lekarz Marek Kołodziejczak

Ortopeda, Traumatolog

2,2
2,2

Zwykły palant, jakby siedział tam za karę. Jakieś chamskie odzywki, zwykły siwy cwaniak, nawet nie spojrzał na skręconą nogę, wypisał historię i wydrukował dokumentację tak, jakby wszystko było ok. Czekasz miesiąc na wizytę, po to żeby po 2 minutach wyjść z gabinetu z wiadomością, że jak nie boli to ok. NAWET NIE SPOJRZAŁ NA NOGĘ, omijać tego "lekarza" to zwykły burak, który wyżywa się na pacjentach.

Napiszę tak bardzo arogancki lekarz ( jak można do tak nazwac wogole ) 04 listopada moja mama 72 lata przewróciła się w domu i poszła do lekarza. lekarz rodzinny wysłał ja do Pana Kojodziejczaka z podejrzeniem złamania kości srodstopia no i Pan wielce książę z pretensjami ze nie wie czy ja przyjmę bo pracuje do godziny 15 zaznacze ze na skierowaniu było napisane pilna i godzinie dokładnie 15:04 mama weszła do gabinetu to lekarz na nią zaczął krzyczeć ze jest bezczelna i na dodatek zaczął normalnie w świecie używać słów wulgarnych cytuję " kurwa jestem zmęczony 7 godzinna praca wolałbym na Monte Casino opatrywac rannych niż tu kurwa siedzieć " czy tak postępuje lekarz !!!!! Zaznaczam że ja tego tak nie zostawię sam osobiście zglosze się do tego pseudo lekarza to Co napisałem to nie wszystko o tym lekarzu po prostu nie da się tu w czterech słowach napisac -Mariusz Zych

Super podejście , bez pośpiechu , kompleksowo (RTG na miejscu + skierowanie na RMI z uwagi na niepewność która powstała w trakcie wizyty + kwit na refundację ), rzeczowo , polecam !.

Po wizycie u tego Pana zmieniłam swoje dotychczasowe dobre zdanie o lekarzach. Bardzo chamski, nieuprzejmy i cyniczny. Nie zbadał dziecka pomimo, że nie mogło chodzić po urazie stopy, a poradnia chirurgiczna była nieczynna. Powiedział "a co mnie to obchodzi?", a następnie "Proszę wyjść bo blokuje Pani kolejkę". Radzę omijać tego konowała z daleka!

nie polecam-,jezeli pacjęta z bolącym kolanem po 3 minutach wysyła do psychiatry a przy tym jest nieuprzejmy to nie świadgzy o kompetencji.

witam,nic nie rozumiem z tych negatywnych opini, ja bylam u dr. 9.07.015 bez skierowania z bolem przyjał mnie bardzo milo zrobił co tzeba . wytłumaczył jak należy, a mam zlamany nadgarstek to powazna sprawa ,dla mnie profesjonalne podejscie polecam

Biurokrata a nie lekarz a do tego bardzo arogancki i niezyczliwy. Nigdy jeszcze nie spotkalam sie z takim podejsciem do pacjenta. Do tego nie potrafil nawet odtworzyc zdjecia z plyty CD twierdzac ze ma inny system ( pielegniarka potem zrobila to bez problemu). Nie polecam nikomu, szkoda zmarnowanego czasu na czekanie w kolejce na wizyte ale do niego termin byl najkrótszy - teraz rozumiem dlaczego. Irena

Gdybym tylko mogła wcisnąć tu 0. Najgorszy lekarz.. Cham, prostak. Będąc na pierwszej wizycie wydawał się sympatyczny, zlecił rezonans magnetyczny kolana, wracając po pół roku (tyle czekałam na badanie) oczom nie wierzyłam. NIE PRZECZYTAŁ WYNIKU BADANIA, NIE OBEJRZAŁ NAWET BADANIA. STWIERDZIŁ, ŻE NIC NIE JEST, ŻE TO TYLKO MÓJ ZŁY SPOSÓB ŻYCIA PRZYCZYNIŁ SIĘ DO BÓLU, KTÓRY SAMA SOBIE WYMYŚLIŁAM. JEGO PIELĘGNIARKA, ANALFABETKA, NIE ZNA ORTOGRAFII, RÓWNIEŻ WREDNA. Z czymś takim się nie spotkałam nigdy. GDY POWIEDZIAŁAM, ZE NIE MOGE CHODZIĆ ZA DUŻO, TO MNIE WYŚMIAŁ, GDY WSPOMNIAŁAM O ZWYRODNIENIU I PŁYNIE, KTÓRE JEST NA WYNIKU, NIE SKOMENTOWAŁ, TYLKO ZAPISAŁ TABLETKI. OCZYWIŚCIE, LICZYŁ NA KOPERTĘ...

Wlasnie wczoraj mialam pierwsza wizyte, ja nie wiem jak to mozliwe aby opinie byly tak rozbiezne. Ja uwazam ze ten lekarz jest po prostu wspanialy, profesionalny a przede wszystkim ludzki. Zadko spotyka sie takich lekarzy.

Lekarz jak lekarz, może i nie jest za miły, ale jest konkretny. Nie zamieniłabym ortopedy na innego. Rzeczowo odpowiada na pytania, dziwi mnie taka ilość złych opini, skoro do niego ustawiają się kolejki, a na wizytę czeka się nawet 3 godziny.