lekarz Maciej Szwach

Lekarz rodzinny

2,9
2,7

Polecam pana doktora Szwach. To wspaniały lekarz i bardzo kompetentny. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym ogromne poczucie humoru! Wizyty u pana doktora są przesympatyczne. Gorąco polecam i śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz rodzinny w Kielcach :) A poza tym nieziemsko przystojny... Pozdrawiam Panie Doktorze.

Pan doktor jest dobrym lekarzem, fachowo stawia diagnozę i kompetentnie zaleca leki. Oprócz tego ma wesołe usposobienie, co daje pacjentowi luz psychiczny i komfort przebywania w Jego gabinecie. Polecam Go wszystkim

Pan Doktor ma dużą wiedzę fachową ,jest bardzo kompetentny w diagnozowaniu schorzenia pacjenta i zalecaniu leków. Oprócz tego ma wesoły sposób bycia co daje pacjentowi: poczucie luzu psychicznego i komfortu przebywania w Jego gabinecie.

To jest lekarz ???. Aby znaleźć chorobe lub leki przegląda książkę, to samo to ja mogę zrobić w domu. Przez niego wypisałam się z przychodni która była ode mnie 2 kroki i przepisałam się do innej. Nieuprzejmy. Nie potrafi dobrze zdiagnozować choroby. Mam wrażenie, że ma powiązanie z firma farmaceutyczna (leki na alergie), ponieważ nieważne jaka chorobę zdiagnozuje - daje zawsze ten sam lek na alergie. Nie polecam, dla własnego zdrowia lepiej omijać tego "lekarza". Dodam, że do niego nigdy nie ma kolejek....bo mało kto do niego chce chodzić.

Polecam pana doktora Szwacha, jest on wspaniałym lekarzem, kompetentnym. Ma profesjonalne podejście do pacjenta a przy tym ogromne poczucie humoru! Wizyty u pana doktora są przesympatyczne, pan doktor jest miły i rzeczowy. Gorąco polecam, śmiało mogę powiedzieć, że to najlepszy lekarz rodzinny w Kielcach :) A poza tym bardzo przystojny.. Pozdrawiam Panie Doktorze.

A poza tym bardzo przystojny..
Pozdrawiam Panie Doktorze.

Nie polecam tego lekarza arogancja połączona z brakiem wiedzy

Nie polecam tego lekarza arogancja połączona z brakiem wiedzy

Jest uprzejmy, kompetentny, chętnie pomaga pacjentowi.Jest indywidualistą. Doskonali swoją wiedzę.

Pan DOKTOR zlekceważył problem z którym o niego przyszłam, do tego jego poczucie humoru! jak będę chciała się pośmiać to pójdę do komika ,Pan miał zdiagnozować chorobę a nie leczyć wątpliwej jakości żartami. Wiem że zdania są podzielona ale ja nie polecam i na pewno więcej w jego gabinecie się nie pojawię.

Lekarz ten ma podejście do pacjenta czysto subiektywne. Nie leczy, lecz zaleca profilaktykę. Jest złośliwy i emocjonalny.

Polecam tego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, miły i ogólnie jest super.

Polecam tego lekarza. Jest bardzo uprzejmy, miły i ogólnie jest super.