lekarz Lesław Grundkowski

1,9
2,2
1,9
2,4

To nie lekarz endokrynolog chodzę do niego, bo mnie nie stać na prywatne wizyty. Gdy byłam w ciąży i znacznie mi się przytyło usłyszałam ze jak Bedze tak Tyc to nie będzie łóżka dla mnie do porodu naprawdę tak powiedział nie kłamie myślałam ze go zaraz czymś trzasnę tą kawa, co dostał od jakiegoś pac jęta. Trzy lata temu na usg wykryto guzki powiedział ze jak urodzę to wyśle mnie na badania byłam u niego na wizycie jak się umawialiśmy i gdy się spytałam o badanie to jak by nie słyszał. I tylko przepisywanie leków.

wizyta przebiegała zawsze wzorowo, mogę polecić. nie rozumiem tych innych narzekań, no chyba że ktoś na siłę musi się nad sobą poużalać i pobiadolić... Podobno poprawia to humor? ;)

Myślę, że jeśli istniałaby punktacja ujemna to ten pan taką własnie by otrzymał. Na moją pytanie o skierowanie na badania niemal wykrzyczał: "Kto tu jest lekarzem?! JA czy pani?! Nie przychodzi pani do krawca zeby mu mowic czego pani sobie chce". Parokrotne wizyty skonczyly sie zmianą lekarza, bo były jedynie źródlem stresu, a z leczeniem nie miały nic wspólnego. Wszystkich przestrzegam.

Chodzę do tego lekarza bo nie mam innego wyjścia,na prywatne wizyty mnie nie stać.Przy każdej wizycie czuję się jak intruz, ktoś kto zawraca panu doktorowi d...serwuje nowe dawki leków, ale skierowania na jakieś badania nie daje.Nie interesuje go nic,nie pyta się o nic, nie ja jestem lekarzem i to od niego powinnam się dowiedzieć o mojej chorobie a nie z internetu itp.Wiem że ciężko jest dostać się do specjalisty a leczenie jest długotrwałe ale tego pana n i e polecam!

Własnie od pana doktora wrocilam , szczerze nie jestem zadowlona poniewaz obmacal mi tylko piersi przepisal jakies tabletki dowiedzialam sie tylko tego ze po miesiaczce 16 dni mam zaczac br4ac przez 10 dni nic wiecej . Moja doktor ginekolog tlumaczyla ze troszke inaczej bedzie wygladala moja wizyta. A pan doktor na dzien dobry spytal sie czy mam zanik pamieci , poniewaz nie pamietalam czy 7 lat temu gdy dostalam 1 raz miesiaczke mialam co 28 dni czy co 70 ;) nie polecam . Wole wydac 100 zl i pojsc prywatnie i zostac potraktowana przyzwoicie niz czekac miesiacami i poczuc ie jak byle kto .

jest moim lekarzem od roku i szczerze nie jest wcale taki zły ,jest miły , uprzejmy nawet czasami zdarzy mu sie cos zabawnego powiedziec... mam tylko jedna mała uwage jak sie go sama nie spytam czy wszystko dobrze ze mna to sam mi nie powie tylko wpisuje w karte :) ale tak nie narzekam ...

Lekarz beznadziejny w moim odczuciu - zero zainteresowania pacjentem - nie zapytał nawet co mi dolega, a na moją prośbę o skierowanie na badania potraktował mnie jak złodzieja, który naciąga NFZ na koszty!!! Nikomu nie polecam!!!

Nikomu nie polecam!!!

Tragedia. pacjent to intruz, gburowaty i nie kulturalny. Po zatym chyba przyjmuje pacjentów tylko po to aby miec kwitki z z książ. rumowskiej.

Zostałam potraktowana jak nieproszony intruz. Nadwagę przy Hashimoto skomentował jako obżarstwo, nie zbadał, nie ocenił skóry, nie zbadał ciśnienia, nie zważył, nawet nie raczył wypisać recepty. Chcesz poczuć się jak śmieć, człowiek niższej kategorii - idź na wizytę.

Lekarz który pyta się pacjenta po co przyszedł??? nie jestem zadowolona spodziewałam się większego zaangażowania i zainteresowania własną osobą i problemem.A tu niestety brak.Jestem rozczarowana