Lekarze Pediatra Warszawa

dr n. med. Bogusław Tauzowski

Wojewódzki Szpital Dziecięcy
Dziekanów Leśny
Warszawa

Niezwykle kompetentny lekarz i bardzo miły i uprzejmy człowiek. Wszystko nam wyjaśnił, zbadał synka kompleksowo ( w tym uszy, brzuszek) nie każdy lekarz to robi. Nie potrzebował RTG aby stwierdzić zapalenie oskrzeli, tylko stetoskop wystarczył i posłuchanie kaszlu synka. Nadzwyczajny naturalny kontakt z dzieckiem, ale i rodzicem. Bardzo polecam pana doktora, dawno takiego nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Bernadetta

Jolanta Zajbt

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Przesympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Z sercem i wielkim zaangażowaniem podchodzi do małych pacjentów. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i dobre diagnozy.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Halina Gryglicka

Cyprysowa 1
02-265 Warszawa

Byliśmy dopiero dwa razy u Pani doktor ale jestem pod wrażeniem kompetencji! za pierwszym razem była trzecim lekarzem który Oglądał dziecko i jako jedyna odrazu postawiła trafna diagnozę oraz dała skuteczne leczenie , wczorajsza wizyta Równiez mnie zachwyciła , po Jednym dniu ponownie widzę ogromna poprawę u dziecka . Bardzo bardzo polecam oby było więcej tak dobrych lekarzy
Opinia dodana przez: Natalia

prof. dr hab. n. med. Konrad Kamil Hozyasz

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora. Uratował moją laktację, o wszystko wypytał, wszystko dokladnie wytłumaczył. Jestem zachwycona, spokojna i wdzięczna 😊 Bardzo dziękuję panie doktorze.

dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ELF Centrum Mowy i Ruchu- wczesne wspieranie rozwoju dziecka
ul. Żytnia 13 lok. 142
01-014 Warszawa

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

Mirosława Idzik

Drumli 16
Warszawa

Bardzo polecam, pierwszy bardzo rozsądny i niezwykle pomocny pediatra. Wspaniała kobieta z bardzo miłym podejściem do dziecka i rodzica. Bardzo mi się podoba wyjaśnienie rodzicowi w sposób przystępny zagadnień medycznych.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Ewa Miśko

Pediatra, Wizyty domowe

Centrum Medyczne Platany
ulica Ryżowa 44
02-495 Warszawa

ANIOŁ !!!!!! Kompetentna, przemiła, bardzo dokładna i szczegółowa ze świetnnym podejściem do dziecka i rodzica. Oby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów... Bardzo się cieszę, że trafiliśmy z moimi dziećmi na Panią Doktor. Super!

lekarz Grzegorz Bereza

Internista, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej
Grzybowa 1
04-498 Warszawa

Porządny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Wizyty są przyjemne i rzeczowe. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i z należytą starannościa. Chodzę na stałę do tego lekarza. Polecam.
Bardzo dobra pani doktor, niestety z nadmiaru obowiązków i pacjentów nie zawsze ma tyle czasu dla pacjenta ile każdy by wymagał.

lekarz Edyta Zawłocka

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Pani Doktor zajmowala sie moim synkiem w szpitalu Bielańskim. Dokladnie badala (komleksowo, nie tylko osluchowo - bo tego dotyczyl pobyt w szpitalu), sprawdzala i wszystko mi tlumaczyla (po co, jakie sa opcje, jakie dzialanie itd), co bylo dla mnie bardzo istotne. Zastosowane przez nia leczenie szybko przynioslo porzadany efekt, za co bardzo jestem wdzieczna. Dodatkowo jest to bardzo pozytywna i kontaktowa Kobieta o wielkim sercu i super podejsciu do dzieci. ...
Opinia dodana przez: Iwona
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Brzeszkiewicz

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pan Dorktor najprzyjemniejszy człowiek na świecie . Pierwszy raz spotykam tak miłego lekarza. Moja córka cały czas powtarza (jak zapytam - jaki był Pan Doktor?) „siuper, fajny doktor”. Córka ma 2 lata, jest trudnym pacjentem mimo to Pan Doktor potrafił spokojnie i sposobem podejść do dziecka. Niezwykle empatyczny, uśmiechnięty i pozytywny człowiek. Lekarz z powołania, kompetentny, wnikliwy, zaangażowany, potrafiący wysłuchać co się ma do powiedzenia. Trafiliśmy na Doktora przez przypadek ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Hanna Błaszczyńska

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani doktor leczyła moje dzieci od urodzenia (wizyty domowe tuż po porodach)aż do dorosłości. Nigdy się nie zawiodłam, nie rozczarowałam, nie czułam się pomijana. Moje dzieci bardzo Panią Doktor lubiły. Ciepły,serdeczny, miły i dobry człowiek. Życzę dużo zdrowia i długich lat. Pacjentom polecam z całego serca. Jolanta Stelmaszczuk.
Polecam. Lekarka z powołania. Nie wyobrażam sobie, żeby inny pediatra prowadził moje dziecko.