dr n. med. Mariusz Wróblewski

Rewelacyjny, cierpliwy, a co najważniejsze rzetelny. Przeprowadził u mnie operację wspaniała opieka podczas hospitalizacji.

pierwsza wizyta - na zaproszenie nfz w zw z profilaktyka raka szyjki macicy - cytologia, wynik ogolnie ok, ale "lekarz" zasugerowal wykonanie posiewu - koszt 100zł, w innej placówce rowniez w ramach nfz BADANIE BEZPŁATNE!!! wziął pieniądze włożył do szufladki i tyle - zero rachunku/potwierdzenia, zasugerował również pobranie 4 wycinków z szyjki macicy do badania - inny lekarz stwierdzil, ze skoro cytologia jest w porzadku i posiew - jak sie okazalo - rowniez to nie ma takiej potrzeby...zanim wytłumaczył sens i przebieg badania już wyznaczył termin zabiegu - odmówiłam, aby skonsultowac to z innym lekarzem, u ktorego leczylam sie przez ostatnie 14 lat, przeprowadzka zmusila mnie do pojscia do M.Wroblewskiego ...zapytalam o badanie piersi...sam z siebie zrobil usg piersi, a potem zapytal czy poinformowal, ze to badanoe bedzie kosztowac 50zł, bo punkty z nfz sie skonczyly, odparlam, że nic nie mówił, wiec mialam badanie gratis, ale zdjecia z usg nie otrzymalam, bo nie zapłaciłam!!!! bez komentarza

Niestety zależy mu tylko na pieniądzach. Normą jest wyciąganie pieniędzy za wymaz (biocenoza pochwy) - 100zł za każde 'badanie'. Dodam,że na grzybicę leczyłam się u niego pół roku i za każdym razem stówka, zarówno ode mnie, jak i mojego partnera za wymazy. Pewnego razu o wyniku dowiedziałam się przez telefon od pani z recepcji (okropne babsko) - tak wszystko w porządku. Przyjeżdżam na wizytę okazuje się,że pan doktor nie ma mojego wyniku, na kolejnej wizycie się on znajduje i na pewno nie jest w porządku. Tyle ile straciłam na leki, wymazy nie da się policzyć. Zmieniłam lekarza - jak zobaczył moje 'wymazy' zaczął się śmiać 'taki wymaz jest na poziomie szkoły podstawowej,niech Pani lepiej zmieni lekarza'. Wniosek - nie polecam wybierać się do doktora Wróblewskiego, chyba, że chcą Panie zasilić jego kolekcję drogich mercedesów przed gabinetem.

Niezwykle konkretny i fachowy super opieka podczas operacji -polecam

Niezwykle konkretny i fachowy super opieka podczas operacji -polecam

Odrazu przechodzi do "rzeczy" Skierował mnie do szpitala żebym nie płaciła za badania.

wspaniały lekarz, bardzo profesjonalna opieka w trakcie pobytu w klinice.Rozpoznanie postawione w gabinecie potwierdziło się z wynikiem po operacji polecam

Super ginegolog bardzo dobry naprawde plecam

Super ginegolog bardzo dobry naprawde plecam

niestety jestem bardzo zawiedziona kompetencjami Pana doktora, niestety kilkakrotnie dowiódł tego iż zależy mu tylko na pieniądzach (zamrożenie nadżerki - 300 zł) zespół policystycznych jajników, wciąż hormony i jakieś tabletki na grzyby, kiedy zmieniłam ginekologa okazało się że nadżerkę zamroził niepotrzebnie a żadnej z tych chorób które mi zdiagnozował żaden inny lekarz nie potwierdził a byłam już u kilku

Jest to lekarz dla którego liczy się tylko kasa!!!!! Na wizytach wszystko ok a w rezultacie dziecko urodziło się z poważnymi problemami.

Jest to lekarz dla którego liczy się tylko kasa!!!!!

Byłam pacjentką Pana Doktora - wyciąganie kasy i straszenie problemami z tarczycą ( dziwnym trafem koleżanka przyjmuje w tym samym gabinecie i można od razu się umówić) KASA,KASA,KASA