Lekarze Przemyśl

lekarz Piotr Ciciński

Psychiatra

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wysłucha pacjenta, doradzi, zleci leczenie psychoterapeutyczne i farmakologiczne. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Piotr
Jest bardzo kompetentnym lekarzem, wiele razy mi pomógł, zawsze moge na niego liczyć.

lekarz Ryszard Kołakowski

Anestezjolog

Malczewskiego 7
Przemyśl

Człowiek o wielkim sercu!!! Towarzyszył naszej rodzinie od początku, pomimo wielkiej tragedii wszystko ułożyło się dobrze. Pod skrzydłami TEGO człowieka moja mama jest na dzień dzisiejszy, pomimo ogromnego schorzenia i niewydolności oddechowej - "w miarę" sprawna. Polecam specjalistę!

lekarz Jerzy Wąsik

Przemyśl

Kulturalny, profesjonalny lekarz, dający poczucie bezpieczeństwa i pełną wiedzę, wszytko wyjaśnia, tłumaczy polecam

lekarz Marek Zubrzycki

Internista, Gastrolog

ul. Władysława Stanisława Reymonta 20/1
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam, pod kątem konsultacji oraz wykonania badania. Pan doktor świetnie wykonuje badania endoskopowe, nie ma się czego bać. Miłe podejście do pacjenta. Bardzo polecam, chyba najlepszy z Przemyśla

lekarz Waldemar Serwański

Internista, Endokrynolog

LAM Laboratorium Analiz Medycznych mgr Ewa Szwajkowkska - Chwalisz
Wodna 2
37-700 Przemyśl

Bardzo miły lekarz, który zawsze ma czas dla pacjenta i nie bagatelizuje niczego. Najlepszy lekarz z jakim miałam kontakt

lekarz Anna Drabczyńska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPTIMA"
Św. Jana Nepomucena 32
37-700 Przemyśl

Pani Doktor wykazała się pełnym profesjonalizmem w podejściu do pacjenta. Bardzo uprzejma Pani, która chętnie słucha i udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Widać u Pani Doktor wiedzę i doświadczenie, trafnie zdiagnozowała u mnie przyczynę dolegliwości skórnych. Serdecznie polecam.

lekarz Anna Urbańska

Lekarz rodzinny

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

Pani doktor bardzo rzetelna, uprzejma, konkretna i terminowa. Jestem jej pacjentką od dwóch lat. Nie ogranicza się tylko do teleporada, ale jeśli jest taka potrzeba zaprasza na wizyty osobiste. W dobie pandemii to bardzo ważne
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Lech Czyżewski

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

Świetny lekarz, najlepszy ortopeda w Przemyślu, żaden inny nie posiada takich kompetencji jak Pan doktor. Z czystym sercem polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krzysztof Marcinkowski

ul. Krasńskiego 29/1
37-700 Przemyśl

Godny polecenia lekarz posiadający wielkie umiejętności ,kulturalny .Polecam tego lekarza z czystym sumieniem.

lekarz Andrzej Górecki

Radiolog

37-700 Przemyśl

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Barbara Szmyd-Paszkiewicz

ulica Słowackiego 85
37-700 Przemyśl

Wspaniałą lekarka, nie tyko pod kątem alergologii ale i laryngologii. Dobre podejście do dzieci. Chodzimy od lat w Rzeszowie
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

37-700 Przemyśl

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

37-700 Przemyśl

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

ulica Gen. Józefa Wysockiego 37

lekarz Jerzy Wąsik

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Najlepszy lekarz jaki może być, uprzejmy, profesjonalny,rzetelny! Zawsze można na nim polegać. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Andrzej Szpiech

Laryngolog, Medycyna estetyczna

Gabinet Laryngologiczny,Gabinet Medycyny Estetycznej
3-go Maja 19 lok.23
37-700 Przemyśl

Życzliwie i uprzejmie podchodzi do pacjenta. Tłumaczy bezpośrednio jaki jest problem. Nie wypisuje bezsensu recepty, aby zbyć tylko szuka konkretnie przyczynę problemu. Kontakt wspaniały. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula Ząbecka-Karbowniczyn

dr Sławomir Teresiński

37-700 Przemyśl

Swietny lekarz nie patrzyl na to ze trafilam do niego na konsultacje w Nowy Rok i zaklocilam noworoczny spokoj przyjal nas bardzo cieplo wykonal usg wytlumaczyl
Opinia dodana przez: gabriala