mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Bardzo profesjonalne podejście. Pan Marek pomógł mi, kiedy inne terpapie nie działały. A do tego bardzo sympatyczny i zabawny człowiek. Polecam każdemu

Dzięki terapii pana Marka - mistrza w swojej dziedzinie - mój kręgosłup czuje się coraz lepiej, co przekłada się na zdecydowaną poprawę komfortu życia. Odzyskuję sprawność fizyczną i cieszę się długimi spacerami, a nawet górskimi wędrówkami (bez bólu). Wizyty u pana Marka - osoby o dużej empatii i niezwykłym poczuciu humoru - to nie tylko satysfakcja z profesjonalnych zabiegów, ale także przyjemność rozmowy na różne ciekawe (nie tylko medyczne) tematy. Z każdego spotkania wychodzę zadowolona, uśmiechnięta i mam ochotę wrócić tu znowu.

Wspaniałe i profesionalne podejscie do pacjenta. Dla potrzebujacego pomocy znajdzie czas i co najwazniejsze pomoże. Swietny rehabilitant i wspanialy czlowiek. Gorąco polecam

Pana Marka poleciła mi koleżanka, powiedziała.. " to są ręce, które działają cuda". Gwarantowała mi fachową opiekę, cudowne podejście do dzieci, szybkie efekty, nie myliła się!. Pan Marek to świetny specjalista, posiadajacy szeroką wiedzę, doświadczenie oraz wyszukane poczucie humoru, które znacząco umila nam czas. Rozpoczęliśmy rehabilitację syna w wieku 8 miesięcy borykając się min. ze wzmozonym napięciem mięśniowym i zahamowaniem postępów ruchowych. Dzisiaj widać postępy niemalże z dnia na dzień za co jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Pełni uznania, polecamy Pana Marka.

Godny polecenia specjalista w zakresie rehabilitacji. U Pana Marka leczy się cała nasza rodzina, zarówno dorośli jak i dzieci. Wnuczka z polecenia neurologa trafiła do p. Marka jako kilkumiesięczne niemowlę z wzmożonym napięciem mięśniowym. Dzięki rehabilitacji, po kilku miesiącach wszystko dobrze się skończyło i wnuczka mając roczek zaczęła samodzielnie chodzić. Rehabilitowaliśmy ją także w zakresie koślawienia stóp i kolan, teraz jest nastolatką bez żadnych wad postawy. Pozostali członkowie rodziny reperują u Pana Marka schorowane kręgosłupy i schorzenia z tym związane. Pan Marek dzięki swoim kompetencjom w kilka wizyt wyleczył mnie z dokuczliwej ostrogi, która doskwierała mi od kilku lat. Rewelacyjny fachowiec, którego polecam każdemu borykającemu się z problemami zdrowotnymi.

Profesjonalista w dziedzinie fizjoterapii, terapii bólu, stawia trafne diagnozy jeszcze przed wizytą u lekarza. Posiada ogromną wiedzę o układzie kostnym, chorobach i rehabilitacji. Miły, przyjazny, słucha pacjenta i poświęca czas. W naszym przypadku mega poprawa dzięki pracy Pana Marka. Gorąco polecam- pełna profeska, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, bo trzeba lubić co się robi a Pan Marek widać że lubi 😀 Pomocny dla każdego, czy małego czy dużego.

Trafiłam do Pana Marka z polecenia. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to profesjonalista w swojej dziedzinie czyli "właściwy człowiek na właściwym miejscu" Ogromna wiedza, miła osobowość, poczucie humoru, super podejście do pacjenta. Dużo podpowiedzi, jak postępować, aby rehabilitacja przyniosła oczekiwane efekty. Po każdej wizycie czuję się coraz lepiej. Polecam.

Bez dwóch zdań Pan Marek to prawdziwy profesjonalista! Fachowe podejście, poparte wiedzą merytoryczną oraz praktyką, duże poczucie humoru oraz ogromna empatia. Wizyty u pana Marka to znacząca ulga dla moich pleców, nie zdawałam sobie sprawy, że moje mięśnie są tak bardzo pospinane. Ustąpiły bóle ręki, biodra i barku. Być może, gdybym wcześniej trafiła do Pana Marka,11 lat temu uniknęłabym operacji kręgosłupa. Zdecydowanie polecam i gorąco pozdrawiam!

Zdecydowanie polecam i gorąco pozdrawiam!

Witam. Dokuczały mi bóle kręgosłupa i często powracające rwy kulszowe, dretwiala mi lewa noga, nie mogłem na niej stanąć. Pana Marka polecił mi brat. Po kilku wizytach poczułem się znacznie lepiej i mogłem swobodnie stanąć na palcach. Polecach jego oddanie i pełen profesjonalizm. Pan Marek to dobry i życzliwy specjalista.

Pan Marek jest sympatycznym i miłym , ale przede wszystkim skutecznym specjalistą. Zgłosiłam się do P. Marka z polecenia mojego męża, gdyż po wielu latach pracy siedzącej i przy komputerze nabawiłam się schorzenia kręgosłupa. Często bolały mnie plecy i szyja i przy tym też głowa. Profesjonalne zajęcie się moim problemem sprawiło, że czuję się znacznie lepiej, nie muszę zażywać tabletek przeciwbolowych. Polecam pana Marka każdemu kto szuka prawdziwego specjalisty.