mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Do Pana Marka trafilismy z polecenia neurologa i nie zawiedlismy sie . Rozpoczelismy rehabilitacje gdy syn mial 3 miesiace , diagnoza :wzmożone napiecie miesniowe ( nie potrafil lezec na brzuszku , przewracal sie od razu na plecy , mial zacisniete pięści, odginal sie do tylu , w trakcie snu wyginal sie w literke C , byl niespokojny podczas karmienia piersią) Odpowiednio dobrane ćwiczenia juz po 2 miesiacach przyniosly pierwsze rezultaty - neurolog pozwolił na szczepienie widzac dużą poprawkę ruchową naszego dziecka . Z tygodnia na tydzien bylo coraz lepiej syn polubil leżenie na brzuszku ,zaczął przewracac się na boki , z plecow na brzuch i na odwrot , pelzac , raczkowac ,siedziec , wstawać ,chodzić przy meblach i za ręce. Teraz synek ma 11 miesiecy i nasza rehabilitacja zakończyła sie sukcesem 😄po wnm nie ma śladu .

Do Pana Marka trafiłem z powodu problemów z kręgosłupem, a zwłaszcza jego szyjnym odcinkiem. Został mi "polecony" przez znajomą, która również korzysta z jego pomocy. Z terapii jestem bardzo zadowolony. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze i co najważniejsze przynosi pożądane efekty. Dolegliwości nie wracają. Na wszystkie pytania i wątpliwości zawsze otrzymuję wyczerpującą odpowiedź.

Witam. Do Pana Marka Trzaski trafiłam z polecenia Lekarza Neurologa, który również jest świetnym specjalistą jak Pan Marek! Poszłam do Pana rehabilitanta z dzieckiem trzy miesięcznym. Bardzo się obawiałam rehabilitacji tak maleńkiego dziecka (każda mama powinna zrozumieć obawy). Lecz szybko one zostały rozwiane. Kiedy zobaczyłam podejście Lekarza do mojej córeczki i te profesjonalne ruchy z minuty na minuty kamień spadał mi z serca. Już w połowie rehabilitacji wiedziałam że dobrze trafiłam. Moja córeczka teraz ma 7 miesięcy i nie wymaga rehabilitacji. Pan Marek odpowie na każde zadane pytane, wytłumaczy, pokaże ...

Pan Marek odpowie na każde zadane pytane, wytłumaczy, pokaże tyle razy ile będzie trzeba jak wykonać dane ćwiczenie w domu w razie potrzeby.
Dlatego jeśli będę miała taką możliwość to polece każdemu Pana Marka bo jest bardzo dobry w tym co robi, jeśli chodzi o podejście do dzieci to ma je genialne! Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała rehabilitacji, ale jeśli się tak zdaży to nie będę szukała innego.
Pan Marek Trzaska Jest Naprawdę Bardzo Dobry W Tym Co Robi!
P.S. Jeszcze Raz Dziekujemy Za Rehabilitacje Naszej Córeczki Oraz Doprowadzenie Jej Do Całkowitego Zdrowia.

Do pana Marka trafiłam z moim paromiesięcznym synkiem, kiedy okazało się, że ma problem z napięciem mięśniowym. Pan Marek to doskonały specjalista, a dodatkowo ma rewelacyjne podejście do dzieci. Po każdej wizycie widzę znaczące postępy u mojego dziecka, a to jest najlepsza rekomendacja jaką można dać. Chętnie polecam go wszystkim, którzy szukają indywidualnego podejścia do pacjenta oraz profesjonalizmu.

.Witam chcialam sie z panstwem podzielic opinia o swietnym w swoich fachu panem Markiem.Do pana Marka udalismy sie.,gdy Zuzanka miala.3miesiace z obniżonym napieciem mięśniowym. BARDZO szybko bylo widac pierwsze efekty. ,Z Całego serca polecam pana Marka, Pełen profesjonalizm , stu procentowe zaangazowanie, swietne poczucie humoru, Tylko i wylacznie pana Marka ,najlepszy na swiecie !!!

Szczerze polecam Pana Marka! Bardzo dobry czlowiek i perfekcjonalista w swoim fachu. Rehabilitował mojego synka. Ma bardzo dobre podejście zarowno do dzieci jak i do starszych. Pozdrawiamy!

Szczerze polecam Pana Marka!
Pozdrawiamy!

Do pana Marka trafiłem z przeciągającym się atakiem rwy kulszowej na odcinki L4/L5 i L5/S1. Przez 3 tygodnie lekarze podawali mi różne środki przeciwbólowe i kazali czekać. co niektórzy sugerowali nawet operacje. Za namową żony przyleciałem do Polski (bo aktualnie mieszkamy zagranicą) i udałem się do pana Marka, którego dobrze już znamy bo wcześniej pomógł już naszej kilkumiesięcznej wtedy Julii. Po pięciu tygodniach intensywnej rehabilitacji Pan Marek postawił mnie na nogi. W tej chwili jestem już 3 tydzień w pracy i czuje się wyśmienicie. Gdyby nie Pan Marek pewno dalej leżałbym w łóżku na prochach i czekał na cud. Gdybym mógł dałbym Panu Markowi 10 gwiazdek. Polecam wszystkim borykającym się z jakimikolwiek problemami. Pan marek na pewno pomoże.

Do Pana Marka trafiłam z polecenia koleżanki pod koniec 2017. Od kilku lat borykam się z problemami odcinka lędźwiowego. Wykonuję pracę siedzącą, co dodatkowo obciąża kręgosłup. Do wizyty byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ wcześniejsze wizyty u innych rehabilitantów nie przyniosły pożądanych rezultatów, a ból stale powracał i zaczął uniemożliwiać normalne funkcjonowanie oraz pracę. Gdy dotarłam na pierwsze spotkanie dolegliwości bólowe były tak silne, że nie byłam w stanie się w pełni wyprostować. Był to 6 czy 7 taki epizod w ciągu 4 miesięcy. Po kilku minutach badania, wywiadzie oraz zapoznaniu się z przyniesioną dokumentacją medyczną Pan Marek rozpoczął terapię. Masaż był bardzo bolesny i różnił się od tych, które przeszłam do tej pory. Po godzinie wyszłam z gabinetu wyprostowana, ale bez przekonania, że zabieg przyniesie efekty. Następnego dnia dolegliwości bólowe były znacznie mniejsze i ustąpiły całkowicie po ok 3 dniach. Znowu mogłam normalnie funkcjonować bez leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Wróciłam do gabinetu po ok. 2 tygodniach na kolejną sesję i leczenie kontynuuje do tej pory. Z wizyty na wizytę efekty są coraz bardziej widoczne. Od grudnia nie miałam dolegliwości, które uniemożliwiłyby mi wykonywanie pracy. Dzięki Panu Markowi mogę znowu uprawiać sport, pracować i cieszyć się życiem. Gorąco polecam tego specjalistę!!!

Śmiało polecam Pana Marka.To świetny rehabilitant z profesjonalnym podejściem do pacjenta a poza tym przemiły człowiek z dużym poczuciem humoru. Ola

Profesjonalizm i doświadczenie. Uczęszczaliśmy od 3 m.ż. do ukończenia 1 roku. Widoczne postępy w rehabilitacji. Gabinet b.dobrze wyposażony. Polecamy wszystkim.