dr Małgorzata Kaczmarek

Neurolog

Pani Doktor bardzo mi pomogła. Cierpię na silne migreny, bylam u wielu lekarzy z tym problemem, ale tylko pani doktor przepisała mi leki, które rzeczywiście pomogły. Przy pierwszej wizycie zleciła badania dodatkowe, a ona sama przeprowadziła obszerny wywiad i mnie zbadała. Cała wizyta konkretna, uprzejma. Z całego serca polecam i dziękuje pani doktor.

Pani przy pierwszym spojrzeniu wygląda na osobę miłą i uprzejmą, jednak po chwili widać, że zupełnie nie interesuje ją to, co się do niej mówi. Z pierwszego "uprzejmego" wrażenia wyprowadziło mnie już całkowicie jej przeciąganie swoich pytań skierowanych do mnie, które i tak nic nie stwierdziły. Popukała młoteczkiem i tyle. Na koniec, chcąc czym prędzej zakończyć widać nużącą ją bardzo wizytę powiedziała dooooowwwwiiiidzzzeeeeniiiaaaaa... i ziewnęła. Ból mi nie zniknął, a na wizytę czekałem cały miesiąc bo to z NFZ. Może prywatnie Pani poświęca więcej uwagi. Ja zostałem odesłany z kwitkiem mimo, że przed paroma laty byłem ofiarą napadu i właśnie w tym samym miejscu gdzie miałem szyte mam bóle. Wg Pani "Doktór" jestem zdrowy. Pytanie czemu boli? Nawet nie spojrzała w miejsce gdzie mnie boli. Na pytanie czy może jakieś badania zlecić, powiedziała, że badania szkodzą, jakbym miał 5 lat...brak słów... może warto sprawdzić kompetencje tej Pani?

nie mila i wszystko wiedząca.nie słucha co się do pani dr. mówi i argumentuje.nie szanuje pacjentów nie przychodząc na czas do pracy jak by robiła łaskę.

Pani doktor podczas wizyty zachowywała się bardzo uprzejmie, wykonała wszelkie niezbędne badania, przepisała tabletki , ( po których ból głowy zdecydowanie ustał). Pani doktor odnosiła się w stosunku do mnie z szacunkiem i zainteresowaniem. Odpowiadała na zadawane przeze mnie pytania i nie okazywała jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Pani doktor jest jak osobą jak najbardziej godną polecenia.

u pani doktor lecze sie od kilkunastu lat a od kilku rowniez moja zona.oboje uwazamy,biorac tez pod uwage realia polskiej sluzby zdrowia,ze zasluguje ona na nasza wdziecznosc i szacunek za pomoc w leczeniu schorzen, ktore niestety nas dotknely.

Bardzo dobry lekarz.Dzięki ogromnej wiedzy fachowej oraz wnikliwości przy moim leczeniu wróciłem do pełni zdrowia.Bez względnie polecam Panią doktor.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p.doktor, poleciła mi ją moja znajoma .Dzieki tej wizycie zrozumiałam na czym polegaja moje dolegliwości, bardzo dokładnie wytłumaczyła możliwości leczenia i rehabilitacji.jestem wdzieczna p.doktor,że pomogła mi, na pewno będę się u niej dalej leczyła. polecam

Pani Doktor podczas wizyty była bardzo miła, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, wykonała podstawowe badania i zleciła tomografię głowy... co dalej zobaczymy jest to trzeci neurolog, do którego się wybrałam i byłam bardzo mile zaskoczona ponieważ poprzedni na wizytę, za którą zapłaciłam 100zł, poświęcili 5 minut i wypisali ketonal forte, którego i tak zażywać nie mogę ;/