dr n. med. Leszek Lolo

Alergolog, Pediatra

Polecam! Gdy moja córka leżała u niego na oddziale, to byłam świadkiem, jak w sobotnie popołudnie, gdy nie miał dyżuru, dzwonił i pytał jak się czuje i czy antybiotyk pomógł! Życzliwy, pomocny i przy tym grzeczny!!! Nigdy nie czułam się u niego podczas wizyty jak intruz czy "nadopiekuńcza i przewrażliwiona" matka. Spokojny i opanowany, a przy tym chyba kompetentny-bo pomógł mojej córce na alergię. Oby więcej takich lekarzy w naszym smutnym Lęborku.

Proszę o podanie namiarów na gabinet prywatny, numeru telefonu i adresu. Mój mail: marta_fun@gazeta.pl

Jestem bardzo zadowolona, podejście lekarza do mojego problemu było bardzo profesjonalne, bardzo przychylne i uprzejme. Polecam.

Super lekarz ,godny polecenia stara się leczyć dzieci bez antybiotyku

Super lekarz ,godny polecenia stara się leczyć dzieci bez antybiotyku

Mój syn choruje na astmę. Doktor Lolo długo szukał lekarstw które będzie mnie stać wykupić. Polecam każdej matce, aby trafiła z chorym dzieckiem właśnie do niego. Nie wywyższa się. Tłumaczy. Także doktor na szóstkę. Magdalena.L.

Bardzo proszę o nr bądź adres gabinetu prywatnego dr na jagodaformela@wp.pl

Bardzo proszę o nr bądź adres gabinetu prywatnego dr na jagodaformela@wp.pl

Proszę o podanie aktualnych namiarów na gabinet prywatny w/w lekarza, cenę wizyty itp. Mój mail: kaja-ja@o2.pl

Mój mail: kaja-ja@o2.pl

Bardzo dobra lekarz moja coreczka miala widoczne i swedzace zmiany na twarzy po jednej wizycie u dr Lolo i zastosowaniu jego masci zmiany skorne zniknely :) polecam :) Aniol nie czlowiek. Dla nie dowiarkow moge wyslac zdjecia potwierdzajace moja opinie. PS. prosze pisac w komentarzach to wysle na maila. POZDRAWIAM

PS. prosze pisac w komentarzach to wysle na maila.

POZDRAWIAM

Byliśmy w szpitalu 3 dni kompletnie nie potrzebnie robili nam badania mimo, że nie mieli odpowiedniego sprzętu zamiast od razu wysłać nas do Gdańska. Dziecko miało wysypkę która w szpitalu się nasiliła - oni nic nie wiedzą niech w Gdańsku za nich to zrobią. ON nic nam nie pomógł tylko straciliśmy czas!!!!!!!

Bardzo szkoda że doktor Lolo nie moze byc lekarzem rodzinnym.Bardzo.

Bardzo szkoda że doktor Lolo nie moze byc lekarzem rodzinnym.Bardzo.