lekarz super leczyl wszystkie moje pokolenia

lekarz super leczyl wszystkie moje pokolenia

DR.FLUDER TO NAJLEPSZY LEKARZ. MA ZAWSZE CZAS,NIE ODMÓWI NIKOMU.STAWIA TRAFNE DIAGNOZY.NIE FASZERUJE DZIECI JAK INNI TYMI WSTRĘTNYMI ANTYBIOTYKAMI. OD KIEDY DO NIEGO TRAFILIŚMY,A BYŁO TO ROK TEMU,SYN NIE MIAŁ ANTYBIOTYKU.TO NIE TYLKO LEKARZ-TO PRZYJACIEL.

Nigdy nie spotkalam lepszego lekarza. Solidny, kompetentny, miły i odpowiedzialny - Jednym slowem FANTASTYCZNY

Może czasem się sprawdza (sądząc po opiniach) ale na mnie nie wywarł pozytywnego wrażenia. Potrakował moją córkę po macoszemu i nie wzbudził naszego zaufania.

jeden jedyny raz mieliśmy możliwość skorzystania z usług Pana Doktora. Wrażenie jakie wywarł na nas ten Człowiek jest ogromne. Miły i wzbudzający sympatie dzieci. Pełen pozytywnej energii, bardzo konkretny i dokładny. Oby, jak najwięcej było takich Fachowców. Pozdrawiamy serdecznie.

Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem!!!

Jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem!!!

POLECAM, super lekarz z powołania wszystko dokładnie wytłumaczy doradzi wyjaśni dla Niego najważniejszy jest pacjent

Wspaniały lekarz i człowiek, leczył i leczy cała moją rodzinę. Rozpoznaje choroby z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić. Czy w dzień czy w nocy pan doktor ma czas dla pacjentów! Lekarz z powołania. Gorąco Polecam !!!!!

NIE SPOTKAŁAM JESZCZE TAKIEGO LEKARZA KTORY TAK TROSCZY SIE O PACJETA MYSLI I NAWET DZWONI ZEBY SIE DOWIEDZIEC CO Z CHORYM. TAKICH LEKARZY Z POWOLANIEM JUZ NIE MA

Switny specjalista! pomogl moim synom(blizniaki). Bardzo polecam!!!

Switny specjalista! pomogl moim synom(blizniaki). Bardzo polecam!!!