lekarz Ludmiła Grudzis-Piątek

2,6

Byłam przyjęta przez panią doktor jakiś czas temu , była nieuprzejma, wręcz wulgarna, cała wizyta przebiegała tak, jakbym była mięsem na ubój a nie człowiekiem - kobietą, która jest w ciąży. Czułam się winna,że wgl jestem w tej ciąży,z łaską otrzymałam miejsce na oddziale ( po wysłuchaniu krzyków i wyzwisk pod adresem mojej osoby i mojego dotychczasowego lekarza ). I .. na pewno tak tego nie zostawię .

A więc tak...leżałam na patologi w oczekiwaniu na poród:) P.dr. Piątek wzięła mnie na usg i stwierdziła,że moja córeczka ma guza macicy...przez kolejne dwa dni potwierdzała diagnozę....W trzeci dniu od postawienia diagnozy znowu wzięła mnie na usg i okazało się że.... to był pełen pęcherz i maleńka się wysiusiała a po rzekomym guzie nie było śladu.... Generalnie lekarz dobry odebrała moje dwa porody...ale potrafi nastraszyć!!!:D

Leżałam w szpitalu, i niestety słyszałam kilka razy jakie Pani Doktor ma zdanie na temat pacjentek. Brak słów

Masakra! Nieuprzejma, nie zbadala mnie przy porodzie, twierdzac, ze sie za bardzo denerwuje, chodzila tylko dookola i zwracala wszystkim uwage!!! Nie polecam! Katastrofa!!!

Po takim porodzie z udziałem pani doktor odechciewa się dalej rodzić.

Po takim porodzie z udziałem pani doktor odechciewa się dalej rodzić.

Ta pani doktor była przy moim pierwszym porodzie, tylko teoretycznie bo akurat miała nocny dyżur. Przyszła, zbadała i stwierdziła, że będzie ciężko. Mimo to nie zainteresowała się tym cięzkim przypadkiem przez całą noc. Muszę też wspomnieć,że gdy mnie badała to już wody mi odeszły co najmniej godzinę szybciej i były zielone. Przyszła rano przed zmianą dyżuru z odciśniętym śladem od poduszki na policzku. Wtedy gdy mnie zobaczyła na porodówce to spanikowana zaczęła koło mnie biegać. Niestety mój synek urodził się niedotleniony, z zapaleniem płuc. Nie polecam tej pani.

Prowadziła moją ciąże, owszem jest czasem niemiła czasem wręcz przeciwnie, im bardziej zna pacjentkę tym jest bardziej uprzejma. Była podczas porodu i uważam że bardzo dobrze oceniła sytuację, dzięki niej urodziłam szybko i prawie bez bólu. Co do usg to mało mówi co tan widać, dlatego byłam dwukrotnie na specjalistycznym usg w Gdańsku tak dla mojego spokoju, pomimo tego z drugą ciążą pójdę do niej.

Polecam każdemu kto ma problem z wyborem lekarza!!! Pani lekarka jest kompetentna i poświęca pacjentowi dużo czasu. Byłam już na kilku wizytach i za każdym razem była bardzo miła i uprzejma.

Polecam każdemu kto ma problem z wyborem lekarza!!!

Prowadzi moją ciążę od początku. Nie mam zastrzeżeń. Czy mógłby ktoś napisać w jakich godzinach są wizyty prywatne i ewentualnie numer kontaktowy do doktor? Chodzę do przychodni, chciałabym teraz pójść prywatnie.

Prowadzi moją ciążę od początku. Nie mam zastrzeżeń.
Chodzę do przychodni, chciałabym teraz pójść prywatnie.

Gdy chodziłam do gabinetu publicznego doktor Piątek nie była zbyt miła (może akurat miała zły humor) ale w prywatnym gabinecie nie miałam do niej żadnych zastrzeżeń. Wszystko fajnie tłumaczyła i jestem bardzo z niej zadowolona!