lekarz Maamoun Laktinehlekarz Maamoun Laktineh - zdjęcie profilowe

lekarz Maamoun Laktineh

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i szybka pomoc, których nie mogłam znaleźć u innych. Duży szacunek! Weronika Świąt.

Pan Doktor przyjmował mnie wiele razy z problemami, z którymi byłam odsyłana od innych lekarzy. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu zdiagnozował u mnie przyczynę wieloletnich dolegliwości -zakażenie mycoplasma, które u mnie poprzez nietypowy przebieg choroby było odpowiedzialne za ciąże pozamaciczna rozpoznaną wcześniej przez doktora. Dzięki doktorowi jestem szczęśliwą mamą Jasia.

Rzeczowa konsultacja, miła atmosfera, pełen profesjonalizm, szczerze polecam. To była moja pierwsza wizyta w tym gabinecie, ale pan doktor rozmawiał ze mną jakbym była jego stałą pacjentką. Takie podejście połączone z empatią i serdecznością bardzo miło mnie zaskoczyło i dlatego nie wykluczam kolejnej wizyty u pana doktora.Renia

Pełen profesjonalizm, Pan doktor nie stwarza dystansu, jest kontaktowy (tłumaczy wszytko „step by step”, jest do tego miły i sympatyczny, a co najważniejsze po wizycie mam świadomość, ze trafiłam na prawdziwego fachowca, dzięki temu namówiłam partnera na badania i posiewy profilaktyczne. Polecam! Najwyższa nota. Barbara z Maćkiem.

Barbara z Maćkiem.

Cieszę się, że trafiłam na dr Laktineh. Bardzo rzetelna ocena stanu mojego zdrowia podparta zleconymi badaniami oraz obszernym wywiadem nt. mojego zdrowia i samopoczucia. Wszystko zostało mi wytłumaczone fachowo i przede wszystkim zrozumiale. Inni lekarze, u których byłam wcześniej, proponowali mi tylko drogę na skróty, po czym później spotkały mnie mniej przyjemne konsekwencje. Tutaj było odwrotnie. Doktor szukał i przede wszystkim chciał znaleźć przyczyny złego stanu zdrowia oraz poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Poleciłam wizytę u doktora już nie jednej osobie. :-)

Lekarz z powolania. To miała być nasza kolejna szczęśliwa ciąża, jednak się nie udało. Doktor Laktineh (prowadzący ciążę) udzielił mi dużo wsparcia - medycznego/merytorycznego co pozwoliło trochę mniej emocjonalnie poradzić sobie ze strata. Ale przede wszystkim w tej sytuacji wykazał wiele zainteresowania moim samopoczuciem, wspierając rozmowa. Teraz doklada starań bym zrobiła wszystko żeby zmniejszyć ryzyko kolejnej straty. Jak tylko Bóg pozwoli to nie wyobrażam sobie prowadzić kolejnej ciąży u kogoś innego. Zdecydowanie takich lekarzy życzę wszystkim kobietom. Wzór dla innych ginekologów i położników.

Lekarz z powolania.

Witam, pan doktor prowadził moja ciążę, a od 5 lat chodzę za Nim na wizyty kontrolne i antykoncepcję.. Jest bardzo dokładny i sumienny. Wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze bez odczucia pośpiechu czy skrępowania. Żadnego pytania nie pozostawił bez odpowiedzi. Niewiele mogę jeszcze dodać bo te 200 pozytywnych komentarzy mówi same za siebie. Panie doktorze, proszę się nie zmieniać ☺️Alina Szumiej.

Panie doktorze, chylę czoła!!!! Bardzo konkretny, znający się na rzeczy lekarz, godny polecenia i zaufania Zawsze dba o pacjenta i mogę liczyć na doktora o każdej porze, co się ceni Oby więcej takich ludzi jak Pan Dla mnie najlepszy! Dziękujemy z Lenka:)

Panie doktorze, chylę czoła!!!!
Bardzo konkretny, znający się na rzeczy lekarz, godny polecenia i zaufania
Zawsze dba o pacjenta i mogę liczyć na doktora o każdej porze, co się ceni
Oby więcej takich ludzi jak Pan
Dla mnie najlepszy!
Dziękujemy z Lenka:)

Polecam wszystkim pana doktora z całego serca! Życzliwy, cierpliwy, sumienny, na spokojnie wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, diagnozę wystawi dopiero po zleconych, obszernych badaniach. Nie zignorował żadnego objawu, odniósł się do wszystkich moich zastrzeżeń. Dokładnie wytłumaczył co wyczytał z wyników, dlaczego przepisuje takie a nie inne leki. Profesjonalizm i życzliwość przede wszystkim! Będę tutaj wracać!

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty, nikt dotąd mnie tak dokładnie nie zbadał i tak wyczerpująco mi wszystkiego nie wyjaśnił w odniesieniu do mojego "kobiecego zdrowia", a mam duże doświadczenia, jeśli chodzi o wizyty u ginekologa (za sobą 2 ciąże, z czego jedna była bardzo powikłana, a pomiędzy tymi ciazami 3 poronienia). Pan Doktor jest bardzo dokładny, poświęca pacjentce bardzo dużo czasu i widać, że ma ogromną wiedzę. Na pewno wrócę na kolejną wizytę kontrolną i będę polecala wśród znajomych.