dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Wspaniały człowiek, bardzo dobry fachowiec. Polecam wszystkim jako specjaliste od polipow na faldach głosowych, a jeśli chodzi o rzucanie palenia, Pan doktor był w moim przypadku bardziej skuteczny niż Desmoksan 😊. W szpitalu w Sosnowcu stworzył doskonały zespół. Szacunek dla całego Personelu Oddziału Otolaryngologii przy ul. Zegadlowicza w Sosnowcu. Gorąco polecam.

Fantastyczny lekarz! I jeszcze z Sosnowca (co może zadziwić niejednego ślązaka)!! :) Ale do rzeczy, bo to co powyżej jest mniej istotne... Świetne podejście do pacjenta, współpracowników, także personelu nie-medycznego. Doktor ma kompetencje, a wnoszę po zabiegach, które przeprowadził na mojej osobie (FESS, septoplastyka nosa). Zdecydowana poprawa funkcjonowania po, wyleczone i wyczyszczone wszystkie zatoki! Dodatkowo, co niezbyt częste w tym zawodzie posiada świetne podejście do tego co robi, ma dystans do siebie i innych oraz meeega poczucie humoru. Pobyt w szpitalu to nic ciekawego, ale u doktora Kozłowskiego na chwilę ...

Świetne podejście do pacjenta, współpracowników, także personelu nie-medycznego. Doktor ma kompetencje, a wnoszę po zabiegach, które przeprowadził na mojej osobie (FESS, septoplastyka nosa). Zdecydowana poprawa funkcjonowania po, wyleczone i wyczyszczone wszystkie zatoki! Dodatkowo, co niezbyt częste w tym zawodzie posiada świetne podejście do tego co robi, ma dystans do siebie i innych oraz meeega poczucie humoru. Pobyt w szpitalu to nic ciekawego, ale u doktora Kozłowskiego na chwilę można o tym zapomnieć. Dodatkowo bardzo profesjonalny oraz sympatyczny zespół współpracowników! Polecam każdego z lekarzy z jego oddziału (bardzo sympatyczne Lekarki)!! Ogólnie bardzo zabiegany, ale przede wszystkim poświęcony swojej profesji Lekarz! Polecam!

Nie polecam. Wizyta kosztuje 200 zł , na której pan nawet nie zrobił USG. Zagaduje, uśmiecha się , a na koniec przepisuje kropelki do nosa -porażka. Dobry jest tylko z robienia wokół siebie dobrego pijaru

Wspaniały lekarz. Bardzo miły i sympatyczny. Cieszę się, że mnie operował, miałam usunięty płat głosowy z polipem. Nie straciłam głosu, wszystko jest dobrze. A tak bardzo się bałam. To wspaniały człowiek.

Jestem niezmiernie zadowolona z pobytu na laryngologii w Szpitalu. Mialam robiony zabieg. 3 miesiące meczylam sie z oddychaniem przez polip w nosie. PAn doktor wspaniale pozbył się go z nosa. Zabieg odbyl sie bezboleśnie (mimo mojego strachu) i bez zadnych powiklan. Pan doktor i inni tam pracujący lekarze - oceniam na 6

Pan doktor i inni tam pracujący lekarze - oceniam na 6

polecam.super doktor.podczas badan zwrocil uwage na moj glos ...szybko wizyta i zabieg ..bez kolejki bez problemow wszystko super .dziekuje bardzo

Pragnę podziękować Panu dr Kozłowskiemu za udany zabieg zatok .Jego profesjonalizm i wykonany zabieg pozwoliły mi wrócić do zdrowia.Lekarz godny zaufania.

zabieg odbył sie 06 06 16 po 3 dniach już byłam w domu .........niepotrzebnie tak bardzo się bałam ....dobrze że trafiłam na takiego lekarza dziękuje p.dr. kozłowski

Wspaniały lekarz ! Miałem trudności w oddychaniu, jednak spotkanie, konsultację z Panem Kozłowskim oraz zabieg który mi wykonał odmieniły mi całkowicie życie. Interesuje się swoimi pacjentami, zawsze jest dostępny i odpowie na wszelkiego typu pytania. Zrozumiale wytłumaczy sposób zabiegu oraz późniejsze leczenie. Lekarz godny zaufania ! Takich ludzi jak Pan Doktor Mariusz Kozłowski jest na prawdę niewiele - uprzejmy, miły - zawsze w każdej sytuacji potrafi pocieszyć. Bez zastanawiania się- lekarz GODNY POLECENIA !

Bez zastanawiania się- lekarz GODNY POLECENIA !

Wspaniały Lekarz!!!!! Zdiagnozował moją chorobę po pierwszym badaniu, czego nie potrafiło zrobić kilku innych lekarzy, do których chodziłam od dłuższego czasu. Z dużą uwagą i cierpliwością zapoznał się z całą historią mojej choroby. Idealnie dobrane leki poskutkowały tym, że w trzecim dniu leczenia czuję się zdecydowanie lepiej. Ma wspaniałe podejście do pacjenta, któremu poświęca bardzo dużo czasu i uwagi. Bardzo uprzejmy i kompetentny. Wizytę u Pana Doktora pod każdym względem oceniam na bardzo dobry ( szkoda, że nie można na szóstkę). Polecam każdemu Pana Doktora Kozłowskiego. Oby więcej takich lekarzy ...

Polecam każdemu Pana Doktora Kozłowskiego.
Oby więcej takich lekarzy !!!!!!!