dr n. med. Maciej Kasparek

Ortopeda, Chirurg urazowy

Dzięki doktorowi Kasparkowi po kontuzji której nabawiłam sie na nartach udało mi się wrócić o pełnego zdrowia i następnej zimy byłam w stanie jeździć znowu na nartach. Był on 3 cim z kolei lekarzem z którym się konaktowałam, po propozycjach artroskopii, i nie robienia nic oprocz przychodzenia na konsutacje, okazało się że rehabilitacja i zabiegi fizykoterapeutyczne wystarczyły by powrócić do normalnego funkcjonowania stawu kolanowego. Dziękuję Doktorze, a co gorsze... w razie kolejnych kontuzji bede wracała.

Dziękuję Doktorze,
a co gorsze... w razie kolejnych kontuzji bede wracała.

Pan doktor sprawiał wrażenie kompletnie nie zainteresowanego moim przypadkiem. Zdecydowanie odradzam

moim zdaniem ten lekrz to tylko kasa a sa lekarze lepsi nie wiem kto mu pisze te opinie na forach ale napewno na nie nie zasluguje

Lekarz kompetentny, (byłem prowadzony od kwalifikacji do operacji biodra przez Niego). Czułem się bezpiecznie podczas i po operacji biodra. Jestem zadowolony z udzielonej pomocy i polecam tego lekarza.

Jestem zadowolony z udzielonej pomocy i polecam tego lekarza.

Doktor Kasparek wykonał operacje stawu kolanowego polegająca na wstawieniu protezy u mojego 24 letniego syna. po 3 miesiącach już w pełni komfortowo może chodzić. Miły, grzeczny, zaangażowany w swoją pracę i bardzo pomocny. W pełni świadoma polecam tego lekarza.

Doktor Kasparek szył moje zerwane ścięgno Achillesa. Jestem zadowolony zarówno z operacji jak i póżniejszego leczenia. Wróciłem do jazdy na rowerze po 9 tygodniach od operacji. Spokojny,tłumaczy co i jak robić

Doktor Kasparek szył moje zerwane ścięgno Achillesa.
Jestem zadowolony zarówno z operacji jak i póżniejszego leczenia.
Wróciłem do jazdy na rowerze po 9 tygodniach od operacji.
Spokojny,tłumaczy co i jak robić

Jest to moja druga wizyta u dr Kasparka i musze przyznać,że jestem mile zaskoczona. Rzeczowy, spokojny.Najważniejsze - pomógł mi i przedstawił perspektywę dalszego leczenia (będę musiała być operowana w przyszłości).Polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, a przede wszystkim nie pokazuje wszystkim że jest najmądrzejszy. Jeżeli ma się jakieś zastrzeżenia i pytania bez problemu wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Polecam tego lekarza!

Jestem leczony przez dr Kasparka od kilku tygodni po przebytym złamaniu stopy. Zastosował gips i pomimo moich protestów ...miał rację. Złamanie goi się dobrze.Chyba za tydzień wracam do pracy. Spokojny, punktualny.

Spokojny, punktualny.

Kontakt z lekarzem rzeczowy. Jasno przedstawia możliwości leczenia. Ale przede wszystkim ...wyleczył mnie. Jestem teraz 6 miesięcy od operacji protezowej biodra.Zapomnaiłem co to ból.

Kontakt z lekarzem rzeczowy.
Jasno przedstawia możliwości leczenia.