dr n. med. Maciej Kasparek

Ortopeda, Chirurg urazowy

Bardzo miły, kompetentny lekarz, którego z pełną świadomością mogę polecić!!!

Bardzo miły, kompetentny lekarz, którego z pełną świadomością mogę polecić!!!

Mam 26 lat.Do dr.zglosilem sie z bolem stawu biodrowego prawego(chodzilem o kulach),po przeprowadzonych badaniach i skutecznej diagnozie 3.03.2009r.lekarz dr nauk med.Maciej Kasparek wykonal u mnie zabiegkapoplastyki stawu biodrowego prawego. Obecnie poruszam sie samodzielnie i nie odczowam bolu. Do pana dr.jezdze tylko na konieczne kontrole. Dziekuje Panu za udzielenie pomocy.

Dziekuje Panu za udzielenie pomocy.

Rzeczowy, skuteczny w leczeniu mojego problemu (łokieć tenisissty) Omawia dostępnie metody leczenia i wspólnie z pacjentem wybiera tę odpowiednią. Sama trafiłam z polecenia innego pacjenta.Również polecam

Fachowiec! Diagnoza prawidłowa, sposób leczenia skuteczny. Bez zbędnych kontroli podczas leczenia. Polecam

Fachowiec!
Diagnoza prawidłowa, sposób leczenia skuteczny.
Bez zbędnych kontroli podczas leczenia.
Polecam

Jestem pacjentką doktora od 12 lat i dzięki Niemu dzisiaj chodzę .Pomógł mnie jak również moim najbliższym,zawsze chętny służyć pomocą nie patrząc na porę dnia czy okoliczności.Bardzo dobry,kompetentny lekarz,który potrafi dokładnie i zrozumiale wytłumaczyć pacjentowi rodzaj choroby i sposób postępowania.Dziękuję doktorze.

Chcialabym aby wsyzscy lekarze tak leczyli.

Chcialabym aby wsyzscy lekarze tak leczyli.