dr n. med. Łukasz Bartochowski

Rewelacja:):):) Polecam. Zaangażowanie i profesjonalizm.

Rewelacja:):):) Polecam. Zaangażowanie i profesjonalizm.

doskonały lekarz, fantastyczny człowiek. Polecam!

doskonały lekarz, fantastyczny człowiek. Polecam!

Znaleść lepszego lekarza niż P.Łukasz to jak wygrać w totolotka. Bez wahania tylko go polecać.

Witam! Lekarz na najwyższym poziomie wiedzy medycznej jak i podejscia do pacjenta, wyjaśnienie diagnozy i sposobu leczenia zrozumialym językiem. Zawsze pomocny pacjentowi. Oby inni młodzi lekarze mogli sie od niego uczyc bo potrzeba nam takich profesjonalistów.

Witam!

Witam Wszystkich odwiedzających ta stronę. Na początek chciałem zacząć od tego, że skala na 5 dla Pana Łukasza jest za mała. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałem i takich lekarzy to nam brakuje. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta natychmiastowe skierowania i badania bez żadnego problemu. Szybka fachowa diagnoza i doskonała opieka. Bardzo dobry kontakt, lekarz który interesuje się pacjentem nawet po za godzinami swojej pracy, pyta dowiaduje się jak samopoczucie po zabiegu itd. Kiedy opowiadałem znajomym to nikt w to nie mógł uwierzyć, że istnieją jeszcze tacy lekarza. Polecam Wszystkim bez wahania P. Łukasza

Lekarz zupełnie wyjątkowy, naprawdę zaangażowany w leczenie, fachowy, cierpliwy i do tego niesłychanie sympatyczny. Podnosi na duchu w trudnych momentach, mobilizuje do działania kiedy trzeba. Zawsze mogłam liczyć na Jego radę i realną pomoc (chociażby w znalezieniu świetnego fizjoterapeuty). Dzięki temu, że byłam pod tak doskonałą opieką trudny, bądź co bądź okres choroby i rekonwalescencji wspominam z uśmiechem.

Pełne zaangażowanie. Dokładne wytłumaczenie na czym polega schorzenie. Skieruje na badania. Polecam!!!