Lekarze Zgierz

lekarz Renata Rykała pietruszewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital
95-100 Zgierz

Polecam Panią doktor w 100 %. Mimo iż nie prowadziła ciąży od samego początku, zajęła się nią kompleksowo. Zainteresowanie było maxymalne. Każde badanie obejrzane ze starannością. Fachowa w swoim zawodzie. W gabinecie prywatnym opłacało się czekać mnóstwo czasu. Przecież każda pani chce być traktowana jako najważniejsza, a Pani dr mimo wielu pacjentek nie zbywała brakiem czasu. W szpitalu również fachowe podejście, przecież inni lekarze nie muszą wiedzieć że znamy się ...
Opinia dodana przez: Ona

dr n. med. Anna Gonerska-Szadkowska

Internista, Endokrynolog

Kościuszki 8
95-100 Zgierz

Bardzo dobry specjalista. Skrupulatna i dokładna. Jeżeli ma cień podejrzenia, to nie bagatelizuje, tylko drąży temat. Wiedza plus intuicja
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Małgorzata Szachmytowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia
Promienistych 2
95-100 Zgierz

Pierwszy stomatolog do którego nie boje się pójść, Pani doktor zrobiła mi żeby w błyskawicznym tempie, w innej klinice stomatologicznej przynajmniej jeden kwalifikował się do usunięcia a Pani doktor poświęciła więcej czasu i uratowała ząbek. Podoba mi się, że jest osobą zdecydowaną, działa szybko że czasem nie zdąży się nawet dla zasady pojeczec 😁 Od teraz chodzę tylko do Pani doktor
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wenerolog, Dermatolog

"Sanus"
Dąbrowskiego 19
Zgierz

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Marcin Cabaj

NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz

Uniejów - Franciszek. Lekarz profesjonalny, kompetentny, życzliwy,przemiły, stanowczy. Lekarz jakich mało. Stanowczo polecam. Pomoże z pewnością.

lekarz Zbigniew Kijas

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Świetny specjalista. Miałem problemy z nogą po złamaniu, a on wszystko dobrze zdiagnozował i pomógł wybrać odpowiednią rehabilitację. Teraz mogę już śmigać na nartach :) Polecam tego ortopedę!

lekarz Wojciech Piesiewicz

Internista, Kardiolog

NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz

BARDZO SYMPATYCZNY DOKTOR PODEJSCIE DO PACJENTA CIEPLE POTRAFI WYTLUMACZYC WSZYSTKO DOKLADNIE I ZROZUMIALE NIGDY NIE ODMUWI PORADY .LEKARZ JAKIEGO SZUKAC ,WART POLECENIA INNYM PACJENTOM

lekarz Zofia Marciniak

Kamienna 62
95-100 Zgierz

Pani doktor jest wspanialym lekarzem, kompetentna, z duza wiedza i doswiadczeniem, bardzo uprzejma, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania i wyjasnia wszelkie watpliwosci. Uśmiech na twarzy pani doktor redukuje stres u pacjentki. Z calym przekonaniem polecam pania doktor i jej gabinet. Kazdy problem zdrowotny za kazdym razem rozwiazywany jest profesjonalnie i z duzym wsparciem ze strony pani doktor. To lekarz z powolania, angazujacy sie maksymalnie, otaczajac troska pacjenta. To rzadkosc dzisiaj ...
Opinia dodana przez: Monika G.
Wspaniały lekarz , diagnosta i człowiek- pod warunkiem , że pacjent jest szczery i stosuje się do zaleceń. Sama wyszłam dzięki P. doktor z głębokiej depresji i załmania. poleciłam kliku znajomym

dr n. med. Janusz Dąbrowski

USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicoma
plac Kilińskiego 9
95-100 Zgierz

byłam ostatnio na usg piersi byłam strasznie stremowana i zdenerwowana ze muszę się rozebrać przed obcym facetem ale miły głos , ciepły i delikatny dotyk lekarza sprawił że poczułam się ok polecam każdej kobiecie bo pan doktor jest naprawdę kompetentny
Opinia dodana przez: pestka644

dr n. med. Ewa Kołecka

Ortopeda, Traumatolog

ICZMP w Łodzi
3 Maja 52
95-100 Zgierz

Mój synus urodził sie z wrodzon a wada stopy konsko- szpotawej. Odrazu w szpitalu miał zalozony gips przez Szanowna Panią Ewę K. Przez 8 miesiecy leczylismy się Pani Dr nas prowadziła, nacinała ścięgno, a dzis synus ma 13 miesięcy biega. Zapomnielismy juz o tym. Polecam Pania Doktor lekarz z powwołana. DOŚWIADCZONY !!!
Opinia dodana przez: sZYMON

lekarz Artur Bobeff

Specjalistyczne Centrum Medyczne "WAMED'''' s.c. W. Kałużny, R. Błaszczyk
ulica Dąbrowskiego 6/8
95-100 Zgierz

Pan Doktor Bobeff to Wysokiej Klasy Specjalista Uratował życie mojej mamy,u której zdiagnozował guz.Pan Doktor Jest Empatyczny,Życzliwy.Z Troską Podchodzi do każdego przypadku.Pan Doktor nie Bagatelizuje problemów zawsze na Pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta wymagającego szybkiej interwencji Fachowca.Pan Doktor Jest Bardzo Kompetentny Poświęca czas w 100%,Kompleksowo Podchodzi do pacjentek przy czym Pan Doktor Jest Bardzo Uprzejmy i godny Polecenia.Dziękuje Panu Doktorowi za Uratowanie życia mojej mamy.córka Dorota Żaczek pacjentki Grażyny Żaczek.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Beata Sordyl

Endokrynolog dziecięcy

NZOZ EndoMedica
95-100 Zgierz

Bardzo rzeczowa, kompleksowo tłumaczy wszystkie sprawy, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie patrzy na zegarek. Wizyty drogie, to fakt, ale z czystym sukieniem polecam.
Opinia dodana przez: Efka

dr n. med. Agnieszka Olszewska-Ziąber

Laryngolog, Alergolog

Kamienna 90
95-100 Zgierz

Pani Doktor Agnieszka Olszewska-Ziąber godna polecenia, postawiła trafną diagnozę po tym jak kilku lekarzy uznało, że "taka to już moja uroda". Po ogromnych kwotach wydanych u innych lekarzy na zasadzie doboru leków przy metodzie prób i błędów, Pani Doktor zapisała mi robiony lek za dosłownie kilkanaście zł i dolegliwości ustąpiły. POLECAM i dziękuję Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Katarzyna Połatyńska

Parzęczewska 36/69
95-100 Zgierz

Pani doktor badała syna w trakcie naszej wizyty na SOR w Matce Polce. Bardzo rzetelne i konkretne podejście do sprawy, zlecone odpowiednie badania i postawiona diagnoza. Okazało się, że syn miał atak migreny. Dostaliśmy wytyczne jak postępować i czuliśmy się zaopiekowani, mimo, że na panią doktor trzeba było dość długo czekać.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Oset

Internista, Gastrolog

Przychodnia
Stanisława Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Dziś miałam wykonywaną kolonoskopię przez Pana doktora Oset ,polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo się bałam badania i niepotrzebnie. Bardzo miły lekarz,uśmiechnięty, wzbudził moje zaufanie i polecam wszystkim którzy boją się badania ,to nic strasznego. Mój przypadek nie należał do łatwych ale Pan doktor sobie świetnie poradził. Pani asystentka również bardzo miła i pomocna. Nie bójmy się badać ,to może uratować życie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Patrycja

Katarzyna Witkowska-Jabłońska

Gabinet Lekarski
95-100 Zgierz

Podczas wizyt u Pani doktor spotykam się z kompetencją, dokładnością i przede wszystkim - czuję się zaopiekowana przez kompetentną osobę. Pani doktor pilnuje bym robiła w odpowiednim czasie cytologię, bada delikatnie i dokładnie. Zawsze jestem zadowolona z wizyty, a jest moim ginekologiem od ponad 10 lat. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Ewa Zambrzycka

Psychiatra

Parzęczewska 17/19
Zgierz

Zacna Pani Doktor Zambrzycka to Fachowiec Wielkiej Klasy miałam Zaszczyt i Przyjemność poznać Panią Doktor osobiście .Pani Doktor jest Lekarzem Biegłym Sadowym .Pani Doktor Prowadziła moją sprawę w 2012 roku Pani Doktor Specjalnie Pofatygowała się Osobiście w celu przebadania mojej osoby do Szpitala w Łodzi na Aleksandrowską .Pani Doktor to Człowiek o Wielkim Sercu nie Bagatelizuje problemów pacjenta,Pani Doktor w swojej pracy zachowuje zasady akceptacji,pomocy indywidualizacji.Pani Doktor jest Miła,Rzeczowa.Kompetentna.Pani Doktor ...

lekarz Kordian Zemler

Internista, Lekarz rodzinny

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Wspaniały lekarz i człowiek. Empatyczny , oddany pacjentom. Super zorganizowany . Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Stanisław Słowiński

Neurolog dziecięcy

Szczawińska 24a
95-100 Zgierz

Bardzo słaby lekarz. Podejście do pacjenta żadne. U lekarza byłem 3x. Każda z wizyt 80 zł - nie jest to duży koszt więc jest to chyba jedyny plus, za który ocena jest 1/5 a nie 0/5. Lekarz na początku zrobił wywiad po czym stwierdził, że problemy ze zdrowiem wynikają ze złej diety i z tego co jem (dieta niskowęglowodanowa, bez glutenu i laktozy oraz cukru - ze względu na walkę ...
Opinia dodana przez: Marcin