lekarz Ludmiła Grudzis-Piątek

2,6

Mam pełne zaufanie . Jestem pod opieką Pani Doktor od pierwszej ciąży .Pewnie wynika to z tego że dzieci zdrowe i ja też . Lekarka pamięta o mojej dolegliwości i zawsze ją kontroluje.

Prawdopodobnie dzięki jej interwencji,mam zdrowego synka.Moge cieszyć sie,że jestem mamą,że szczęśliwie donosiłam ciąze.

JA MAM JAK NAJLEPSZE ZDANIE O DR PIĄTEK !!!! PRZEPROWADZIŁA MNIE PRZEZ 3 CIĄŻE DZIECI MAM ZDROWE PORODY KTÓRE TRWAŁY MAX DO 4 GODZ JEST MIŁA JA NIE MIAŁAM Z NICZYM PROBLEMU NIEKIEDY CZUŁAM SIE NA WIZYCIE JAK BYM ROZMAWIAŁA Z KOLEŻANKĄ !!! JEST BARDZO MIŁA I SYMPATYCZNA CIEKAWE CZY WY MACIE OD RANA DO WIECZORA BANANA NA BUZI ? A PANI KTÓRA REJESTRUJE JSET BABKĄ NA 1000% OK MOŻE MACIE PROBLEM Z NAWIĄZYWANIEM KONTAKTU A NIE RZUCAJCIE W NICH BŁOTEM !!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!! Do dzisiaj mam uraz do tej Pani!!! Nikomu nie polecę tego lekarza, nie potrafi nawet zrobić porządnego USG. I do tego teksty Pani pielęgniarki rejestrującej typu, "jeszcze długa droga nie ma się co cieszyć, trzeba być przezornym, nie ma co jeszcze karty zakładać". Mam nadzieję że nigdy nie wpadnę w ręce tego lekarza!!! a na koniec dodam że według tej Pani trzeba było zrobić zabieg bo, to była niby ciąża pozamaciczna, zagrożenie życia dla matki.Ale na szczęście skonsultowałam to z innym lekarzem i wszystko było ...

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!!
Do dzisiaj mam uraz do tej Pani!!! Nikomu nie polecę tego lekarza, nie potrafi nawet zrobić porządnego USG. I do tego teksty Pani pielęgniarki rejestrującej typu, "jeszcze długa droga nie ma się co cieszyć, trzeba być przezornym, nie ma co jeszcze karty zakładać". Mam nadzieję że nigdy nie wpadnę w ręce tego lekarza!!! a na koniec dodam że według tej Pani trzeba było zrobić zabieg bo, to była niby ciąża pozamaciczna, zagrożenie życia dla matki.Ale na szczęście skonsultowałam to z innym lekarzem i wszystko było OK - ciąża bez zastrzeżeń!
I jak tu mieć dobre zdanie na temat takiego lekarza? Który nie potrafi zrobić nawet USG?

NIKOMU NIE POLECAM TEJ ,,LEKARKI,, NIC NIE WIE O SWOJEJ PRACY NIE ZNA SIE NA NIEJ!!! JAK TO JEST MOZLIWE ZE NIE WIDZIALA ZE MOJ SYNEK NIE MA RACZEK? zADNYCH BADAN MI NIE WYKONYWALA MIALAM ROBIONE 10 RAZY USG GDZIE MAX MOZNA WYKONAC 4! PEWNIE WIEKSZOSC KOBIET O MNIE SLYSZALA... 4.03.2010 URODZAILAM SYNKA ALANKA. ZDANIEM LEKARKI CIAZA PRZEBIEGALA PRAWIDLOWO,DLA MNIE NIE PONIEWAZ W CZASIE TYCH 9 MIESIECY LEZALAM AZ 4 RAZY W SZPITALU.LEKARKA NIC NIEPOKOJACEGO NIE WIDZIALA...NO WIEC 12 LUTEGO TRAFILAM DO SZPITALA ZE SKURCZAMI BYL TO 35 TYDZ.CIAZY DR ...

PEWNIE WIEKSZOSC KOBIET O MNIE SLYSZALA...
4.03.2010 URODZAILAM SYNKA ALANKA. ZDANIEM LEKARKI CIAZA PRZEBIEGALA PRAWIDLOWO,DLA MNIE NIE PONIEWAZ W CZASIE TYCH 9 MIESIECY LEZALAM AZ 4 RAZY W SZPITALU.LEKARKA NIC NIEPOKOJACEGO NIE WIDZIALA...NO WIEC 12 LUTEGO TRAFILAM DO SZPITALA ZE SKURCZAMI BYL TO 35 TYDZ.CIAZY DR PIATEK POSTANOWILA DAC MI TABLETKI NA ZATRZYMANIE SKURCZOW. NA POGOTOWIU BADAL MNIE DR MOLL I POWIEDZIAL ZE DZIECKO JEST ZA MALE JAK NA 35 TYDZ CIAZY I ZE ZATRZYMAL SIE NA 29 TYG I DALEJ NIE ROSL. WIEC SKIEROWANO MNIE NA ODDZIAL PATOLOGII CIAZY GDZIE LEZALAM DO SAMEGO PORODU KTORY ODBYL SIE W 37 TYG CIAZY. MIALAM ROBIONE 2 RAZY BADANIE DOPLEROWSKIE (PRZEPLYW WOD PLODOWYCH) I NADAL DR PIATEK NIC NIE WIDZIALA. 4.03 W NOCY DOSTALAM SKURCZE I POSZLAM NA PORODOWKE, MIALAM STRASZNIE ZIELONE WODY PLODOWE JAK KAZDA WIE OZNACZA TO ZAKARZENIE I ZE DZIECKO ZROBILO SMULKE.PRZY PORODZIE BZLA DR PIATEK WYDZIERALA SIE NA MNIE NIE SAMOWICIE MOWILA ,,NIE WYTRZYMAM Z TA DZIEWUCHA,, LYZECZKOWALA MNIE NA ZYWCA!!! GDZIE PORZEZ TO DOSTALAM KRWIAKA I MUSIALAM BYC SZYTA POD NARKOZA.
GDY URODZILM ALANKA POWIEDZIALA TYLKO ,,NIE MA RACZEK,, I ODRAZU Z NIM BIEGLI NA PATOLOGIE NOWORODKA WOGOLE NIE WIDZIALAM MOJEGO DZIECKA! POZNIEJ GDY LEZALAM NA SALI POPORODOWEJ PRZYSZLA DO MNIE DR PIATEK Z PEDIATRA DZIECIECYM I POWIEDZIALA MI OPARTA O SCIANE Z LEKKIM USMIECHEM NA TWARZY ZE ,,DZIECIAK NIE PRZEZYJE,,I POSZLA. WTEDY OSTATNI RAZ JA WIDZIALAM. BYL TO OGROMNY CIOS DLA MNIE...ALANA WOGOLE NIE CHCIELI MI POKAZAC DOPIERO MOJA MAMA UBLAGALA LEKARZA ZEBY MNIE DO NIEGO WPUSCILI,LEZAL TAKI MALUTKI (MIAL 45CM I 1860 WAGI)W INKUBATORZE. CALYMI DNIAMI Z NIM TAM BYLAM. ROBIONO MU BADANIA I STWIERDZONO WADE GENRTYCZNA. 8.03 WYSLALI NAS DO AKADEMII MEDYCZNEJ GDANSKU GDZIE LEKARZ POWIEDZIAL MI ZE ALAN MA ZESPOL CORNELII DE LANGE. W DNIU DZISIEJSZYM PRZESZEDL 1 OPERACJE JELITKA I CZEKA GO NAJTRUDNIEJSZA OPERACJA SERDUSZKA. LEKARZE DO DNIA DZISIAJSZEGO MOWIA MI ZE NIE WIADOMO CZY ALAN PRZEZYJE...
NIKT NIE WIE JAK CZUJE SIE MATKA KTORA NOSI POD SERCEM DZIECKO KTORE PRZEZ CALE SWOJE ZYCIE SKAZANE JEST NA CIERPIENIE!!!
WIEC 2 RAZY SIE ZASTANOWCIE ZANIM WYBIERZECIE WLASNIE TEGO LEKARZA.

moją ciąze przeprowadziła rewelacyjie,fakt,że nie była przy porodzie,ale była za mną w kontakcie telefonicznym.a co do humorów...ja też do pracy nie zawsze idę w dobrym nastroju.

nie polecam nikomu każda wizyta kosztowała mnie dużo stresu i nerwów NIGDY nie poradziła mi dopóki sama nie spytałam traktuje pacjentki przedmiotowo na moją ciąze stwierdziła "cos tam jest" zawsze niemiła przyjmowała pacjentki jakby z przymusu

Bardzo dobry specjalista,dużo pacjentek i każdej poświęca odpowiednio dużo czasu.Moze nie zawsze jest w super humorze, ale kto jest?W stanie krytycznym potrafi uspokoić,absolutnie nie straszy,nie mówi gorszych wersji w trosce o pacjentkę i dziecko.Moje dziecko uratowała, a ciąża była wysokiego ryzyka,kilka miesięcy leżałam. Naprawdę polecam.

pani doktor potrafi wytlumaczyc chorobe tylko szkoda ze to bledna diagnoza i tylko straszy a nie ma powodu do niepokoju, jesli komus zdazy sie miec jakis zagiec w szpitalu to nie przeprowadzi go pani doktor lecz jakis inny lekarz ktory akurat ma dyzur

Pani doktor nie potrafi wykryć wady u dziecka poprostu nie umie wykonać pożądnie badania UCG. Nie polecam