Lekarze Przemyśl

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii
Przemyśl, ul. Asnyka 6
37-700 Przemyśl

Zapisałam moją córkę na wizytę po wyjściu powiedziała, że okropna atmosfera i nie miła Pani, następnym razem zapisze ją gdzie indziej, nie pozdrawiam.

lekarz Magdalena Kostera-Wydra

gabinet
przemyśl 3-go maja
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam Panią Doktor. Prowadzi moja trzecia Ciążę i nigdy nie mogłam narzekac. Zawsze mila, uśmiechnięta, i zaangażowana. Wszystko wytlumaczy, zawsze sluzy pomocą, o każdej porze dnia i nocy. ! Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Janusz Margański

Laryngolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTOMED - Poradnie Urazowo-Ortopedyczna, Preluxacyjna, Reumatologiczna i Leczenia Osteoporozy
ulica Basztowa 13
37-700 Przemyśl

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Widać że to jest lekarz z powołania. Nie zostawi pacjenta w chorobie
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jerzy Bielec

Internista, Kardiolog

37-700 Przemyśl

Leczę się u w/w lekarza długo doskonale dobiera leki,wiele mu zawdzięczam gdyż dużo mi pomógł,mam zaufanie do niego,gdyż da się odczuć że chce naprawdę pomóc i za to cenię go najbardziej,że czuje się bezpieczna pod jego opieką Gorąco polecam.

lekarz Mirella Szupelak

PHU "TJP" Gabinet Okulistyczno-Optyczny
Mickiewicza 25
37-700 Przemyśl

Pani Doktor jest profesjonalną, miłą osobą z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Leczenie poprzez dobry dobór szkieł przynosi efekty, a to zasługa P.Doktor. Polecam wizytę prywatną tylko ze względu na możliwość zbadania wzroku na dodatkowych aparatach, których nie ma w gabinetach NFZ, bo postawa Pani Doktor jest bez zarzutu w obu placówkach. Kompetentna osoba znająca się na rzeczy. Polecam!!!

lekarz Maciej Iżycki

Kardiolog

Mickiewicza 17
37-700 Przemyśl

Gość z klasą,moim zdaniem ma rzetelną wiedzę i "ludzkie" podejście do pacjenta, czego brakuje niektórym lekarzom w dzisiejszych czasach.Jestem wdzięczna za opiekę nad moją matką,dla której zrobił, co mógł.

Maria Burnatowicz-Koszykowska

Ratuszowa 2
37-700 Przemyśl

leczę się u p.stomatolog razem z dziećmi które są zachwycone.Ma pani bardzo dobre podeście do pacjentów i dobrze leczy.

lekarz Witold Ruczak

Internista, Gastrolog

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Pan doktor uprzejmy, jednak nie spodobało mi się, że często przyjmuje bez kolejki. Czasem długo czeka się na wizytę i niewiadomo kto i w jakiej kolejności. Mimo tego, tak jak piszę, sympatyczny, dokładnie analizuje wyniki badań, dobrze sam wykonuje badania endoskopowe, leki są dobrze dobrane do potrzeb pacjenta. Mogę polecić

lekarz Włodzimierz Karbowski

Internista, Lekarz rodzinny

37-700 Przemyśl

Doktor Karbowski to skromny, niezwykle pracowity i bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą. Jest po prostu bardzo dobrym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Przemysław Folta

Wenerolog, Dermatolog

Przychodnia specjalistyczna
Lwowska 9
37-700 Przemyśl

dr Folta jest dobrym lekarzem ktury sumienie podchodzi do sprawy jak dotej pory niemam powodu do narzekan kazda jego decyzja sie sprawdzila a rezultaty leczenia widac polecam

lekarz Bohdan Filippov

ulica Słowackiego 85
37-700 Przemyśl

Trafiłam do Pana Doktora na SOR-ze z wielołamowym złamaniem obu kostek kończyny dolnej lewej. Pan Doktor mnie przyjmowała na oddział, operował i byłam pod kontrolą przez 6 miesięcy. Lekarz z powołania, mający na celu dobro pacjenta. Rzeczowy, konkretny, dbający o pacjenta. Bardzo dziękuję za uratowanie nogi i polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Janina Chudoment

Wybrzeże Jana Pawła II 36 lok. 15
37-700 Przemyśl

lekarz z dużym i wieloletnim doswiadczeniem... tłumaczący wszystko dokładnie bez zbędnej lekarskiej terminologii która dla laika jest niepotrzebnym utrudnieniem......bada wnikliwie...pyta i tłumaczy tak aby postawić trafną diagnozę.Leki ktore przypisuje nie rujnują finansowo....polecam

lekarz Wiesław Niemiec

Pulmonolog, Alergolog

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

lekarz Anna Osada-Bielec

Alergolog, Dermatolog

37-700 Przemyśl

Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo. Szanowna Pani doktor nie odpowie na żadne inne pytanie które nie dotyczy tego co jest w skierowaniu, tajemnica państwowa, lekarska , zwał jak zwał, niczego się nie dowiesz. Pięć minut i po badaniu. Za miesiąc po wyniki. Pamiętajcie żebyście przyszli na wizytę punktualnie maź do godz 13 bo spóźnisz się 5 minut i po badaniu, pani doktor już nie ma. Gdzie jest ? Poszła, ...

lekarz Ryszard Sarzyński

ulica Grunwaldzka 56/36
37-700 Przemyśl

Może prywatnie za kasę dobry lekarz ja miałam nieprzyjemność spotkać doktora w szpitalu książkę bym mogła napisać powiem jedno Omijać Omijać Omijać szerokim łukiem jak ciąża bez problemu ok jak trzeba się wykazać wiedzą kończy się czar doktora
Opinia dodana przez: Gonia

dr n. med. Grzegorz Raba

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Bardzo profesjonalny, rzeczowy i miły lekarz. Zawsze pomocny i przede wszystkim, służący pacjętom ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: RK

lekarz Hubert Burdziak

Urolog

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

Wspaniały człowiek i lekarz.100%zaangazowania-kompetentny-uprzejmy-polecam z czystym sumieniem.Pan doktor w czasie covid był dla mnie jedynym źródłem informacji na temat zdrowia mojego taty znajdującego się w szpitalu. Czułam się pewnie zostawiając ojca pod opieka doktora. Bravo-dziekuje

lekarz Aleksandra Mazur

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPTIMA"
Św. Jana Nepomucena 32
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam panią doktor wszystkim którzy mają problemy zdrowotne . Jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej i trafnie diagnozuje każdą nawet najmniejszą chorobę . Właśnie dzięki Niej znowu odzyskałem chęć do życia i mogę normalnie funkcjonować . polecam Panią doktor wszystkim którzy mają problem psychiczny bo Jest wybitnym lekarzem i wspaniałą kobietą.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jerzy Nowowiejski

Reumatolog

Kazanowska 7
37-700 Przemyśl

na konsultacje od ortopedy pisze m 15 choroba zwyrodnieniowa stawów daje zabiegi i pisze ze nie wymaga leczenia w poradni reumatologicznej to kogoo leczy , chyba wybrańców

lekarz Radosław Gut

ul. Jana Karola Chodkiewicza 5
37-700 Przemyśl

Mam mieszane odczucia, polecić z czystym sercem nie mogę ale stwierdzenie że to najgorszy lekarz też byłoby nadużyciem. Początek był obiecujący: pan dr poświęcił dużo czasu, dokładne obejrzenie bolącego miejsca, zapytał czy nic innego nie dolega. Uprzejmy ale też bez przesady. Później nabrałam wątpliwości : leczenie "zgadnij-co-to", mimo braku pełnej diagnozy i upływającego czasu nie dostałam skierowania na kolejne badania. Zdarzały się irytujące teksty dr, wizyty na szybko a ból... ...
Opinia dodana przez: Ajsha