dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Jestem po drugiej operacji FESS (pierwsza była w Katowicach na ul. Francuskiej - brak nowoczesnego sprzętu) przeprowadzonej przez dr Kozłowskiego. Na duży szacunek zasługuje zarówno sposób przygotowania do operacji (szczegółowe wyjaśnienie problemu i omówienie zakresu operacji), sposób jej przeprowadzenia, jak również bardzo dobra opieka pooperacyjna na oddziale laryngologicznym sosnowieckiego szpitala nr 1. Dr Kozłowski jest świetnym fachowcem, ale również b. dobrym człowiekiem, który swoim optymistycznym sposobem bycia potrafi podnieść na duchu osoby borykające się ze złożonymi problemami laryngologicznymi od wielu lat, zapewniając jednocześnie dostęp do najnowszych osiągnięć medycyny.

Miale dwie operacje usowania polipow i czyszcznie zatok i dwie operacje to poprostu koszmar byly robione w Katowicach na ul. francuskiej odradzam wszystkim tam wizyte to nie sa lekarze ale rzeznicy. Az trafilem do pana kozlowskiego opowiedzialem wszystko i teraz jestem po trzeciej operacji zrobionej przez niego i powiem tyle poprostu jego rece naprawde robia cuda i traktowanie przez niego pacjeta to to poprostu nie da sie opisac. Super GOSC!

CUDOWNY LEKARZ,MIALAM WYCINANE MIGDALY W ZNIECZULENIU OGOLNYM,LEKARZ ZNA SIE NA RZECZY,UMI POZARTOWAC JEST WESOLY PO PROSTU SUPER

Najlepszy Specjalista z jakim miałem kontakt, kompetentna osoba z ogromną wiedzą! Podejście do pacjenta rewelacja. Polecam! Przyjmuje prywatnie na Swobodnej 8.

Pozytywna!Uznanie i szacunek dla całego pracującego tam zespołu, oddziału laryngologi,Szpitala nr 1 w Sosnowcu.

Facet z powolania naprawde szacunek wielki. Doktor Kozlowski operowal mnie i jego opieka i traktowanie poprostunie miesci sie w glowie poprostu super. Szkoda ze takich lekarzy jest tylko nie wielu w tym kraju. Polecam wszystkim pana Kozlowskiego naprawde jak zyje 35 lat to jeszcze nie spotkalem sie z takim lekrzem!

Dobry fachowiec, byłem prowadzony przez tego lekarza przy tonsillektomii i jestem zadowolony. Pan Kozłowski poinformował mnie o zagrożeniu podczas zabiegu oraz w przypadku zaniechania zabiegu. Przed zabiegiem miałem podane leki na zwiększenie krzepliwości krwi przez co zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji. Polecam każdemu kto ma problemy laryngologiczne i szuka odpowiedniego specjalisty

Z wystawieniem opinii chciałem się wstrzymać do dwóch miesięcy po operacji, w celu stwierdzenia różnic w oddychaniu. Pan dr Kozłowski okazał się świetnym fachowcem. Lekarza polecił mi znajomy. Przez całe życie oddychałem tylko jedną dziurką nosa i nigdy mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało. W trakcie wizyty lekarz przekonał mnie do operacji, za co mu jestem wdzięczny. Operacje wykonano w szpitalu w Sosnowcu na ul. Zegadłowicza 3. Szpital jak państwowy, żadnych rewelacji ale opieka wzorowa. Pielęgniarki od samego początku mówiły, że nie ma prawa boleć i jakby co służyły środkiem przeciwbólowym.
Dzięki temu lekarzowi, oddycham jak normalny człowiek za co mu dziękuję. Podsumowując do lekarza chodzę z żoną i dzieckiem, jak również poleciłem go rodzicom i teściowej. Dużym atutem jest kontakt, w razie jakichkolwiek problemów służy pomocą. Pozdrowienia dla doktora, oby jak najwięcej takich lekarzy.

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Miły i kompetentny, ale niestety bardzo zabiegany.

Wybitny specjalista. Moim zdaniem najlepszy Laryngolog z jakim "miałem do czynienia" na obrębie Zagłębia Dąbrowskiego. Polecam.