lekarz Małgorzata Górska-Rząsa

2,5
2,4
2,4
2,2

Byłam u Doktor na pierwszej mojej wizycie u ginekologa i bardzo miłe zaskoczenie. Patrząc wcześniej po opiniach byłam lekko zmieszana, jednak na mojej wizycie było bardzo przyjemnie i komfortowo. Doktor zauważyła, że się delikatnie stresuje, więc łagodnie próbowała mnie rozluźnić miłą rozmową. Podczas badania wyjaśniła mi co, jak, po co i dlaczego. W moim dotychczasowym doświadczeniu jestem w stanie polecić tego lekarza innym :). Dodam również, że nie było żadnego problemu z wypisaniem skierowań na kolejne badania dotyczące antykoncepcji.

Jestem bardzo zdziwiona negatywnymi opiniami. Po wielu latach mogę stwierdzić, że wreszcie znalazłam swojego lekarza ginekologa. Pani doktor poświęciła mi masę czasu, bardzo dokładnie wszystko wyjaśniła, była delikatna podczas badania, wystawiła skierowanie na dodatkowe badania. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, nawet mogę powiedzieć, że momentami było wesoło :) Polecam! Warto samemu sprawdzić niż sugerować się negatywnymi opiniami.

Polecam! Warto samemu sprawdzić niż sugerować się negatywnymi opiniami.

Jestem świeżo po wizycie u Pani Doktor i chcę się podzielić opinią, bo moje doświadczenie jest kompletnie inne niż Państwa wystawiających 1/5. Pani Małgorzata potraktowała mój problem poważnie, nie lekceważyła, nie oceniała, była bardzo delikatna w badaniu i widać, ze stara się, żeby było pacjentowi komfortowo. Odpowiedziała na wszystkie pytania z nawiązką i wystawiła skierowanie na badania. Z pewnością mogę powiedzieć, że wie co robi. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Gorąco polecam. Bardzo kompetentna Pani doktor, z dużym doświadczeniem i z dużą wiedzą, którą potrafi w jasny sposób przekazać, wytłumaczyć. Bardzo konkretnie podeszła do problemu, przedstawiając najgorsze scenariusze i wszelkie możliwe sposoby leczenia, z uwzględnieniem stanu zdrowia. Na pewno zostanie już moim lekarzem.

Wciąż nie wierzę, że tacy pracują dla ludzi. Enel med powinien się wstydzić za posiadanie takich lekarzy!!! Wykonanie cytologi podczas infekcji świadczy o braku podstawowej wiedzy.

Odmówiła wypisania skierowania na badanie profilaktyczne. Całe kampanie o tym że trzeba się badać, człowiek chce sprawdzić, płaci za najwyżsyz pakiet prywatnej opieki medycznej w Enel Med i słyszy że nie dostanie skierowania na badanie profilaktyczne co w efekcie powoduje brak badan profilaktycznych.... kpina...

Pani doktor nie wypisuje skierowań - badania zalecane w 1 trymestrze ciąży potraktowała jak moją fanaberie. Niemiła, nieprofesjonalna - nie warto marnować swojego czasu i nerwów.

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem, była uprzejma zbadała mnie na tyle na ile mogła, dokładnie wytłumaczyła jakie mogą być przyczyny mojej dolegliwości, wystawiła receptę i powiedziała konkretnie co robić dalej. Jak najbardziej wizyta zgodna z moimi oczekiwaniami.

Pani Doktor nie powinna pracować w zawodzie. Podejście do pacjenta poniżej jakiejkolwiek krytyki. Po zgłoszeniu się ze stresującym problemem zostałam praktycznie wyśmiana, a na dodatek Pani Doktor nie omieszkała zrobić wykładu na temat moich życiowych decyzji, które kompletnie nie były związane z wizytą i naturą problemu. Uważam to za niedopuszczalne i jest to oznaka kompletnego braku profesjonalizmu. Nigdy więcej.

Nigdy więcej na wizytę do tej kobiety.. Niekompetentna i do tego opryskliwa. Enelmed już chyba schodzi na psy, że zatrudnia takie osoby...