dr Małgorzata Kaczmarek

Neurolog

Jeśli komuś nie zależy na tzw. "słodzeniu" i "laniu wody", a na merytorycznej dyskusji - to bardzo Panią doktor polecam. Nie znajduję słów aby opisać z jakim zaangażowaniem i troską spotkałam się będąc pacjentką Pani Doktor. Traktuje pacjentów z godnością, odnosząc się do nich z szacunkiem i sympatią. Serdeczna i życzliwa kobieta, znająca się na rzeczy. Zdecydowanie polecam!

Pani Doktor jest bardzo miła, uśmiechnięta. Zebrała ze mną wywiad, skierowała na dalsze badania. Badanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze. Niezadowolone opinie, ze ktoś został wyproszony z gabinetu są trochę zaskakujące. Przecież długość wizyty narzucana jest odgórnie. Przedłużenie wizyty skutkuje tym, ze inni pacjenci w poczekalni czekają dłużej. Szanujmy się nawzajem i szanujmy swój czas. 15 minut na pacjenta to absurd, ale to należy pisać skargi do Ministra Zdrowia, a nie obsmarowywać panią doktor w internecie. Trend na wylewanie fali hejtu w sieci jest bardzo szkodliwy i krzywdzący. Pani Doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Polecam z całego serca!

Pani doktor jest bardzo uprzejma, ale także rzetelna. Musi być konkretnie i na temat. Ja przyszłam z konkretnym problemem, pani doktor z pełna uwaga i sumiennością się nim zajęła, zbadała, wypisała leki, zleciła skierowanie. Myśle ze panią doktor irytuje nadmierne rozwlekanie się. Ale dr. Kaczmarek posiada bardzo duża wiedzę i jest bardzo skuteczna w swoim zawodzie. Mi jak najbardziej pomogła, była bardzo miła i uprzejma.

Wizytę oceniam pozytywnie. Zostałem zbadany bez opóźnień, pani doktor zebrała wywiad , odpowiedziała na moje pytania, przepisała leki, które pomogły. Widać ze zależało jej żeby mi pomoc. Przez cała wizytę była bardzo miła. Polecam

Wizyty u pani doktor oceniam jak najbardziej pozytywnie. Moje schorzenie wymaga stałej obserwacji neurologicznej, ciesze się jednak, ze trafiłam na panią doktor. Uważam, ze nie mogłam trafić lepiej! Pani doktor dba o stan mojego zdrowia z niezwykła sumiennością. Leczę się u dr. Kaczmarek od lat i jeszcze nigdy nie byłam potraktowana w sposób lekceważący. Zawsze jest życzliwa, może faktycznie nieraz sprawia wrażenie zmęczonej, ale nie należy mylić tego ze znudzeniem czy co gorsza chamstwem! Nie wymieniłabym pani doktor na nikogo innego. Polecam serdecznie każdemu.

Pani doktor miła, zwracała się do mnie z szacunkiem, zleciła TK, odpowiedziała na pytania, przepisała leki. Nie można niczego zarzucić. Polecam

W młodości miałem wypadek samochodowy, od tego czasu doskwiera mi bol pleców i od tego czasu leczę się u pani doktor. Podczas każdego badania doktorka jest uprzejma, zleca niezbędne badania, wypisuje lekarstwa. Wizyty u niej pomagają, ból po lekach się zmniejsza. Zawsze będę wdzięczny pani doktor. Widać ze konkretna babka. Polecam

Pani doktor jest bardzo fachowa. Nie owija w bawełnę i się nie rozczula, ale leczy. I to leczy skutecznie. Od lat cierpię na bóle głowy, pani doktor przepisala mi leki, które pomogły. Przez cała wizytę była miła. Czytałam komentarze jak to pani doktor jest „niezainteresowana” pacjentem, bo „ziewa”. No ludzie, lekarz tez jest człowiekiem i ma prawo być zmęczonym czy niewyspanym. Jednak zmęczenie nie miało wpływu na jakość badania i trafność diagnozy. Pani doktor zwracała się do mnie z życzliwym zaciekawieniem. Otrzymałam fachową pomoc od dobrego lekarza i uprzejmej kobiety.

Pani doktor jest bardzo kochana, do pacjenta odnosi się z szacunkiem i życzliwością. Jest rzetelna i konkretna. Jednak przede wszystkim ma WIEDZĘ. I to jest najważniejsze. Bardzo pomogła mojemu tacie. Polecam.