Lekarze Przemyśl

lekarz Piotr Tabor

ul. Marcina Bielskiego 44C/11
37-700 Przemyśl

Świetny lekarz, zadzwoniłam po poradę,dr odebrał i bardzo uprzejmie i wyczerpująco wytłumaczył mi z czym córka ma problem, że wizyta prywatnie nic nie da, zalecił natychmiast jechać na sor, polecam wszystkim takiego lekarza
Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Izabela Tenus

Psycholog

Prywatny Gabinet Psychologiczny
ul. Sportowa 4
Przemyśl

Nie wiedziałam co dodac w rubryce o czasie, bo mi troszke trudno było umówic sie na wizyty z racji napiętego grafiku. Niesamowicie się stresowałam, było mi ciężko.Terapia jednak nie ma byc miła i przyjemna pogawedką, nie o to chodzi. Mój problem to był paniczny lęk przed ludźmi. Dzis jest dobrze, nawet odważyłam sie na poznanie super chłopaka. Wczesniej prawie nigdzie nie wychodziłam,nawet do sklepu. Teraz jestem w trakcie spotkań i ...

lek. dent. Magdalena Jędrychowska

Gabinet Stomatologiczny
Dybawka 16
37-741 Przemyśl

Kompetentna ,miła , zabójcza ! ,tłumaczy i pokazuje az za duzo...kompleksowo calłosciowo podtrzymuje temat leczenia.Szybka ale precyzyjna.Kazdemu polecam nawet jak ktos sie boi...Miluś.
Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podszedl do sprawy, dokladnie przebadal i postawil dobra diagnoze. W swoim dzialaniu jest skrupulatny i potrafi podjac wlasciwe decyzje. Nie olewa czlowieka, jest uprzejmy, a po leczeniu nadal interesuje sie zdrowiem pacjenta. W 100% polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Janusz Danieluk

Krasińskiego 16/16
37-700 Przemyśl

naprawdę kulturalny i grzeczny bez problemów skierował mnie do kliniki i opisał badania ,które mam miec polecam
Bardzo kompetentny lekarz, widać że zna się na swoim fachu. Do tego jest bardzo otwarty na pacjentów, uważnie słucha i cierpliwie rozwiewa niejasności.
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Janusz Matras

Reumatolog

Kazanowska 26
37-700 Przemyśl

Kompetentny i godny zaufania. Do pacjenta podchodzi indywidualnie, leczy zeby wyleczyc, a nie ściągnąć jak najwięcej pieniędzy.

lekarz Walerian Bereś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Al-Ma-Med"
ulica 3-go Maja 1
37-700 Przemyśl

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, kompetentny, poświęca czas i nie śpieszy się mimo długich kolejek.

lekarz Juliusz Praczyński

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Serbańska 5
37-700 Przemyśl

Pana Doktora poznałam jakieś 12 lat temu. Jeździłam do niego ze starszą córką, teraz też z młodszą, a nie raz także i ja z mężem byliśmy w roli pacjentów. Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor zawsze bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzi do problemu. Kilka razy w porę wykrył i wyleczył poważną infekcję, nawet wtedy kiedy inni lekarze odsyłali nas z kwitkiem, bo przecież nic się nie dzieje. Nie znaczy to także, ...

lek. dent. Małgorzata Długosz-Gwizdak

Gabinet
Piotra Skargi 1
37-700 Przemyśl

Świetna obsługa, trafiłem przez przypadek z innego gabinetu i korzystam już 6 lat. Naprawy lepsze niż oryginał ;-). Z czystym sumieniem - POLECAM

lekarz Halina Kaczmarz

Internista, Alergolog

Goszczyńskiego 5
37-700 Przemyśl

Wizyta w mojej ocenie pozytywna. Pani doktor wysłuchała mnie a jak zadawałam pytania to wszystko zrozumiale tłumaczyła. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze, z uprzejmością i szacunkiem. Polecam
Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Ma świetne podejście do dzieci. Uprzejmy dla rodzica. Indywidualne leczenie, trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Dorota
Właśnie wróciłem z wizyty w gabinecie pana Andrzeja Duplagi, jak dla mnie to najlepszy stomatolog w Przemyślu, bardzo kontaktowy, tłumaczy co będzie w danej chwili robił z zębem, jest bardzo dokładny, to prawdziwy fachowiec . Jestem mega zadowolony z wizyty w jego gabinecie i serdecznie polecam !!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Krystyn Kaczor

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Nie polecam tego lekarza, chodziłam do niego w drugiej ciąży, mówiłam że jestem w ciąży (bo okres mi się spoźniał i test ciążowy zrobiłam) zrobił mi usg i stwierdził że ciąży nie ma a po tygodniu nagle byłam w 8 tyg ciąży, ponadto pracowałam fizycznie na 3 zmiany i prosiłam o L4 a on stwierdził że ciąża to nie choroba to mogę pracować na 3 zmiany, mówiłam że nie mogę ...
Opinia dodana przez: Chłopiczanka

lekarz Jan Hołówka

Onkolog, Ginekolog

Kopernika 23
37-700 Przemyśl

Profesjonalny lekarz,uprzejmy,bardzo pomogl mojej mamie,przeprowadzil wszystkie niezbędne badania,dodal otuchy, skutecznosc w leczeniu. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Jerzy Kaczmarz

Ortopeda, Traumatolog

Goszczyńskiego 5
37-700 Przemyśl

To pierwszy lekarz, który postawił mi poprawną diagnozę!

lekarz Maria Kluz

Reumatolog

Monte Cassino 16a lok. 30
37-700 Przemyśl

Przemiła i przesympatyczna osoba. Dokładna, poświęcająca dużo czasu pacjentowi.

lekarz Małgorzata Kęnska

NZOZ Citodent, NZOZ Kormed
Krasińskiego 26, Okrzei 2
37-700 Przemyśl

Profesjonalne podejscie do pacjenta,uprzejmosc oraz cierpliwosc ☺ Moja pierwsza wizyta odbyla sie bezbolesnie, jak mam zle doswiadczenie z dentystami tak moge w 100% polecic pania Malgorzate.
Opinia dodana przez: Agata

mgr Anna Mazur-Bahir

Lekarz rodzinny

siedliska 134e 37-700 przemyśl
37-700 Przemyśl

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Zawsze idealnie trafia z leczeniem mojej córki, a w dodatku bardzo dobry kontakt telefoniczny! Niejednokrotnie ratowała mnie w podbramkowych sytuacjach. Jestem bardzo zadowolona :) w ostatnim czasie nawet sama przepisałam się do Pani Ani, bo zajmuje się także dorosłymi. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Halina Koperda

Endokrynolog, Pediatra

ulica Sportowa 4/6
37-700 Przemyśl

Bardzo miła Pani Doktor! Wizyta przebiegła bardzo miło i profesjonalnie. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad oraz badanie jak również wszystko na spokojnie wytłumaczyła. Podejście do 3letniego dziecka ekstra! Po kolei tłumaczyła córce co będzie robić dzięki czemu dziecko w ogóle się nie stresowało a wręcz uśmiechała się do Pani Doktor i wyszła dumna z naklejkami oraz dyplomem dzielnego pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor! ;)
Opinia dodana przez: Magdalena