Lekarze Zgierz

lekarz Tadeusz Tkaczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicoma
plac Kilińskiego 9
95-100 Zgierz

Świetny fachowiec i lekarz. Wspaniały Człowiek. Zawsze kieruje się przede wszystkim interesem pacjenta, który jest przez Niego traktowany z szacunkiem i sympatią. Potrafi nawiązać doskonały kontakt z pacjentem, sprawić, że pacjent ufa, wierzy i ma nadzieję. Na przestrzeni 6 lat dr Tkaczyk przeprowadził u mnie 4 operacje - 2 naprawcze i 2 endoprotezy kolan. Bez powikłań i najmniejszego błędu. Brak słów, bym umiała wyrazić Mu moją wdzięczność.
Opinia dodana przez: Zofia

Małgorzata Barańska

Przychodnia Rejonowa nr 2
Zgierz

przesympatyczna Pani Dr. Pomimo ze nie jest naszym lekarzem prowadzącym bez problemu i z uprzejmością przyjęła moja córkę. Ma świetne podejście do dzieci. Nie śpieszy się przy wizycie. Polecam z czystym sumieniem:)

lek. dent. Rafał Janiszewski

Chirurg stomatolog

Kuropatwińskiej 2
95-100 Zgierz

Chciałabym Pięknie z Całego Serca Podziękować Zacnemu Panu Chirurgowi Rafałowi Janiszewskiemu.Pan Doktor Rafał Janiszewski to Wysokiej Klasy Specjalista w swojej dziedzinie . Pan Doktor Jest Kulturalny, Empatyczny z Troską Podchodzi do pacjentów.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw Pacjenta,w swojej pracy Zachowuje zasady Pomocy ,Akceptacji, Indywidualizacji. Miałam Zaszczyt leczyć oraz usuwać zęby u Zacnego Pana Doktora ,Wszystkie Zabiegi zostały przeprowadzone w Profesjonalny, Wspaniały Sposób,Pan Doktor Rafał Janiszewski Ma Bardzo Dobre Podejście do ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Beata Barańska-Sordyl

Staffa 10
95-100 Zgierz

Gorąco polecam panią doktor Beatę. Super podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i uśmiech który rozluźnia atmosferę :-)
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Elżbieta Oleszczak

95-100 Zgierz

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie ...
Opinia dodana przez: ANNA TOMCZYK

dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny
Parzęczewska
Zgierz

Super lekarz!!! Dr Janusz Jablonski to wspanialy lekarz konkretny,ma super podejście do dzieci ale również ma dobry kontakt z rodzicami. Mój syn Damian miał to szczęście, ze trafil na takiego lekarza.Dzieki nawej metodzie,ktora zastosowal moje dziecko cztery dni po trudnej operacji wyszlo do domu. Dr Jablonski opiekowal się nami wspaniale widać było, ze przezywal ta operacje razem z nami. Dzieki doktorowi ukazal się artykul w gazecie na temat nietypowej operacji ...
Opinia dodana przez: agnieszka murawiec koluszki

dr Anna Zubrzycka

USG ginekologiczne, Ginekolog

95-100 Zgierz

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor doceniam kompetencje i empatię nareszcie spotkałam lekarza który jest fantastyczny
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena

Jacek Makarewicz

Internista, Radiolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Zgierz

Trudne do uwierzenia, że w naszej zrujnowanej służbie zdrowia można jeszcze znaleźć tak kompetentnego i dobrze wychowanego lekarza. Moim zdrowiem bardziej się przejmuje niż ja sam. Polecam każdemu a p. doktorowi zdrowia życzę.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Maria Głuszczak-Harasz

Internista, Kardiolog

WSS Zgierz
95-100 Zgierz

Bardzo kompetentna, życzliwa i sympatyczna. Do takiej Pani doktor mimo choroby chodzi się z przyjemnością.
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Karolina Frontczak-Sobór

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Po wizycie jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, Pani doktor jest berdzo delikatną i miłą osobą, usługa wykonana bardzo fachowo i z czystym sercem polecam innym
Opinia dodana przez: majka

lekarz Rafał Ziółkowski

szpital w Zgierzu
Zgierz

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Adrian Strzecki

Stomatolog, Ortodonta

Madox. Poradnia stomatologiczno - protetyczna
Arkadiusza Musierowicza 1ABC
95-100 Zgierz

Bardzo dobry ortodonta, mój syn uwielbia wizyty u pana doktora. Wszystko przebiega zawsze szybko sprawnie i w bardzo miłej atmosferze.

dr n. med. Krzysztof Kaczka

Szpital Wojewódzki
95-100 Zgierz

Pan Doktor dokładnie wyjaśnia poszczególne etapy leczenia, przy tym jest niezwykle uprzejmy. W szpitalu interesuje się pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Jak najbardziej lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Czernic

Dermatolog

Andrzeja Struga 23
95-100 Zgierz

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Przeszłam przez wielu lekarzy. Bezskutecznie. Nic nie widzieli w moim uchu, a Pan Doktor od razu zobaczył problem. Nie znam lepszego specjalisty i mówię to z czystym sumieniem po walce z bólem od 2012 roku i wmawianiu mi przez innych lekarzy, że nic mi nie jest mimo bólu . Tylko takich lekarzy chcę mieć na swojej drodze. Lekarz z powołania, prawdziwy lekarz. Jeśli Pan to przeczyta to chcę żeby Pan ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Anna Kosmowska

Parzęczewska 24/lok.70
95-100 Zgierz

Przemiła , dokładna , korzenie usunięte w 3 sekundy jestem pod ogromnym wrażeniem . A złamana dwójka górna po odbudowie wyglada cudnie .Teraz tylko Pani doktor i nikt inny 💝

lekarz Przemysław Długosz

Staffa 10
95-100 Zgierz

Naprawdę fachowiec dużego kalibru, godny zaufania i polecenia. Po operacji wymiary biodra jestem mega zadowolony i wdzięczny . Naprawdę polecam tego lekarza...oby takich więcej
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Joanna Socha