lekarz Marek Kołodziejczak

Ortopeda, Traumatolog

2,2
2,2

Mój 11 letni syn miał złuszczenie stawu skokowego -'pan doktor' po 4 tygodniach gipsu BEZ ZDJĘCIA RENTGENOWSKIEGO kazał synowi normalnie chodzić i nie zlecił rehabilitacji -twierdząc że to jest dziecko i szybko się zagoi .Po około 3 tygodniach noga synowi powtórnie 'trzasła i jest w gipsie .Nie polecam -aczkolwiek wytłumaczył cały opis leczenia -nie powiem -jednakże nie polecam -chamidło pierwszej klasy -już lepiej naprawdę wydać te powiedzmy 100 zł. i pójść po poradę di innego lekarza prywatnie .PORAŻKA DLA SŁUŻBY ZDROWIA!!!

Jestem po otwartym zlamaniu nogi. Od roku leczyl mnie Pan "Doktor". Przy niezrosnietej nodze skierowal mnie na rehabilitacje, a w tym czasie wystapilo rowniez powazne zapalenie kosci. Po leczeniu szpitalnym stwierdzono staw rzekomy, gdzie prawdopodobnie czeka mnie przeszczep kosci. Nie polecam go nikomu i nikomu nie zycze takiego leczenia przez to indywiduum. Jest niemily dla pacjentow oraz dla sluzby medycznej w tej przychodni, a niezapisanych na wizyte wyrzuca za drzwi mowiac doslownie. Jest najwiekszym chamem, jaki moze byc w sluzbie zdrowia.

Przebieg wizyty zależy od humoru lekarza.

Przebieg wizyty zależy od humoru lekarza.

Miałem złamany palec po sciągnieciu gipsu pan wytłumaczył mi dalszy ciąg leczenia i zrobił komleksowe bandania. Polecam

Lekarz który nie przyjmuje pacjentów z bólem. Oskarża, że człowiek udaje ból. Stawia również złe diagnozy!!! Stanowi zagrożenie! Przestrzegam przed tym "lekarzem". Dziwie się, że nadal przyjmuje w rumskiej przychodni. Pacjentka z Rumi.

Pacjentka z Rumi.

W życiu nie spotkałam tak chamskiego i nieprzyjemnego lekarza. Zadufany i bezczelny człowiek. Absolutnie nie polecam.

Miałam bardzo skomplikowane złamanie i skręcenie nogi w kostce.Po operacji miałam w nodze 4 śruby,płytkę i druty.Byłam załamana i przerażona.Pan Doktor wytłumaczył na czym polega uraz.Na czym będzie polegało leczenie.Na każdej wizycie informował mnie o stanie nogi.Potrafił też zawsze podtrzymać na duchu.Jestem Mu za to bardzo wdzięczna. Obyśmy mieli więcej takich lekarzy!!! Ludmiła A z Rumi.

Ani publicznie ani prywatnie nie polecam tego indywiduum. Ludzi traktuje jak bydło bez cienia skrupułów. Co do oceny to nie jestem pewny czy z niego większy prostak czy większy cham... na pewno minął się z powołaniem.