dr n. med. Leszek Lolo

Alergolog, Pediatra

Lekarz legenda. Dr Lolo jest po prostu the best :)Prawdziwy lekarz z powołania.

Lekarz legenda. Dr Lolo jest po prostu the best :)Prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz!!! Polecam naprawdę właśnie wróciłam z dwójką dzieci ze szpitala (w Lęborku) dr.Lolo kilka razy dziennie podczas swojego dyżuru zachodził i pytał jak zdrowie i odpowiadał na każde moje pytana.. Świetny lekarz.

mądrość tego lekarza polega na tym że diagnozę stawia na podstawie wcześniej wykonanych badań a nie na oko, jak to czyni większośc lekarzy. Poza tym uprzejmy i miły,co jest niestety rzadkością wsrod lekarzy. Zeby być dobrym lekarzem to trzeba być przede wszystkim dobrym człowiekiem, a bez watpienia taki jest dr. Lolo

Bardzo dokładny i uprzejmy lekarz.Koszt wizyty z wykonaniem testów to 150zł.Polecam

Bardzo dobry lekarz.Nie aplikuje dziecku zbędnych leków.Stara się wyleczyć dziecko medykamentami jak najmniej szkodliwymi dla jego naturalnej odporności.Stawia trafne diagnozy,poparte badaniami.Szczegółowo przekazuje rodzicom wskazówki jak postępować z chorym dziec

super lekarz jes kompetentny szybko pszechodzi do konkretów (polecam szczególnie dla dzieci)\

Bardzo dobry lekarz polecam jak najbardziej.

Bardzo dobry lekarz polecam jak najbardziej.

niespodkalam lepszego lekarza jedyny lekarz ktory pomogl mojemu synkowi a bylo ich wielu.lekarz godny polecenia to wlasnie dr.lolo

Jako lekarz w szpitalu wyróżnia się dbałością o pacjenta, uprzejmością i taktem. Jest cierpliwy, sympatyczny zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Rzeczowo tłumaczy przebieg choroby, interesuje się swoimi pacjentami. Wzbudza zaufanie i wydaje się kompetentny. Jestem mile zaskoczona....

jest super lekarzem chociaż mam do niego przeszło 40kilometrów ale warto

jest super lekarzem chociaż mam do niego przeszło 40kilometrów ale warto