dr n. med. Łukasz Bartochowski

Prowadzi moje leczenie kręgosłupa. Jestem zadowolona. Być może uda się uniknąć operacji.

Moja córka miała operowaną skoliozę przez dr Bartochowskiego i dr Jurasza. Efekt jest bardzo dobry.

Wcześniejsze leczenie było u mnie dość przypadkowe. Masa leków, co jakiś czas zastrzyki, częste blokady i ciągle problem kręgosłupa powracał. Doktor zlecił badania. Rozpoznał niestabilność. Jestem po operacji. Ból minął, jestem znowu sprawny.

Też miałem u niego operowany kręgozmyk. Wszystko poszło dobrze. Odczuwam dużą poprawę. Mogę polecić Pana Doktora

Byłam leczona z powodu choroby kręgosłupa - kręgozmyk. Odsyłano mnie w wielu miejscach bez konkretnej rozmowy. U Pana Doktora dowiedziałam się wszystkiego. Spokojnie, rzeczowo wytłumaczył na czym polega choroba, jak będzie przebiegało leczenie. Obecnie jestem po operacji i wszystko jest bardzo dobrze

Od kilku miesiecy mam dolegliwosci bolu barku . Pan doktoor zaserwowal mi bolesne zastrzyki do stawu ktore mi nie pomogly i nie moglam ich brac bo mam cukrzyce. Nie polecam.

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora. Jest lekarzem bardzo uprzejmym, profesjonalnym, godnym zaufania. Bardzo rzetelnie podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta.

Bardzo pomógł mi okazującc życzliwość, zrozumienie i kompetencje w trudnej sytuacji

Bardzo dobry specjalista a zarazem wspaniały człowiek,polecam naprawdę.

Bardzo dobry specjalista a zarazem wspaniały człowiek,polecam naprawdę.

Najlepszy Lekarz jakiego spotkałam na swej drodze brak mi słów wdzięczności .Jola z Wrocławia