprawiły tyle radości mojej córce.Pani doktor wszystkie informacje dotyczące choroby dziecka dokładnie wyjaśni rodzicom.Ma wspaniały kontakt z dzieckiem.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor,polecam wszystkim takiego lekarza.

lekarz Grażyna Ambroziak

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA
02-507 Warszawa

Pani Doktor jest najlepsza na świecie. Zajęła się dzieckiem z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki Bogu, że trafiliśmy do Pani doktor! Poprowadziła nas i nadała rytm oraz kierunek diagnostyce. Jesteśmy w dobrych rękach. Dr Ambroziak jest przemiłą osobą i lekarzem z powołaniem.
Opinia dodana przez: Mama Julietty

lekarz Jacek Kwiatkowski

Korotyńskiego 19a lok. 106
02-123 Warszawa

Dobry i życzliwy Doktor.Doskonały diagnosta.Leczy nie tylko farmakologicznie ale również "słowem" Przyjmie chorego człowieka nawet po zakończeniu oficjalnie okeślonych godzin pracy..
Opinia dodana przez: Piotr
Dr Surowiec to wg. mnie i mojej nastoletniej córki bardzo dobry lekarz. Jest skupiony na pacjentce i poważnie podchodzi do każdego problemu zdrowotnego, zlecając badania i konsultacje. Mam do doktora duże zaufanie i moja córka również. Polecam !
Opinia dodana przez: Anna

Andrzej Kupiecki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5
02-791 Warszawa

Wspaniały lekarz, kompetentny, z doświadczeniem, miły i ma doskonały kontakt ze swoimi pacjentami. Leczy się u Niego 2 Moich Synów i nie zamierzam tego zmieniać. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Bardzo dobry lekarz, szczepi dziecko używając plastrów przeciwbólowych, dzieci Go bardzo lubią, nie nadużywa antybiotyków, polecam.

lekarz Teresa Baczyńska

Neonatolog, Pediatra

Laskowska 40
05-430 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i dużo poświęca czasu.

dr Maria Jakubiak

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo sympatyczna, życzliwa i spokojna osoba. Bez pośpiechu bada małego pacjenta, z którym potrafi nawiązać dobry kontakt. Nie bagatelizuje objawów, woli dmuchać na zimne kierując na dodatkowe badania konsultację do specjalistów. Odpowiada na wszystkie pytania. Niestety terminy jej konsultacji są dość mocno oblegane, a w dniu wizyty często ma spore opóźnienia (poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, a nie ile przewidują standardy Luxmedu).

lekarz Maria Boguszewska

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Pani Doktor, poza uprzejmością do Dzieci oraz rodziców, jest bardzo dobrym lekarzem. Otwarta na nowości, ale i trafnie diagnozująca problemy dzieci. Polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra