Lekarze Pediatra Warszawa

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Bardzo polecam, dzięki Pani dr córka została szybko zdiagnozowana. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci

dr n. med. Jarosław Górnicki

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109
02-626 Warszawa

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.

lekarz Anna Barabas-Rydel

ul. Wrzeciono 10C
Warszawa

Z całego serca polecam Panią Doktor. Od 15 lat leczą się u niej moi trzej synowie. Nigdy nas nie zawiodła i była świetnym wsparciem przy pierwszym dziecku. Zawsze uważna, troskliwa, w razie wątpliwości korzystająca z dodatkowej diagnostyki. Potrafi też szybko zareagować i w odpowiedznim momencie za

lekarz Małgorzata Blachowska

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

lekarka bardzo kompetentna, dziecko zaakceptowało badanie i było grzeczne, pozwoliło na całościowe badanie co nigdy się nie zdarzyło. wytłumaczyła leczenie i kiedy należy uznać dziecko za zdrowe, leczenie było trafne i wyjazd na urlop się udał, polecam

Anna Szylling

Oddział Kliniczny Pneumonologii i Alergologii Dzieci Młodszych
01-184 Warszawa

Lekarz z powolania, z ogromna wiedza i cierpliwoscia oraz wysoka kultura osobista. Bardzo dobry kontakt z pacjentem! Rzetelna, dokladna, nie idaca na skroty. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Stąpel

Lecznictwo Zamknięte
Niekłańska 4/24
03-924 Warszawa

Fantastyczny lekarz! Ma bardzo duże doświadczenie. Fachowo i skutecznie podchodzi do małego pacjenta. Polecam, jeżeli ktoś szuka świetnego pediatry!

lekarz Barbara Pawliszak

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

lekarka z sercem ktora zawsze trafia z leczeniem moich dzieci,bardzo boleję nad tym,że już nie leczy w przychodni na łojewskiej

ElŻbieta Berkan

Pediatra, Reumatolog

Warszawa

Najlepsza! Jak dziewczynka poszłam do niej, wszystko mi wytłumaczyła, spokojnie, nie nerwowo, przemiła, kompetentna... Oby jak najwięcej takich lekarzy!
Bardzo dobry lekarz. Bardzo kompetentna a do tego niezmiernie miła. Z dużym zainteresowaniem podchodzi do problemu pacjenta. Posiada duża wiedzę i chetnie z niej robi porzytek tłumaczac ze zrozumieniem zaistniały problem u pacjenta.

dr n. med. Joanna Śladowska-Kozłowska

Centrum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Bardzo dobry lekarz, oddany swojej pracy. Świetny kontakt, mówi zrozumiałym językiem. Ma świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą, W 100% polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: rafal_94

dr Magdalena Nehring gugulska

Centrum Nauki o Laktacji
Warszawa

Magdalena Nehring-Gugulska Znakomity lekarz, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny (IBCLC) od 1994 roku, członek - założyciel Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią. Pani dr bardzo mi pomogła, nauczyła mnie i dziecko prawidłowego przystawiania do piersi. Problem bólu brodawek i nieefetywnego jedzenia przez malucha zakończony! Dziękuję pani dr. Pozdrawiam Kasiek.

dr n. med. Aneta Nitsch-Osuch

Fundamentowa 45/47 lok. 57
04-057 Warszawa

cierpliwa, miła, profesjonalna. Prawdziwy specjalista z podejściem do dzieci.

lekarz Joanna Łoboda

Centrum Medyczne Twoje Dziecko
Lanciego 19 lok 126
02-792 Warszawa

Jesteśmy po wizycie u Pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła, skrupulatna i spokojna osoba. Porządnie zbadała naszą 2 miesięczną córeczkę, odpowiedziała na wszystkie pytania, dorzuciła parę istotnych informacji od siebie i rozwiała wiele wątpliwości. Zaleciła badania, które powinny być wcześniej zlecone a o których nasza Państwowa pediatra nie raczyła nas poinformować. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.
Opinia dodana przez: Yazeen

lekarz Izabela Lesiuk

Centrum Medyczne Puławska Sp. z.o.o. - Filia
ulica Grójecka 132
02-390 Warszawa

Zgadzam się z poprzednią opinią w 100%. Pani doktor jest młodą i przemiłą osobą, poświęcającą bardzo dużo czasu jeżeli zachodzi taka potrzeba. Bardzo dobry i bardzo wnikliwy wywiad. Nie wciska od razu antybiotyku. Jeżeli jest jeszcze taka możliwość stara się innymi sposobami wyciągnąć malucha z choroby. Nie przepisuje drogich i przede wszystkim zbędnych leków. Jeżeli można daje tańsze zamienniki. Naprawdę godna polecenia.

Czesława Sobczak-Siniarska

PRZYCHODNIA RODZINNA
Warszawa

Pani Doktor Siniarska była moim jedynym lekarzem przez 18 lat. Prowadziła mnie od urodzenia aż do pełnoletniości. Brakuje mi słów, żeby wyrazić całą moją wdzięczność wobec Niej i podziękowanie za te wszystkie lata. Jest to genialny lekarz z powołania. Wszystkie postawione przez Nią diagnozy były prawidłowe, a leczenie skuteczne. Jest to osoba o ogromnej kulturze, poważna, rzetelna, o wielkiej wiedzy. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wyjątkowy lekarz i człowiek !
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Grzegorz Śliz

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Jeśli ktoś chce mieć do czynienia ze świetnym specjalistą, który w sposób holistyczny, ale jednocześnie spójny, myśli o pacjencie, to polecam, Pana Doktora.

Barbara Mikłaszewicz

Internista, Pediatra

Przychodnia rejonowa w Falenicy
Warszawa

Bardzo kompetentna, rzeczowa, miła. Mimo młodego wieku bardzo doświadczony lekarz. Dokładnie bada pacjenta, jest cierpliwa, słucha co mają do powiedzenia rodzice, ... Generalnie - serdecznie polecam. Jedyna wada - nie przyjmuje prywatnie, raczej nie udostępnia prywatnego telefonu.

dr n. med. Danuta Rosińska-Borkowska

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet dermatologiczny Danuta Rosińska-Borkowska
Lewartowskiego 12 lok. 55
Warszawa

lekarz z powolania /super podejscie do pacjentów.odpowie na wszystkie pytania,w miare mozliwosci stara sie pomoc jak tylko moze.godny polecenia
Opinia dodana przez: marzena

lekarz Krzysztof Grabowski

Przychodnia Rejonowa
Strusia 5/7 Warszawa
Warszawa

Świetny pediatra.Ogromna wiedza ,profesjonalizm,spokój.Dla dzieci przemiły.Najważniejsze ze jak do tej pory zawsze stawiał trafną diagnozę i stosował skuteczne leczenie.Dziekujemy Panie Doktorze. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy jak Pan.