lekarz Maciej Szwach

Lekarz rodzinny

2,9
2,7

Nie polecam Śmieszne żarty są tylko zabawne dla samego"lekarza" Dobrze, że mam wybór i nie muszę kontynuować proponowanego leczenia.

Proponuje matce leczenie, sugeruje ceny leków, - przecież nie znam się na medycynie. Nie chce wypisać skierowania na dalsze badania. Nie polecam.

Niestety nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Brak kompetencji,wiedzy, intuicji. Zupełna pomyłka wykonywanego zawodu przez Pana Szwacha. Na komika, owszem. Doświadczyło moje dziecko, na sobie nie trafionej diagnozy. Niestety NIE TYLKO RAZ. ODRADZAM!!! Anna

Anna

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz, budzący zaufanie, z dużą intuicją i wiedzą medyczną. Posiada ogromne poczucie humoru co dla pacjenta jest bardzo ważne.Pozdrawiam panie doktorze.Bardzo dobrze wygląda pan w pomarańczowym kolorze koszuli,życzę aby kiedyś wydał pan śmiesznostki i aforyzmy usłyszane od pańskich pacjentów.

To dobry lekarz, ktory ma spora wiedze i ogromna intuicje medyczna. Bylam jego pacjentka i wiem co mowie. Ania

Ogromna wiedza, to szczęście że trafiłem do tego lekarza !!Dziękuję Panie Doktorze.