lekarz Lesław Grundkowski

1,9
2,2
1,9
2,4

Pierwszy lekarz (a byłam juz co najmniej u 3) który przyjżał się dokładnie mojemu problemowi, opowiedział jak będzie wyglądała diagnostyka i leczenie. Polecam !

Byłam pierwszy i ostatni raz. Miałam wrażenie, że lekarz mnie nie zauważył w gabinecie. Pytał kilka razy o to samo, miałam wrażenie, że nie czyta dokumentów i wyników badań, które położyłam mu przed nosem. Nie reagował na moje skargi i uwagi, zaś na fakt, ze przybrałam przeszło 20 kilogramów po otrzymaniu jodu radioaktywnego - poradził, bym przeszła na dietę, ha! ha! Jaka dieta, skoro ja prawie nie jem! Nawet nie miałam siły sie z nim kłócić. Zmarnowany czas i pieniądze na benzynę na dojazd, dobrze, że byłam na NFZ, a nie prywatnie. Stanowczo odradzam!

Szczerze mówiąc ten "lekarz" udawał, że mnie nie słyszy. Zadawałam pytania na które nie dostałam odpowiedzi! Wypisał receptę z lekiem którego wcześniej nie brałam nie wytłumaczył mi jak działa gdy tłumaczyłam że leczę się na nadczynność on zapisał mi leki na niedoczynność ;o gdybym ślepo zaczęła brać tabletki mogłabym sobie zrobic krzywdę! Dlatego uważam, że taka osoba nie powinna leczyć! W końcu oni mają w przysiędze "nie szkodzić".

Bardzo polecam Pana doktora. Mój któryś w życiu ginekolog i chyba ostatni. Na prawdę duzy pozytyw.

Beznadziejny lekarz! Od jakiegoś czasu bardzo wypadają mi włosy, mam problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele, żadne środki dermatologiczne nie pomagają, wypróbowałam już chyba wszystkiego, a włosy jak wypadały tak wypadają. Podejrzewam, że to może być wina hormonów, gdyż już kiedyś miałam z tym problem. Pan "doktor" w ogóle nie zaineteresował się mną, był bardzo nieuprzejmy, w ogóle nie zainteresowany problemem. Zapytał, czy mam regularne miesiączki, po odpowiedzi twierdzącej powiedział, że to na pewno nic z hormonami..! Stwierdził, że mam i tak dużo włosów na głowie..Ewidentny brak doświadczenia i wiedzy, zero zaintresowania pacjentem.. Odpuście sobie tego lekarza. Szczerze nie polecam, szkoda czasu i nerwów!

Polecam tego lekarza, gdyż uważam ze jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Ten lekarz to jeden wielki żart. Moje TSH strasznie skacze od 0,5 nawet do 49!! Poszłam do niego, ponieważ bardzo źle się czułam, a mojej Pani doktor nie było. Opowiedziałam mu o tym że znowu powróciły mi kołatania serca,w środku się cała trzese i ręce mi drżą.. że w przeciągu tygodnia przytyłam 4kg bo woda mi się odkłada i strasznie puchne.(dodam że od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dziecko) A on na to:Że powinnam się odchudzić, bo z taką wagą to ja pewnie nawet nie mam owulacji, a jeżeli mam depresje i stany lękowe to powinnam udać sie do psychiatry!Jak tylko wyszłam z gabinetu to się rozpłakałam, ta osoba nadaje się do gnębienia ludzi a nie do leczenia!

To najbardziej sympatyczny lekarz jakiego spotkalam jesli chodzi o lecznie na ksiazeczke ... konkretny i do tego czasem zabawny ... Polecam wszystkim... z tego co slyszalam jeden z najlepszych specjalistow :)

Niedawno bylam u Pana Doktora. Nawet się ucieszyląm bo na wizyty w innych przychodniach trzeba czekac miesiacami a nawert latami a do tego Pana Doktora dostalam sie praktycznie z dnia na dzien. teraz juz chyba wiem dlaczego...nie wiem jak Pan Dr zachowuje sie na wizytach prywatnie ale ja jak bylam państwowo to..nie jestem zadowolona. MOze trafilam akurat na zly dzien pana doktora, ale przyszlam z problemema a pan doktor podczas wizyty stwierdzil jakby ze to nic w zasadzie ...pomacał tylko moje piersi i stwierdzil zeby nie przejmowac sie tym brakiem miesiaczek ani wysoka prolaktyna..olac to. po pierwsze pan doktor powiedzial ze wygladam jak stodola, tak dokladnie " jak stodola" i ze w pierwszej kolejnosci powinnam sie odchudzic . ja wiem ze to jest wazne ale troche taktu by sie temu panu przydalo. Po wizycie bylo mi przykro i czulam sie niedoinformowana choc w sumie moge powiedziec ze nie uzyskalam informacji co to mojego stanu.

Człowiek wyznający zasadę "pacjent z NFZ Twój wróg" Chamskie zachowanie, brak fachowości (nie wystawiane recepty, brak kontroli wagi i stanu skóry). Szkoda gadać - konował