dr n. med. Mariusz Wróblewski

Lekarz namówił mnie na zabieg krioterapii-koszt 350 zł, po którym leczę się już pół roku i końca nie widać. Inni lekarze twierdzą, iż absolutnie ten zabieg w moim przypadku nie powinien być nigdy wykonany. Odradzam z całego serca tego lekarza.

osobiscie uwazam lekarz godny polecenia prowadzil nasza ciaze, szybko reagowal uratowal nas od poronienia a potem od przedwczesnego porodu, odpowiednio wczesnie wyslal nas do szpitala.urodzilam zdrowego chlopczyka a troche bylo nerwow.

do dr. chodzilam przez cala ciaze...mialam robione badania usg jak rowniez ktg.pod koniec ciazy badanie ktg coraz czesciej wykazywalo bardzo slabe(prawie nie wyczuwalne) tetno dziecka,o czym pan doktor mnie tylko uprzejmie poinformowal i skierowal do domu po zapisaniu na nastepna wizyte..po kilku badaniach ktg ktore wykazywaly to samo pan doktor skierowal mnie do poznania na ul.polna na badanie usg 3d.tam byl maly problem co do odbioru wyniku poniewAZ zadano za niego ponad 100zl a pan wroblewski powiedzial ze tam zrobia mi je bezplatnie!suma-sumarum wynik odebral mi pan doktor osobiscie abym nie musiala placic i na nastepnej wizycie przekazal mi ze wszystko jest w porzadku i zapisal na nastepna wizyte,na ktora juz nie przyszlam bo jak ja to nazywam odezwal sie wemnie jakis instynkt macierzynski i udalam sie do szpitala do poznania na ul lutycka by sprawdzic czy wszystko jest ok.co sie okazalo w ciagu kilku minut zrobiono mi ciecie cesarskie (po badaniu ktg) z powodu zagrozenia zycia dziecka!po cieciu odwiedzilam pana wroblewskiego po wynik z usg 3d i okazalo sie iz na nim ewidentnie bylo napisane iz u dzieckA nastapila hipotrofia plodu o czym pan doktor mnie nie raczyl poinformowac.....
zdecydowanie nie polecam lekarza wrecz odradzam jesli chcecie urodzic zdrowe dzieci:(

wspaniały lekarz, najlepszy z jakim miałam doczynienia. Potrafi zrozumieć potrzeby kobiety, zawsze coś doradzi, fachowo podchodzi do choroby i w sposób bardzo przystępny zawsze wytłumaczy o co chodzi. Polecam

kompencja jeszcze raz kompetecja,super podejście do pacjenta.

kompencja jeszcze raz kompetecja,super podejście do pacjenta.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Sympatyczny z poczuciem humoru rozładowuje atmosfere badania.. Odpowie na kazde zadane pytanie, wytłumaczy. Koszty wizyt bardzo niskie, dogodne godziny wizyt.. Same superlatywy. Polecam

Koszty wizyt bardzo niskie, dogodne godziny wizyt..
Same superlatywy.
Polecam

Do doktora chodze od niedawna.jestem w 3miesiacu ciazy.Co tydzien mam chodzic do niego na wizyty.usg robi bardzo czesto-chodz nie powinno sie robic wiecej niz dwa razy w miesacu-ztego co wiem.Nie polecam tego lekarza.Moze mily jest ale nie umie leczyc pacjetek!!!odradzam!!!tylko kasa...uważajcie na niego dziewczyny.!

Witam Wszystkich! Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jeśli chodzi o uprzejmość i dokładne tłumaczenie choroby przez Pana doktora to nie mam żadnych zastrzeżeń, ale jeśli o sposób leczenia mam bardzo duże wątpliwości.Około 2 miesięcy temu zgłosiłam się do Pana dr. Wróblewskiego na kontrol, podczas badania okazało się,że mam nadżerkę w nieciekawym stanie. Pobrał mi cytologię i odpłatny wymaz(koszt 80zł). Po miesiącu dostałam wyniki w którym stwierdzono 2 stopień bez zmian rakowych, oczywiście Pan Wróblewski zadecydował natychmiastową krioterapię(koszt300zł). Nie wiem dlaczego ,ale od samego początku nie budził We mnie zaufania, dlatego ...

Witam Wszystkich!
Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jeśli chodzi o uprzejmość i dokładne tłumaczenie choroby przez Pana doktora to nie mam żadnych zastrzeżeń, ale jeśli o sposób leczenia mam bardzo duże wątpliwości.Około 2 miesięcy temu zgłosiłam się do Pana dr. Wróblewskiego na kontrol, podczas badania okazało się,że mam nadżerkę w nieciekawym stanie. Pobrał mi cytologię i odpłatny wymaz(koszt 80zł). Po miesiącu dostałam wyniki w którym stwierdzono 2 stopień bez zmian rakowych, oczywiście Pan Wróblewski zadecydował natychmiastową krioterapię(koszt300zł). Nie wiem dlaczego ,ale od samego początku nie budził We mnie zaufania, dlatego zadecydowałam, że zasięgnę opinii innych ginekologów. Zjawiłam się u trzech każdy z nich stwierdził,że tu nie ma konieczności żadnego zabiegu, ponieważ nadżerka owszem jest,ale tylko do obserwacji.Poinformowali mnie, że po wykonaniu tego zabiegu nadżerka może wrócić, a oczym Pan doktor Wróblewski mnie nie poinformował.Dlatego uważam,że Pan doktor w ten sposób bardzo szybko się wzbogaca, a nie pomaga.

Lekarz może i dobry, choć nie do końca zdążyłam sobie wyrobić zdanie, gdyż skutecznie zniechęciła mnie do dalszych wizyt jego tragiczna położna czy pielęgniarka. Szalenie niemiła, wręcz wredna, wiecznie popijająca kawkę z koleżankami zamiast rejestrować kolejne pacjętki, które mam wrażenie przeszkadzają jej w plotkowaniu, nic nierobieniu lub ewentualnie rozmyślaniu nad tym jak jeszcze da się pokazać tym niejednokrotnie chorym kobietom, że jest od nich lepsza. Straszne babsko.

Niezwykle kompetentny,konkretny,bardzo dokładnie informuje podczas badania wyczepująco udziela informacji.polecam