Lekarze Pediatra Warszawa

Pediatra, Alergolog

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Pani Doktor opiekuje się trójką moich dzieci i jako pediatra i alergolog jest cudowna! Ciepła, spokojna i poświęca tyle czasu na wizycie ile potrzeba, słucha rodziców. Polecam jako mama
Opinia dodana przez: Nela
Najlepszy pediatra jakiego znam. Kompetentna, empatyczna, z podejściem do dzieci i rodziców 😉Indywidualnie podchodzi do każdego dziecka nie bagatelizujac żadnych problemów rodzica. Od lat leczy moje dzieci, które inni lekarze skrzywdzili swoim podejściem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Katarzyna Nowicka

Kasprzaka 9/44
01-211 Warszawa

Cudowna Pani doktor, pełna empatii. Zaopiekowała sie nami na oddziale szpitalnym na najwyższym poziomie. Nie bagatelizuje problemów, jeśli jest potrzeba to kieruje do specjalistów. Jako jedna z niewielu osób z personelu medycznego bierze pod uwagę emocje matki i dąży do tego, aby nie przedłużać pobytu malucha na oddziale. Polecam
Opinia dodana przez: Mama Mikołaja

lekarz Gabriela Jagielska

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Pory 65/6
02-757 Warszawa

Pani Doktor jest wyjątkowym człowiekiem. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego specjalistę, oddanego pacjentowi i jego rodzinie, wyrozumiałego a nade wszystko fachowca w swojej dziedzinie. Uratowała mojego syna, który stał nad przepaścią po traumie, której doznał w swoim życiu. Obecnie jest cały czas pod skrzydłami naszego Anioła, jakim jest Pani Doktor Gabriela Jagielska. Dziękuję za wszystko, Monika O.
Opinia dodana przez: Humanitarny

dr Karolina Gastoł

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Panią Doktor miałam przyjemność poznać podczas mojego stażu w ramach studiów medycznych. Pani Doktor bardzo chętnie dzieliła się ze mną swoją ogromną wiedzą teoretyczną oraz prowadziła staż w sposób bardzo praktyczny - dając mi tym samym możliwość niepowtarzalnej szansy do nauki :) Zawsze była miła i wyrozumiała dla małych pacjentów jak i ich rodziców - co nie zawsze jest łatwe :) Pełen profesjonalizm w pracy i życzliwość. Mali pacjenci byli ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Jakub Chwiećko

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Rewelacyjny Lekarz. Bardzo dokładny. Super kontakt. Badania zleca bez problemu. Dokładnie omówił zagadnienie, wskazał ścieżkę wyjścia z infekcji. Podał ewentualny kontakt w razie pogorszenia stanu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr hab. n. med. Irena Krupińska-Sanecka

Gastroenterolog, Pediatra

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Świetny kontakt Pani profesor z pacjentami. Nie patrzy na zegarek. Całą duszą poświęca się pacjentowi. Nie odmawia nigdy przyjąc dodatkowego pacjenta. przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Trafia bezbłędnie z diagnostyką . Omawia wyniki badań dodatkowych.
Opinia dodana przez: Sluczak1974

lekarz Grażyna Ściwiarska-Zapiór

Neonatolog, Pediatra

wizyty domowe
Krasnobrodzka 2 lok. 60
03-214 Warszawa

Pani doktor przyjechała do dziecka w niedzielę, punktualnie, szybko. Bardzo miła i kompetentna lekarz. Osłuchała dziecko dokładnie i przepisała antybiotyk, wystawiła również skierowanie do szpitala, gdyby stan się pogorszył.
Bardzo w porządku, lecz odkąd poleciła mi amarantus dla mojej rocznej chudziny to kocham ją szczerze :) Beata

dr Marta Traczewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Puszczyka
Warszawa

Wspaniała lekarka, która moim dzieciom pomogła już kilka razy w sytuacjach podbramkowych. Cierpliwa, uważna, miła, z ogromnym doświadczeniem. Przeprowadziłam się poza Ursynów ale dalej jeżdżę do mojej najlepszej na świecie przychodni na Puszczyka, niech się wszystkie LIMy i ENELmedy schowają. Nigdy się stamtąd nie wyjdzie z kwitkiem, zawsze jakiś lekarz przyjmie, nie tak jak w prywatnych "przykro nam, zapraszamy za tydzień".Pani Marta Traczewska kieruje tą przychodnią i to dzięki niej ...

Marzena Chorowiec

Pediatra, Internista

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Doskonały lekarz, wspaniała osoba z powołaniem. Mam trójkę dzieci wszystkie pod opieką Pani Doktor. Polecam!

lekarz Samir Ismail

Puławska 270
02-819 Warszawa

Wspanialy lekarz z ogromna wiedza.Idealne podejscie do malego pacjenta. :) Po wizycie u Pana doktora moj syn stwierdzil ze juz zawsze bedzie do Niego chodzil.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Sendecka

Szymanowskiego 7/81
03-477 Warszawa

Jestem zachwycona, przyszłam z dwójką dzieci na 1 wizytę i mimo braku czasu przyjęła oboje dzieci, dokładnie zbadała, wysłała na rentgen i dodatkowe badania i wystawiła dobra diagnozę, widać, w każdej sekundzie odczuwalne wieloletnie doświadczenie lekarza. Do tego była miła:)
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Krystyna Kapusta-Mijal

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Europejskie Centrum Medyczne
aleja Ken 96
02-777 Warszawa

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja
Opinia dodana przez: monika

lekarz Aleksandra Piotrowska

Lilla Dent
Rakietników 17 lokal 1
02-495 Warszawa

Niezwykle kompetentna, doświadczona i konkretna Pani Doktor, zawsze pomocna, niezwykłe wyczucie w każdej sytuacji, stąd zawsze trafne diagnozy, a przy tym świetne podejście do dzieci i do rodziców! Jednym słowem wspaniały pediatra! Polecam wszystkim, jednocześnie serdecznie dziękując Pani Dr za te lat kilka lat opieki nad moimi dziećmi ! Pozdrawiam serdecznie wraz z Marysią i Adasiem 🙂
Opinia dodana przez: Marta C.

Janina Ostojska

Gabinet lekarski
00-714 Warszawa

jestem zachwycona! dostałam namiar z polecenia i polecam dalej! mila, dokladna dr., podejście do dzieci cudowne.
Opinia dodana przez: kasia

lek. med. Renata Korzepska-Gawryluk

Pediatra, Alergolog

Centrum Medicover Elektronowa
Elektronowa 2B
Warszawa

Wielokrotnie byłem u Pani na wizycie z dziećmi. Jest bardzo wyważona i uprzejma, aczkolwiek trochę zachowawcza. W mojej opinii godna polecenia.

lekarz Aleksandra Kindracka

Alergolog, Pediatra

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u Pani Doktor z moimi dziećmi i zawsze byłem niezwykle zadowolony z wizyty, zarówno pod względem kompetencji i uprzejmości osoba godna polecenia.

lekarz Anna Szczepańska

CWPL Cepelek SP ZOZ
ulica Koszykowa 78
00-671 Warszawa

Świetna, ciepła i bardzo kompetentny lekarz-jak to się mówi: lekarz z powołania. Objaśnia chorobę, poświęca małemu pacjentowi jak i rodzicowi dużo czasu. Naprawdę polecam panią doktor. Mojej córeczce pomogła :) Gdybym mieszkała bliżej na pewno chodziłabym z córeczkami do pani dr.

lekarz Dorota Nichthauser-Chajęcka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Szajnochy
Karola Szajnochy 8
01-637 Warszawa

Duża wiedza i rzadko spotykana intuicja medyczna. Wizyta, wywiad i leczenie z bardzo dobrym skutkiem. Rzadko piszę pochwały, tu jednak nie mam najmniejszych wątpliwości.
Opinia dodana przez: Marta Salewska