lekarz Małgorzata Górska-Rząsa

2,5
2,4
2,4
2,2

Odradzam!!! Pierwszy raz spotkałam się u lekarza z taką arogancją i złym traktowaniem pacjenta. Wyszłam zdegustowana. Bardzo niemiła kobieta, bardziej skupia się na tym czy komuś maseczka nie opada niż na problemach pacjenta. Wizyta u tej Pani trwała kilka min na której nie zostałam ani wysłuchana ani nie miałam możliwości zadania dodatkowych pytań. Oczekiwałam profesjonalnego podejścia w zakresie kompetencji lekarza ginekologa. Nie wysłuchano moich dolegliwości , w związku czym wyszłam bez leczenia zgłoszonych objawów, a jedynie skierowanie na płatne badanie (253 zł), które po konsultacji z innym lekarzem okazało w ...

Odradzam!!!

Pierwszy raz spotkałam się u lekarza z taką arogancją i złym traktowaniem pacjenta. Wyszłam zdegustowana. Bardzo niemiła kobieta, bardziej skupia się na tym czy komuś maseczka nie opada niż na problemach pacjenta. Wizyta u tej Pani trwała kilka min na której nie zostałam ani wysłuchana ani nie miałam możliwości zadania dodatkowych pytań. Oczekiwałam profesjonalnego podejścia w zakresie kompetencji lekarza ginekologa. Nie wysłuchano moich dolegliwości , w związku czym wyszłam bez leczenia zgłoszonych objawów, a jedynie skierowanie na płatne badanie (253 zł), które po konsultacji z innym lekarzem okazało w moim całkowicie zbędne więc chciała naciągnąć mnie na dodatkowe koszta. Coś okropnego. Enel Med traci moje zaufanie.

Zdaje się, że jest to pierwsza opinia jaką kiedykolwiek wystawiam, ale jestem zszokowana jak bezczelnym można być tylko dlatego, że pacjentka prosi o skierowanie na usg. Całe szczęście mój kontakt z Dr Górska ograniczył się do teleporady w enelmedzie. Doktor była szalenie nieuprzejma, całe szczęście, że moja wątpliwa przyjemność kontaktu ograniczyła się do kilkuminutowej rozmowy.

Przy pierwszej teleporadzie pani doktor wydawala sie kompetentna i zyczliwa, przy nastepnej miala chyba kiepski humor i uslyszalam o wielu idiotyzmach dziewczyn z rejestracji oraz o jej operacji. O wlasnej sprawie uslyszalam, ze mam sie stawic osobiscie ale ale tym zajmuje sie lekarz rehabilitacji badz internista. Ogolnie zabrala mi ta rozmowa energii na pol dnia, mam nadzieje, ze nie bede musiala korzystac z porad pani doktor w przyszlosci

Stanowcze radzę się zastanowić 2 razy przed umówieniem wizyty. Udałam się do lekarza z podejrzeniem ciąży, byłam bardzo zestresowana. Czekałam pod gabinetem na swoją kolej, po długim oczekiwaniu i opóźnieniu postanowiłam zapukać do gabinetu, na co pani odparła, ze w końcu raczyłam wejść. Pierwszy raz spotkałam się z tym, ze lekarz nie poprosił do gabinetu ( tym bardziej, ze to ginekolog) pacjent nie jest od tego żeby domyślać się, czy może wejść do gabinetu. Oczywiście cała wizyta przebiegła dla mnie krępujące, nie wspomnę już o bezczelnych docinkach. Samo badanie bolesne, po którym miałam problemy i musiałam łykać leki typu furagina. Lekarz był tak nieuprzejmy i chamski, ze w rezultacie nie wytrzymałam i się popłakałam. Nie powinno dojąc do takiej sytuacji, to jest ginekolog i powinna mieć w sobie empatię, albo po prostu ugryźć się w język. Wyszłam z gabinetu nie wiem dlaczego ale z poczuciem winy i wstydem, nie wspominając o tym, ze nie dowiedziałam się niczego więcej, czego sama nie wiedziałam. Stanowczo nie polecam.

Umówiłam się na wizytę do Pani Dotkor zupełnie przypadkowo po dwóch trudnych wizytach u innych lekarzy. Wizyta w Enelmed. Miałam krwawienie czynnościowe. Rozmowa z Panią doktor bardzo mnie uspokoiła. Rzeczowa analiza wyników badań. Otrzymałam wyczerpującą informację na temat mojego stanu zdrowia i schorzenia. Ogromna serdeczności, spokój i może dla niektórych prostolinijne wytłumaczenie sytuacji ale moim zdaniem sposób przekazania informacji bezpośredni ale absolutnie w ramach kultury wypowiedzi. Polecam!

Pani Górska-Rząsa to bardzo dobry, fachowy lekarz. Podczas wizyty poświęciła mi dużo czasu i nie zbagatelizowała żadnej, poruszonej przeze mnie kwestii. Podchodzi do problemu kompleksowo, szuka jego przyczyn wnikliwie analizując wyniki badań ii wszelkie dane. Wykonała zabieg usunięcia polipa błyskawicznie i zupełnie bezboleśnie. Polecam Panią Doktor:-)

Wykonała zabieg usunięcia polipa błyskawicznie i zupełnie bezboleśnie.
Polecam Panią Doktor:-)

Nie polecam tej Pani - jeszcze nie spotkałam się z taką niekompetencją, brakiem szacunku do Pacjenta i przede wszystkim brakiem zainteresowania. Ta Pani bardziej zainteresowana jest rozprawianiem (a w zasadzie monologiem) na temat obecnej sytuacji w kraju i stanie służby zdrowia. Podczas wizyty, lekarz wykazała się zupełnym brakiem uprzejmości. Dziwi mnie fakt, ze wizyta jest taka droga, a w zamian słucha się niezadowolonych wywodów tej Pani. Mam wrażenie, że ten lekarz bardziej zainteresowany jest dzieleniem się swoimi subiektywnymi opiniami z Pacjentkami niż ich leczeniem. Nie polecam - odradzam, szkoda czasu ...

Nie polecam - odradzam, szkoda czasu i nerwów.

Witam.Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami.Lecze sie u Dr Gorskiej od 25 lat - meszkam od wielu lat za granica ale zawsze do niej wracam a ona lapie sie za glowe slyszac diagnoze czy propozycje leczenia przez ,,tutejszych,, lekarzy.Skupic sie nalezy na jej wiedzy .Kiedy wiele lat temu chorowalam nikt nie potrafil znalezc przyczyny.Podczas rutynowej kontroli ,,poskarzylam sie,,choc to nie byla ,,jej,, dzialka . I Dr Gorska natychmiast miala pomysl co jest przyczyna zlego samopoczucia .Jej diagnoza okazala sie trafna i dzieki niej wyszlam na prosta.Przyprowadzalam do jej gabinetu kolezanki, ktore nie znajdowaly rozwiazan u innych ginekologow. Zna swietnie moj organizm i wie jak mnie prowadzic.Mam do niej pelne zaufanie. Ma ostry jezyk to fakt ale mi to nie przeszkadza .Wychodze z gabinetu przekonana ze jestem pod dobra opieka i to jest najwazniejsze.Znam wielu przemilych lekarzy ale wiedza zerowa.A poza tym badanie ginekologicznie musi byc ,,odczuwalne.. .Chodzi o wylapanie zmian - zgrubien. Tak wiec polecam Dr Gorska z calego serca.

Bardzo profesjonalne podejście - szybka diagnoza, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości w sposób przystępny, szczegółowy wywiad, duży spokój i zainteresowanie pacjentem. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor byłą bezczelna, niemiła, powiedziała, że powinno się mnie zamknąć w szpitalu i że mam przestać się bawić. Spytała, co ona ma zrobić. Bez sensu. Brak szacunku, brak podejścia do pacjenta. Gdyby można było dać 0 gwiazdek, to chętnie zmieniłabym ocenę.