To doktor Judym.Najwspanialszy człowiek-lekarz.Leczy ludzi i nie dba o dobra materialne,najwazniejszy jest pacjent.Kocha dzieci,przyjmuje od rana do...rana,w święta.Pamięta każdego pacjenta,chorobe,wyniki-niesamowita pamięć.Wielki lekarz i bardzo skromny człowiek.Mam nadzieje że długo będzie pomagał wszystkim potrzebujacym.Nie ma takich ludzi jak on.ZYCZĘ DUŻO ZDROWIA PANIE DOKTORZE!!!

Niedziela ,godz popołudniowe z minuty na minutę poczekalnia pęka w szwach. Lekarz wspaniały dla wszystkich ma serce ,czas i trafne porady. Sto lat życzymy i dziękujemy. Koszt 0 -moja choroba nie P Doktora dziedzina lecz dał namiary na specjalistę .

Polecam!!! Świetny specjalista, lekarz z powołania, każdego traktuje indywidualnie i wyjątkowo. Polecam!!!

Wspaniały człowiek, mało teraz takich lekarzy.Dlatego nie zgadzam się z opinią z dnia 27.02.10., jest ona bardzo krzywdząca dla Pana doktora.

To jest człowiek który zasługuje na miano lekarza,drugiego takiego nie spotkałam,choć z wieloma miałam do czynienia,zawsze pomorze,nikomu nie odmówi,dusza człowiek.Zyczę zdrowia dziekuje.

Dla mnie to geniusz! Niesamowita pamięć (to jest klucz do tego geniuszu). Pamiętał moją wizytę sprzed 3 lat ze szczegółami. Zawsze dobra diagnoza. Jeśli chodzi o mnie i moje dziecko tylko jemu ufam. Zawsze ma czas, piątek, świątek czy niedziela. Nawet w nocy. Oby go nam nigdy nie zabrakło.

Dokładny, godny zaufania, dobrze zbada zanim postawi diagnozę, nie szafuje antybiotykami bez potrzeby, jedyny minus to duże kolejki ale to świadczy o profesjonalizmie Doktora. ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Jest bardzo dobrym lekarzem kiedy miałam zapalenia płuc on mi pomógł bo lekarze pierwszego kontaktu powiedzieli ze to astma i przepisali leki na astme a P.Fluder stwierdził ze to zapalenie płuc i 3 miesiace nie chodziłam do szkoły i P.doktor postawiłmnie na nogi

co ja moge powiedziec? odkad pamietam dr. Fluder zawsze mnie leczyl, zawsze postawil trafna diagnoze i wyciagal mnie z najgorszych chorob a takze grozby pobytu w szpitalu. Nie ma drugiego takiego lekarza

Lekarz z powołania. Nigdy nie oszukiwał mnie jeśli nie wiedział z jaką chorobą ma do czynienia, tylko wyciągał przy mnie kopendium rzadkich chorób dziecięcych, czytał, tłumaczł i doradzał gdzie można się udać po pomoc. Bardzo rzadko pobiera wynagrodzenie za udzielenie pomocy, a jeśli już chcę zapłacić z poczucia ludzkiej przyzwoitości to muszę wciskać pieniądze na siłe. Doktor Fluder jest naszym oparciem w chorobie, zawsze możemy na niego liczyć, nigdy nie odmówi choć mam wrażenie, że czsem jest bardzo zmęczony. Podziwiam go i gratuluję mu z całego serca. OBY ŻYŁ 100 LAT ALBO I WĘCEJ!!!!